Jump to content


World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

On 3/29/2019 at 12:46 PM, Shaman said:

Μαλακίες λένε στο βιντεάκι,αβέρτα με 10άρια σε βγάζει με το defender ή το IS3-Α,όσο για το γίδι με το lancen που κι αυτό μετά από 5 μάχες θα σε βγάζει αβέρτα με 10άρια ο τύπος που το έπαιζε έχει IQ παντόφλας,είναι πολύ ωραίο αρματάκι,απόρρησα πως και δεν έπεσε μέσα στο ποτάμι ο γκασμάς

Έγινε επεξεργασία από raziel
Link to comment
Share on other sites

Το πραγματικό pay2win είναι αυτό που δεν αναφέρει σχεδόν ποτέ κανένας και το όνομα αυτού PREMIUM ACCOUNT.
Δοκιμάστε να γκριντάρετε κάποια σειρά χωρίς prem και τότε θα καταλάβετε τι εστί πόνος.Και πες ότι κατάφερες και ξεκλείδωσες το 10άρι και δεν έχεις καθόλου gold.Εκεί να δεις τι γίνεται.6,1 μύρια για την αγορά + 1,5 για εξοπλισμό.
Πρέπει να λιώσεις για να τα βγάλεις αυτά και μετά να ξαναλιώσεις για να έχεις φράγκα να παίζεις με special ammo και φαγητό για να είσαι ανταγωνιστικός.
Εκεί είναι τα πολλά φράγκα.Έχω 2 ακόμη λογαριασμούς που τους έχω βάλει για recruiting σε 2 φίλους και ο ένας έχει το E25 αλλά χωρίς premium.Ειλικρινά δεν παλεύεται.
Σε 2 βδομάδες θα έχω ξεκλειδώσει 3 10άρια και με τα blueprints μόλις μου βγάλει ένα ρώσικο ακόμη ξεκλειδώνω και το LT100,χονδρικά θέλω 24 μύρια.Και μόνο που το σκέφτομαι πόσο καιρό θέλω να τα βγάλω χωρίς premium ζαλίζομαι.
Την τελευταία βδομάδα που είχε fronline και το έκαψα κυριολεκτικά (6 ώρες τη μέρα και το σκ 11) έβγαλα με λίγα μπαφάκια που είχα 12μύρια.Πως και πως περιμένω την επόμενη βδομάδα να το λιώσω πάλι κι αυτή τη φορά με πιο πολλά μπαφς.Αλλιώς δεν παλεύεται γιατί και όταν γκριντάρω άρμα ειδικά στο 9άρι παίζω μόνο με χρυσές.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Για λεφτά, μπορεις να αγοραζεις πραγματα/άρματα μονο σε έκπτωση κλπ, με αυτον τον τροπο εδω και ενα χρόνο δεν εχω πεσει κατω απο 20Μ και αν μου δωσει η wg prem account με 5 ευρω βαζω και ανεβαίνω πανω απο 30Μ εύκολα με wz prem td / defender / skorp / T34.

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Rusty_Cookie said:

Για λεφτά, μπορεις να αγοραζεις πραγματα/άρματα μονο σε έκπτωση κλπ, με αυτον τον τροπο εδω και ενα χρόνο δεν εχω πεσει κατω απο 20Μ και αν μου δωσει η wg prem account με 5 ευρω βαζω και ανεβαίνω πανω απο 30Μ εύκολα με wz prem td / defender / skorp / T34.

 

Πάρε τη Φάβα κάνε καμιά 20αριά μάχες συνεχόμενες  και μετά δες το ποσό,θα τρομάξεις ? αν σε βγάλει και σε ομαδάρες με ζώα εκεί να δεις.
Πέρα από αυτό έχεις λίγα 10άρια,3-4 ν'αγοράσεις έχουν εξαφανιστεί τα μύρια για πλάκα,αν μπεις και σε ενεργή κλαν και συμμετέχεις αρκετά στα ομαδικά τότε να δεις drain money κι αυτό γιατί στις πιο πολλές περιπτώσεις θα βαράς χρυσές,θα παίζεις με φαγητό(-20.000 με το start) και δεν κάνουν απαραίτητα όλοι damage,πολλές φορές μπορεί να κάνεις το σάκο του μποξ απλά για να βγει το σχέδιο

Έγινε επεξεργασία από raziel
Link to comment
Share on other sites

On 23/2/2019 at 2:32 ΜΜ, το μέλος astrolabos έγραψε:

Μετά από μια εβδομάδα αποχής, σκάει αυτή η εικόνα στην οθόνη σύνδεσης των windows

 

image.png

 

 

poker%20face%20thick.png

 

Ευρεθη η τοποθεσία: http://www.forgottenrelics.co.uk/bridges/gallery/lowgill.html

 

uZGrLsw.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος raziel έγραψε:

Πάρε τη Φάβα κάνε καμιά 20αριά μάχες συνεχόμενες  και μετά δες το ποσό,θα τρομάξεις ? αν σε βγάλει και σε ομαδάρες με ζώα εκεί να δεις.
Πέρα από αυτό έχεις λίγα 10άρια,3-4 ν'αγοράσεις έχουν εξαφανιστεί τα μύρια για πλάκα,αν μπεις και σε ενεργή κλαν και συμμετέχεις αρκετά στα ομαδικά τότε να δεις drain money κι αυτό γιατί στις πιο πολλές περιπτώσεις θα βαράς χρυσές,θα παίζεις με φαγητό(-20.000 με το start) και δεν κάνουν απαραίτητα όλοι damage,πολλές φορές μπορεί να κάνεις το σάκο του μποξ απλά για να βγει το σχέδιο

 

Καλα ουτε καν. Ειμαι σε φαση που το παραταω το wot. Καλο χρυσο αλλα, pay2win και τερμα τοξικο community.

Καλύτερα να πινω καφε και να μιλαω για νεηλ αρτ.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Rusty_Cookie said:

 

Καλα ουτε καν. Ειμαι σε φαση που το παραταω το wot. Καλο χρυσο αλλα, pay2win και τερμα τοξικο community.

Καλύτερα να πινω καφε και να μιλαω για νεηλ αρτ.

Καλά η τοξικότητα σπάει καρύδια,φταις γιατί δεν βγαίνεις yolo με το med για να πεθάνεις για να έχουν τα heavies βολές(αν καταφέρουν να πετύχουν και καμία).Εγώ απλά έμεθα να τους γράφω στα τρυφερά μου και πολλές φορές κλείνω και το chat

  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/1/2019 at 7:43 AM, raziel said:

Μαλακίες λένε στο βιντεάκι,αβέρτα με 10άρια σε βγάζει με το defender ή το IS3-Α,όσο για το γίδι με το lancen που κι αυτό μετά από 5 μάχες θα σε βγάζει αβέρτα με 10άρια ο τύπος που το έπαιζε έχει IQ παντόφλας,είναι πολύ ωραίο αρματάκι,απόρρησα πως και δεν έπεσε μέσα στο ποτάμι ο γκασμάς

 

Όλοι λίγο βλαμμένοι ήταν στο video, δεν το συζητώ. 

Αφορμή να κράξει την WG ήθελε απλά ο Claus και να κοροϊδέψει τον QB που τη γλύφει γενικά...

Έγινε επεξεργασία από Shaman
Link to comment
Share on other sites

Καλά ο QB είναι για φάπες,μόλις βγει ένα άρμα κάνει καμιά κατοσταριά μάχες και διαλέγει τελικά τη μάχη που έχει τα περισσότερα bots και κάνει dmg και "επίδειξη skills"

  • Agree 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Πριν αρχίσω να παίζω ξανά, είχα κολλήσει μαζί του γιατί είναι "προσβάσιμος" και γενικά το έχει με την παρουσίαση/εφέ. Είναι πιο "επαγγελματίας" από τους άλλους.. Όμως μόλις παίξεις και αρχίσεις να "νιώθεις", δε νομίζω να μπορείς να τον παρακολουθήσεις.. Βγαίνει top dmg ανάμεσα σε άσχετους και λέει "I dominated this position", "I carried the game" και άλλα τέτοια χαζά...

Ενώ υπάρχουν πραγματικά εξαιρετικοί παίκτες, που χαίρεσαι να τους βλέπεις και πραγματικά μαθαίνεις, χωρίς να έχουν το τουπέ/"μούρη" που πουλάει ο QB.

Εγώ απορώ και μου δεν έκοψε ακόμα το βίντεο του Claus, που χρησιμοποιεί τη φωνή του χωρίς άδεια...

Έγινε επεξεργασία από Shaman
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 9 ώρες, το μέλος Shaman έγραψε:

Πριν αρχίσω να παίζω ξανά, είχα κολλήσει μαζί του γιατί είναι "προσβάσιμος" και γενικά το έχει με την παρουσίαση/εφέ. Είναι πιο "επαγγελματίας" από τους άλλους.. Όμως μόλις παίξεις και αρχίσεις να "νιώθεις", δε νομίζω να μπορείς να τον παρακολουθήσεις.. Βγαίνει top dmg ανάμεσα σε άσχετους και λέει "I dominated this position", "I carried the game" και άλλα τέτοια χαζά...

Ενώ υπάρχουν πραγματικά εξαιρετικοί παίκτες, που χαίρεσαι να τους βλέπεις και πραγματικά μαθαίνεις, χωρίς να έχουν το τουπέ/"μούρη" που πουλάει ο QB.

Εγώ απορώ και μου δεν έκοψε ακόμα το βίντεο του Claus, που χρησιμοποιεί τη φωνή του χωρίς άδεια...

 Ο καλύτερος σε random battle σε όλους τους σερβερ είναι ο skill4ltu. Εχει 100αρισμένα μοε στα περισσότερα άρματα και είναι γαμάτος τυπάς.  Επόμενος καλύτερος είναι ο SirFoch.

 

O QB, αν δείτε πως συμπεριφερθηκε στον skill όταν ο skill  ήθελε να συνεισφέρει στο charity matathon  του QB, θα καταλάβετε πως πρόκειται για τυπικό μ@λ@κιστιρι που απευθύνεται σε δεκάχρονα που μόλις ξεκινάνε το game.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Rusty_Cookie said:

 Ο καλύτερος σε random battle σε όλους τους σερβερ είναι ο skill4ltu. Εχει 100αρισμένα μοε στα περισσότερα άρματα και είναι γαμάτος τυπάς.  Επόμενος καλύτερος είναι ο SirFoch.

 

O QB, αν δείτε πως συμπεριφερθηκε στον skill όταν ο skill  ήθελε να συνεισφέρει στο charity matathon  του QB, θα καταλάβετε πως πρόκειται για τυπικό μ@λ@κιστιρι που απευθύνεται σε δεκάχρονα που μόλις ξεκινάνε το game.

 

 

 

Κι εγώ αυτούς παρακολουθώ κυρίως. Στον skill ειδικά δίνω κάθε μήνα το Amazon Prime μου. :p

Αλλά κι ο Foch αν σκεφτείς ότι παίζει χωρίς gold ammo και "φαγητό", είναι θαύμα πώς καταφέρνει να παίζει σε τέτοιο επίπεδο.

 

 

39 minutes ago, astrolabos said:

 

Έχεις video;

 

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/656535-quickybaby-versus-skill4ltu/

https://www.reddit.com/r/WorldofTanks/comments/7mgblo/qb_skill4ltu_twitch_drama/

 

Νο video, I think.

Από video έχω αυτά τα δύο. :D

 

 

Έγινε επεξεργασία από Shaman
  • Like 1
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Rusty_Cookie said:

 Ο καλύτερος σε random battle σε όλους τους σερβερ είναι ο skill4ltu. Εχει 100αρισμένα μοε στα περισσότερα άρματα και είναι γαμάτος τυπάς.  Επόμενος καλύτερος είναι ο SirFoch.

 

O QB, αν δείτε πως συμπεριφερθηκε στον skill όταν ο skill  ήθελε να συνεισφέρει στο charity matathon  του QB, θα καταλάβετε πως πρόκειται για τυπικό μ@λ@κιστιρι που απευθύνεται σε δεκάχρονα που μόλις ξεκινάνε το game.

 

 

Τα είπες όλα σε 4 γραμμές,όσα βίντεο και να παίξεις από το βλαμμένο όταν παρουσιάζει καινούργιο premium σαν μανάβικο είναι οι ομάδες,ή του στήνουν οι Λευκορώσοι παιχνίδια με ζώα ή παίζει αρκετές μάχες μέχρι να του κάτσει η κατάλληλη ομάδα αλλά κλείνω προς το πρώτο.
Καλά ο skill δεν παίζεται.Απίθανος τύπος

Link to comment
Share on other sites

Μαραθώνιος για το κακάσχημο TS-5 σήμερα παίδες.Το πέτυχα προχθές σε μία μάχη στην δικιά μου ομάδα και απορούσα σαν χαζός,πως γκένγκεν αυτό?Ο τύπος να πω ότι ήταν streamer είχε 1100 win8,ποιός μαλάκας θα παρακολουθεί το κανάλι του?Τεσπα μιλάμε για μεγάλο ζωάδι,πήγε στην Highway στο κέντρο εκεί που πάνε τα lights και τον θέρισαν οπότε δεν μπορούσα να βγάλω συμπεράσματα.Δείχνει πολύ καλό σε hull down φάση αν καταφέρεις και βρεις τέτοιο σποτ στην έκβαση της μάχης.

Έγινε επεξεργασία από raziel
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.