Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

  • 1 month later...

Πάντως αν σε νοιάζει το WR σου και, το σημαντικότερο, η ψυχική σου υγεία, τα 5x weekends δεν πρέπει να παίζεις αυτό το game...

 

In other news, ανακάλυψα αυτό το καμμένο παλικαράκι:

https://www.twitch.tv/iyouxin

 

Όχι πολύ διασκεδαστικός, αλλά ψιλοκαλός...

 

https://wot-life.com/eu/player/iyouxin-537793577/

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Shaman said:

Πάντως αν σε νοιάζει το WR σου και, το σημαντικότερο, η ψυχική σου υγεία, τα 5x weekends δεν πρέπει να παίζεις αυτό το game...

 

In other news, ανακάλυψα αυτό το καμμένο παλικαράκι:

https://www.twitch.tv/iyouxin

 

Όχι πολύ διασκεδαστικός, αλλά ψιλοκαλός...

 

https://wot-life.com/eu/player/iyouxin-537793577/

Παραδόξως ανεβαίνει (με ρυθμούς χελώνας βέβαια) το Win rate,απλά το σουκού ειδικά αυτό που μας πέρασε έπρεπε να περάσουν καμιά 10αριά παιχνίδια για να  στρώσει.Να αδειάζεις γεμιστήρα με το somua σε ένα wt 9άρι,να έχεις 2 γήπεδα άπλα και στη βολή που σκοτώνει να έρχεται το ζωάδι με το su101 και να καρφώνεται πάνω σου,εκεί γίνεσαι μπλε.
Έλιωσα με το S1 χθες,αποτέλεσμα,3 μάστερυ αλλά το ποσοστό για το μαρκ έπεσε στο 87,50,μόλις μου έβγαζε μάχη με 8άρια έκλαιγα,με τα γόνατα να έπαιζα καλύτερα θα πήγαινα.Παρακαλούσα να με βγάζει με 10άρια.Εκεί που έγραφα 5000 dmg + assist πάρε την επόμενη με 8άρια και 1200 dmg με το ζόρι.
Ο μάγκας πάντως μπορώ να πω ότι έχει ένα πετυχημένο reroll αλλά πρέπει να έχει χώσει τρελλό χρήμα,θα τον δω live.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites


Σκυλόβρισα κι έναν Ελληνάρα χθες στην airfield με 490 win8 με O-NI που έδινε πλαϊνά σε is3 γιατί έτσι και ψόφαγε εκεί θα μου έκοβε την fire line,αφού είπαμε τα γαλλικά μας και έμεινα τελικά μόνος εναντίων ενός udes 16,udes 03,st emil,defender (εγώ με το S1) έκανα relocate τους βίασα σταδιακά με αποτέλεσμα 6 kills + 4500 dmg συνολικά και στην ουσία πήρα το game,μετά μου έστελνε συχαρίκια αλλά τον έφαγε η μαύρη λίστα.
Ενώ στην αρχή του είπα να κάνει πίσω γιατί θα πεθάνει αυτός θεώρησε σαν παικταράς που ήταν να μου ρίξει ευχές.Εκεί άρχισε το μπινελίκι,είναι μερικοί τόσο ζώα που θεωρούν πως έτσι και βγάλεις 2 βολές στο παιχνίδι σου έκανες αυτό που πρέπει και αν χάσεις φταίει η ομάδα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Με 2 pens το O-Ni έχει κάνει τα HP του οπότε είναι χαρούμενος! ? 

 

To πόσο γρήγορα κάνει mark τα tanks το παλικάρι παραπάνω δεν υπάρχει. Δείτε average damage.

Κάνει και κάτι μαϊμουδιές, νομίζω. Τον πληρώνεις και σου κάνει farm credits ή 3 mark tanks. Κάψιμο.

Έγινε επεξεργασία από Shaman
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Shaman said:

Με 2 pens το O-Ni έχει κάνει τα HP του οπότε είναι χαρούμενος! ? 

 

To πόσο γρήγορα κάνει mark τα tanks το παλικάρι παραπάνω δεν υπάρχει. Δείτε average damage.

Κάνει και κάτι μαϊμουδιές, νομίζω. Τον πληρώνεις και σου κάνει farm credits ή 3 mark tanks. Κάψιμο.

Διαστημικό το dmg του σε κάθε άρμα

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Rusty_Cookie said:

Τα 8αρια Πρεμ και retired τιερ 10 τανκς με credits τα πήρατε χαμπάρι?

Έχει και με gold αλλά οι εκδοχές με ασήμι είναι τζάμπα πράμα

Σήμερα από πληροφορίες που είχα απ'ευθείας από το Κρεμλίνο δίνουν το foch 155 με 15 μύρια το οποίο και θα πάρω σαν ΛΟΑΤΚΙ :p
Το Τ34Β που είχε χθες αν και σύμφερε δεν το τσίμπησα γιατί το σιχαίνομαι,το πήραν αρκετά ζώα και κλαίγανε χθες γιατί δεν τους υποστήριξα με το S1 την ώρα που γιολάρανε μπροστά στα αντίπαλα tds τα οποία όχι μόνο ήταν out of range αλλά και δεν άναψαν ποτέ,αξίζει να σημειωθεί το μηδενικό dmg ή της μίας βολής διαφόρων μαυροφορεμένων

Έγινε επεξεργασία από raziel
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εχω 2 κλειδια για οποιον θελει, ζητηστε και στελνω τον κωδικο σε pm.

Bonus Code Package
1 Day Premium Account
5 Crew Skins:
General Patton (USA)
de Gaulle (FRANCE)
1 UK + 1 Polish + 1 German Heroes
X2 Captain America Inscriptions (USA)
X2 Avenger Inscriptions (UK)
X2 Bismarck Inscriptions (DE)

 

  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το πράμα στο Frodoline να κάθεσαι σε μία θέση με το caernavonX έχοντας αφήσει χώρο και πεδίο για βολές και για άλλο άρμα και με το που έρχεται ο μαλάκας με το Scorpion G (το οποίο δεν έχει κανένα MOE στο κανόνι πράγμα που σημαίνει πολλά) να βάζει όλο του το άρμα μπροστά στη μούρη σου με ξεπερνάει.Ανάβει για πλάκα ο μαλάκας κι εγώ επειδή έχω αρχίσει να γίνομαι πολύ αλήτης πάω από πίσω και τον προωθώ καλλιτεχνικά ή για να πέσει από τα βράχια ή για να τον κάνουν Φλωρινιώτη οι αντίπαλοι.
Κλασσικά μετά βλέποντας τα στατιστικά του βλέπεις το γνωστό 40κ battles 4500 pr.

Σταδιάλα ζώα.
Έκλεισε κανείς το prestige 6 και αν ναι σ'αφήνει να πάρεις το Emil ή θα το πάρουμε τον Ιούλιο?Σ'αφήνει να πας για το 7?

Έγινε επεξεργασία από raziel
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.