Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

15 hours ago, astrolabos said:

Σημασία έχει ο δρόμος και όχι ο προορισμός ?

 

(αραμπάς λέει το Ε100 :rofl: )

Κι αν δεν πιστεύεις εμένα μία ματιά στο wot info για το efficiency του θα σε πείσει,προπροτελευταίο,gj

Screenshot_2.jpg

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, astrolabos said:

Δεν αντιλέγω. Ο χαρακτηρισμός μου άρεσε

Ζητώ συγγνώμη τότε,παρεξήγησα.
Πέρα από αυτό πάντως μιας και οδεύω για το 279 και το έχει βγάλει ένας φίλος πριν από μένα είναι ο καταστροφέας των στατιστικών.
Για να πάρεις το πρώτο Mark θέλεις 6500 περίπου dmg,για δεύτερο δεν το συζητάμε,είναι κοντά στα 8+ και για το τρίτο πρέπει να περνάς σουβλάκι την αντίπαλη ομάδα

Έγινε επεξεργασία από raziel
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Rusty_Cookie said:

 

To  πήρες? 

Όχι,το παρακολουθούσα καιρό και το είδα σε αρκετά games,δεν αξίζει τα λεφτά του,καλύτερα να πάρεις scorpion,su130,somua ή lorraine όταν βγούνε,έτσι κι αλλιώς 2 μήνες έμειναν μέχρι τα Χριστούγεννα,βάζεις ένα κατοστάρικο να πάρεις τα 75 δώρα και ξεσκίζεσαι στα premium άρματα,εμένα πέρυσι μου έδωσε defender,is3 A,scorpion 3 φορές (επειδή το είχα μου έδωσε gold).
Γενικά αν ψήνεσαι να πάρεις premium άρμα κάνε υπομονή,δώσε το κατοστάρικο και θα είναι καλή επένδυση.
Τα άρματα και ο χρυσός που μου είχε δώσει ήταν σαν να είχα ρίξει 300 ευρώ και βάλε.Έκλεισα με 2 heavies 8άρια,2 6άρια κάτι μικρά μετά 55000 gold και buffs.
Αν θες ντε και καλά premium med τότε το mod 1 ή το 44 100 είναι ότι καλύτερο.To Μοδ 1 υπάρχει κιόλλας στο shop,4 ευρώ παραπάνω κι έχεις άρμα,όχι φαγάνα.
Εγώ ψήνομαι άγρια για το γαλλικό td αλλά και πάλι θα περιμένω το πακέτο τα χριστούγενα

Έγινε επεξεργασία από raziel
Link to comment
Share on other sites

πριν 34 λεπτά, το μέλος raziel έγραψε:

Όχι,το παρακολουθούσα καιρό και το είδα σε αρκετά games,δεν αξίζει τα λεφτά του,καλύτερα να πάρεις scorpion,su130,somua ή lorraine όταν βγούνε,έτσι κι αλλιώς 2 μήνες έμειναν μέχρι τα Χριστούγεννα,βάζεις ένα κατοστάρικο να πάρεις τα 75 δώρα και ξεσκίζεσαι στα premium άρματα,εμένα πέρυσι μου έδωσε defender,is3 A,scorpion 3 φορές (επειδή το είχα μου έδωσε gold).
Γενικά αν ψήνεσαι να πάρεις premium άρμα κάνε υπομονή,δώσε το κατοστάρικο και θα είναι καλή επένδυση.
Τα άρματα και ο χρυσός που μου είχε δώσει ήταν σαν να είχα ρίξει 300 ευρώ και βάλε.Έκλεισα με 2 heavies 8άρια,2 6άρια κάτι μικρά μετά 55000 gold και buffs.
Αν θες ντε και καλά premium med τότε το mod 1 ή το 44 100 είναι ότι καλύτερο.To Μοδ 1 υπάρχει κιόλλας στο shop,4 ευρώ παραπάνω κι έχεις άρμα,όχι φαγάνα.
Εγώ ψήνομαι άγρια για το γαλλικό td αλλά και πάλι θα περιμένω το πακέτο τα χριστούγενα

 

Όχι ρε δε ψήνομαι για premium με λεφτα. Μόνο με χρυσό και πάλι δεν υπάρχει κάτι που θα ήθελα να παίξω. Βασικά παίζω 3-4 μάχες και αναγουλιαζω με το state του game.

 

Το γαλλικό το cda? Καλή φάση είναι αλλά όχι Σκορπιον, προφανώς.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Rusty_Cookie said:

 

Όχι ρε δε ψήνομαι για premium με λεφτα. Μόνο με χρυσό και πάλι δεν υπάρχει κάτι που θα ήθελα να παίξω. Βασικά παίζω 3-4 μάχες και αναγουλιαζω με το state του game.

 

Το γαλλικό το cda? Καλή φάση είναι αλλά όχι Σκορπιον, προφανώς.

Καλά το παιχνίδι ή καλύτερα το κακό MM + τα ζώα που νομίζουν πως με 500 win8 είναι παικταράδες είναι για πολλά ξερατά.
Μου τα έκανε ζέπελιν χθες ένα κατσικοτάβλαρο με wz 9άρι χθες στην προκορόφκα,εγώ με τον γρύλλο,αριστερό flank και έτυχε να είναι σχεδόν άδειο και πήγαινε αυτός σαν κλαρινογαμπρός αλλά έλα που είχε 2 tds και τον ξεπατώσανε,ζούσε ακόμη και από μένα τέρμα πίσω μέχρι αυτόν μεσολαβούσαν 4 άρματα δικά μας αλλά του έφταιγα εγώ που είμαι πράσινος και γαμήθηκε να κλικάρει και να γράφει σεντόνια στο chat,όταν είδα την κατάλληλη στιγμή προχώρησα μπροστά με αποτέλεσμα να έχω πάει στην απέναντι πλευρά,να κάνω βόλτα γύρω από τη σημαία και να βγαίνω και να καθαρίζω ένα Ε5 κι ένα προγκέτο 65,έφτασα και πέρασα και τις ράγες κι αυτός ακόμη στο σημείο που ήταν όταν άρχισε να γράφει τα λογύδρια του.
Όταν τελειώσαμε είχα γράψει 5800 κι αυτός 1200.Κλασσικός τύπος ζώου που νομίζει ότι έκανε το χρέος του με 3 βολές και πως όλοι οι άλλοι πρέπει να βγάλουν το φίδι από την τρύπα.Και αυτό το μοσχάρι θα πάρει μετά το 10άρι και όταν το ομαδικό health pool θα είναι στα 24000 αυτός θα σου βγάλει 2-3 βολές,θα ψοφήσει στο 2λεπτο και θα σου κάνει μετά το παιχνίδι τοξικό γιατί απλά το μυαλουδάκι του φτάνει μέχρι εκεί.
Το cda είχει τρελλό κάμο,σίγουρα δεν είναι σκορπιός,έχουν τελείως διαφορετικό gameplay,τον σκορπιό ουκ ολίγες φορές τον έχω παίξει σαν medium

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Rusty_Cookie said:

Ναι το γαλλικό έχει και καμο και ταχύτητα και gun handling. 

Αλλά τι να τα κάνεις στο ενσκ αυτά η στο mines.... 

 

Τον έχω τον σκορπιό,πιο πολύ παίζω με το strv λόγο κάμο και gun handling,μια χαρά παίζω και στις 2 πίστες,σίγουρα η ensk είναι μεγαλύτερο ζόρι και ακόμη πιο σίγουρο είναι ότι τα turretless είναι άμμεσα εξαρτημένα από το πόσο καλά θα παίζουν τα scouts.
Δεν διαφωνώ ότι ο σκορπιός είναι πιο all around td αλλά εκείνο το γαμίδι το κανόνι του με τρελλαίνει ώρες ώρες όπως και του SU130,τέρμα κλειστός κύκλος και πάει στα πουλιά και κάνεις snapshot με κύκλο ίσα με το μόνιτορ

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, raziel said:

εκείνο το γαμίδι το κανόνι του με τρελλαίνει ώρες ώρες όπως και του SU130,τέρμα κλειστός κύκλος και πάει στα πουλιά και κάνεις snapshot με κύκλο ίσα με το μόνιτορ

 

Α, νόμιζα αυτό μου το κάνει μόνο το SU130 και έλεγα ότι έπρεπε να είχα πάρει το Skorpion G τελικά..

Έγινε επεξεργασία από Shaman
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Shaman said:

 

Α, νόμιζα αυτό μου το κάνει μόνο το SU130 και έλεγα ότι έπρεπε να είχα πάρει το Skorpion G τελικά..

Βγάζει τρελλό rng το SU,ενώ έχει αρκετά καλό κάμο το κανόνι είναι με τις ώρες του

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.