Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

6 hours ago, astrolabos said:

Υπομονή να κάνεις.

Τα αμερικάνικα έχουν μεγαλύτερο splash radius με αποτέλεσμα να "πιάνεις" κάτι ακόμα και αν δεν στοχεύσεις με ακρίβεια.

 

Το Lorr. 155 50 είναι πολύ καλύτερο; Επίσης η διαφορά των μοιρών 45 vs 65 (Αμερικανικών), δεν είναι σημαντικό μείον;

 

Link to comment
Share on other sites

Γενικά τα arty έχουν φάει γερό nerf. Ακόμα και το dmg που αναφέρουν τα κανόνια τους είναι τελείως ψέμα.

Κάποτε έφευγαν μονόχυτοι οι αντίπαλοι. Τώρα αν "φας" κανά αντίπαλο arty με μία πας πρακτορείο για 5+1

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, honda22 said:

Γενικά τα arty έχουν φάει γερό nerf. Ακόμα και το dmg που αναφέρουν τα κανόνια τους είναι τελείως ψέμα.

Κάποτε έφευγαν μονόχυτοι οι αντίπαλοι. Τώρα αν "φας" κανά αντίπαλο arty με μία πας πρακτορείο για 5+1

Τα καμπριολέ τα μονοχιτιάζεις,εγώ πάντως μόλις τελειώσουν οι αποστολές θα τα σηχτιρίσω

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εχω 2 κωδικους για οποιον θελει.

Your Bonus Code Package* for existing players includes:

x1 Valentine II

x1 Garage Slot

x3 Days of Premium Account

Personal Reserve: x5 +50% Experience for 1 hour

Personal Reserve: x5 +200% Crew experience for 1 hour

 

Έγινε επεξεργασία από Proteas
Γεννητουρια
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Shoot, αν τους έχεις ακόμα!

 

Επίσης να θυμήσω αν έχει κάποιος Amazon Prime, να συνδέσει οπωσδήποτε και το Twitch του με αυτό, καθώς παίρνει τα care packages της WG (σχεδόν κάθε μήνα) με πολύ καλά δωράκια (ειδικά τα crew members είναι special).

Link to comment
Share on other sites

πριν 10 ώρες, το μέλος Proteas έγραψε:

Εχω 2 κωδικους για οποιον θελει.

Your Bonus Code Package* for existing players includes:

x1 Valentine II

x1 Garage Slot

x3 Days of Premium Account

Personal Reserve: x5 +50% Experience for 1 hour

Personal Reserve: x5 +200% Crew experience for 1 hour

 

 

Μι του!

Link to comment
Share on other sites

ξεκλείδωσα το E50 αλλα δεν νομίζω να συνεχίσω την σειρά δεν με έχει ενθουσιάσει...
πήγα το πλήρωμα στην άλλη MT σειρά με τα leopard που την είχα σταματήσει στο VIII παλιότερα και πήρα το PTA, σήμερα  που ξεκλείδωσα  πύργο και κανόνι μεταμορφώθηκε δεν το περίμενα τόσο εύστοχο  τυφλά να έχουν τα TD

Καμπέρικο μεν τουλάχιστον για τη μισή διάρκεια της μάχης μετά ανοίγομαι δεν έχω καταφέρει να κάνω μάχες μπροστά όποτε το προσπάθησα μοιράζω free hitpoints!

 

Spoiler

χθες που δεν είχα όρεξη για gaming και έκανα πειράματα να περάσει η ώρα έφτιαξα ένα απλό 6th sense mod με την εικόνα του καραγκιόζη αντί για τη λάμπα και την ανάλογη μουσική
για να παίξει ο ανάλογος ήχος θέλει και την παρακάτω ρύθμιση

spacer.png

1.6.1.4 6th Sense karag (Icon & Sound)

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Deus said:

ξεκλείδωσα το E50 αλλα δεν νομίζω να συνεχίσω την σειρά δεν με έχει ενθουσιάσει...
πήγα το πλήρωμα στην άλλη MT σειρά με τα leopard που την είχα σταματήσει στο VIII παλιότερα και πήρα το PTA, σήμερα  που ξεκλείδωσα  πύργο και κανόνι μεταμορφώθηκε δεν το περίμενα τόσο εύστοχο  τυφλά να έχουν τα TD

Καμπέρικο μεν τουλάχιστον για τη μισή διάρκεια της μάχης μετά ανοίγομαι δεν έχω καταφέρει να κάνω μάχες μπροστά όποτε το προσπάθησα μοιράζω free hitpoints!

 

  Reveal hidden contents

χθες που δεν είχα όρεξη για gaming και έκανα πειράματα να περάσει η ώρα έφτιαξα ένα απλό 6th sense mod με την εικόνα του καραγκιόζη αντί για τη λάμπα και την ανάλογη μουσική
για να παίξει ο ανάλογος ήχος θέλει και την παρακάτω ρύθμιση

spacer.png

1.6.1.4 6th Sense karag (Icon & Sound)

 

Υποτιμάς τον βασιλιά του ραμαρίσματος,είναι δύσκολο άρμα δεν διαφωνώ.
Ο μαραθώνιος πάντως θέλει τρελλό κάψιμο

Link to comment
Share on other sites

πριν 9 λεπτά, το μέλος raziel έγραψε:

Ο μαραθώνιος πάντως θέλει τρελλό κάψιμο

 Κουράστηκα ήδη στο 5ο στάδιο. Και επειδή εχουμε και άλλα παιχνίδια να παίξουμε....με βλεπω να ακολουθώ το γνωστό pattern. Stage 5 η 6 βαριά και μετά...insert coin to buy. Να δούμε βασικά ...αξίζει το άρμα? Το 44-100 δεν έχω ξεσκιστεί να το παίζω.. πόσο μάλλον το progetto. 

Link to comment
Share on other sites

σπαστικά με το panther II και πριν ένα χρόνο που το είχα πάρει και το παράτησα και τώρα 
Κληρώσεις μαύρο χάλι winrate κάπου γύρω στο 40% με το ζόρι έβγαζε πολύ κακές ομάδες δεν προλάβαινα να κάνω παιχνίδι να το ευχαριστηθώ κυρίως άσχετα με το winrate
Από την άλλη με το ind panzer και το leopard τώρα αν και αυτά πάλι δεν έχουν κάτι το ιδιαίτερο σε winrate οριακά κάτω από 50% τα έχω ευχαριστηθεί πολύ περισσότερο

Ίσως να αγοράσω το E50 λόγο τις έκπτωσης αλλά δεν ξέρω πότε θα ασχοληθώ μαζί του πάντως σίγουρα όχι τώρα που είναι άρμα του μήνα όποια τέτοια σειρά τους τελευταίους μήνες προχωρώ δεν έχω ευχαριστηθεί μάχες  σταθερά άθλιες κληρώσεις

Έγινε επεξεργασία από Deus
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.