Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

6 hours ago, deNordic said:

Με το χέρι στην καρδιά, αν επιλέγατε να ξεκινήσετε μια γραμμή (άσχετα αν την έχετε ήδη ή όχι) με τις 4 Snow Maidens για crew, ποια θα ήταν αυτή;

 

tip: Πρέπει να είναι και fun 2 play.

 

Ιταλικά για εμένα.

 

Πήρα κι εγώ τα 75 κουτάκια.. Πήρα όλα τα camo + low tier premiums. Από τα μεγάλα μόνο το δίκανο μου έκατσε, αλλά δεν παραπονιέμαι.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Shaman said:

 

Ιταλικά για εμένα.

 

Πήρα κι εγώ τα 75 κουτάκια.. Πήρα όλα τα camo + low tier premiums. Από τα μεγάλα μόνο το δίκανο μου έκατσε, αλλά δεν παραπονιέμαι.

 

 

 

Το ίδιο είχα στο μυαλό μου αλλά θα ήθελα να ακούσω και άλλες προτάσεις για γραμμές.

 

Το δίκανο υπάρχει τρόπος να το πάρει κάποιος αλλιώς, μελλοντικά;

Link to comment
Share on other sites

πριν 14 ώρες, το μέλος deNordic έγραψε:

Με το χέρι στην καρδιά, αν επιλέγατε να ξεκινήσετε μια γραμμή (άσχετα αν την έχετε ήδη ή όχι) με τις 4 Snow Maidens για crew, ποια θα ήταν αυτή;

 

tip: Πρέπει να είναι και fun 2 play.

 

OBJ430U.-

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, deNordic said:

 

Το ίδιο είχα στο μυαλό μου αλλά θα ήθελα να ακούσω και άλλες προτάσεις για γραμμές.

 

Το δίκανο υπάρχει τρόπος να το πάρει κάποιος αλλιώς, μελλοντικά;

Σουηδικά meds,STB (αλλά το 7άρι και το 8άρι είναι λίγο σάπια)+ Ιταλικά και φυσικά δεν ξεχνάμε ποτέ το λατρεμένο μας STRV.
Να συμπληρώσω επίσης την αρματάρα το 100LT και το ιδιαίτερο και δύσκολο ebr.
Λες να ξαναδούμε τον δράκουλα?

http://prntscr.com/qcxvws

Έγινε επεξεργασία από raziel
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, raziel said:

Σουηδικά meds,STB (αλλά το 7άρι και το 8άρι είναι λίγο σάπια)+ Ιταλικά και φυσικά δεν ξεχνάμε ποτέ το λατρεμένο μας STRV.
Να συμπληρώσω επίσης την αρματάρα το 100LT και το ιδιαίτερο και δύσκολο ebr.
Λες να ξαναδούμε τον δράκουλα?

http://prntscr.com/qcxvws

Έτσι όπως τα λες πρέπει να βάλω τις Maiden ως commander σε κάθε άρμα για να φτάσουν !

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, deNordic said:

Έτσι όπως τα λες πρέπει να βάλω τις Maiden ως commander σε κάθε άρμα για να φτάσουν !

 

 

Και γιατί όχι?Δεν σε περιορίζει αυτό σε κάτι,το BIA δουλεύει έτσι κι αλλιώς και σε μικτά πληρώματα

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.