Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

31 minutes ago, Shaman said:

35 μάχες, 13 νίκες σήμερα.

Όποτε έχει τέτοια events είναι σαν να οδηγείς Κυριακή... Η Σάρα και η Μάρα στους δρόμους, και σε παίρνουν στο λαιμό τους..

Πάλι καλά να λες,προχθές ξημερώματα από τις 4 μέχρι τις 7 στην ομάδα μου πορτοκαλί και απέναντι πράσινοι.Obj 277 με 170 win8 top tier και ο απέναντι με T95FV μπλε

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, astrolabos said:

 

παίρνει 3 άτομα. Αυτός έχει τέσσερις τσούπρες

Τις τσούπρες δεν τις βάζεις όλες σε ένα άρμα,σε συμφέρει να γίνει η καθεμία κομάντερ για διαφορετικό άρμα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, raziel said:

Τις τσούπρες δεν τις βάζεις όλες σε ένα άρμα,σε συμφέρει να γίνει η καθεμία κομάντερ για διαφορετικό άρμα

 

Αυτό κάνω κι εγώ.

 

Νομίζω μόνο αν είσαι υπερ-καμένος κι έχεις όλα τα female crews από αποστολές etc ίσως έχεις την πολυτέλεια να παίζεις με all-female crews σε κάποιο αγαπημένο σου άρμα.

Διαφορετικά συμφέρει πιο πολύ να τις κρατάς ως commanders (ειδικά αν είναι 0-skill, που ανεβάζουν γρήγορα τα επόμενα skills).

 

Εγώ έχω 4-5 καβάτζα ως recruits και τις κρατάω για όταν ανοίγω νέα σειρά (π.χ. wheeled vehicles)

Έγινε επεξεργασία από Shaman
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

10 hours ago, raziel said:

Τις τσούπρες δεν τις βάζεις όλες σε ένα άρμα,σε συμφέρει να γίνει η καθεμία κομάντερ για διαφορετικό άρμα

 

οι τσούπρες οι γιορτινές όμως, δεν μπορούν να παραμείνουν εκτός άρματος, όπως αυτές που δίνουν οι αποστολές, έτσι δεν είναι ? Πέρσι υπήρχε χρονικό περιθώριο μέχρι 31/01 (αν θυμάμαι καλά) φέτος ξέρουμε αν θα ισχύσει το ίδιο ? 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Shaman said:

 

Αυτό κάνω κι εγώ.

 

Νομίζω μόνο αν είσαι υπερ-καμένος κι έχεις όλα τα female crews από αποστολές etc ίσως έχεις την πολυτέλεια να παίζεις με all-female crews σε κάποιο αγαπημένο σου άρμα.

Διαφορετικά συμφέρει πιο πολύ να τις κρατάς ως commanders (ειδικά αν είναι 0-skill, που ανεβάζουν γρήγορα τα επόμενα skills).

 

Εγώ έχω 4-5 καβάτζα ως recruits και τις κρατάω για όταν ανοίγω νέα σειρά (π.χ. wheeled vehicles)

Στον Τόνυ πες τα που παραξενεύτηκε,το μόνο φουλ female που έχω ε΄ναι το strv 103b κι αυτό  γιατί τις είχα στριμώξει εκεί πριν γίνει μικτό το bia.
Colt δεν ξέρω αν έχουν ημερομηνία λήξης

Link to comment
Share on other sites

πριν 14 ώρες, το μέλος Shaman έγραψε:

 

Αυτό κάνω κι εγώ.

 

Νομίζω μόνο αν είσαι υπερ-καμένος κι έχεις όλα τα female crews από αποστολές etc ίσως έχεις την πολυτέλεια να παίζεις με all-female crews σε κάποιο αγαπημένο σου άρμα.

Διαφορετικά συμφέρει πιο πολύ να τις κρατάς ως commanders (ειδικά αν είναι 0-skill, που ανεβάζουν γρήγορα τα επόμενα skills).

 

Εγώ έχω 4-5 καβάτζα ως recruits και τις κρατάω για όταν ανοίγω νέα σειρά (π.χ. wheeled vehicles)

 

My T28 Prototype is full of πούσις ?‍♀️

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, colt3003 said:

 Πέρσι υπήρχε χρονικό περιθώριο μέχρι 31/01 (αν θυμάμαι καλά) φέτος ξέρουμε αν θα ισχύσει το ίδιο ? 

 

Μέσα στα barracks σου λέει νομίζω μέχρι πότε πρέπει να κάνεις recruit τον καθένα.

 

Btw, είχα πάρει εξαιρετικά πληρώματα μεσω Twitch (δείτε προηγούμενα posts μου για Amazon Prime - Twitch Prime + WoT Care Packages).

3 skills o καθένας (6th Sense, BiA + Jack of all  trades).

Link to comment
Share on other sites

On 12/20/2019 at 3:33 PM, Shaman said:

 

Μέσα στα barracks σου λέει νομίζω μέχρι πότε πρέπει να κάνεις recruit τον καθένα.

 

 

Το τσέκαρα και δεν αναφέρει τίποτα για τις συγκεκριμένες. Θα τις αφήσω (μαζί με 1 απο την Τ28 αποστολή) εκεί και ας ελπίσω ότι θα τις βρω όταν χρειαστούν.

 

Σε άλλα νέα:

 

696915785_T67FADIN.thumb.JPG.4f9a099076d35a212a54304fa4ccb6dc.JPG

 

Fadin it is !!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αντιγράφω από fb:

Παράθεση

Καλησπέρα σε όλους! Όπως θα έχετε παρατηρήσει τον τελευταίο καιρό ανεβαίνουν συχνά κωδικοί. Καθημερινά θα λέγαμε... Για όσους απογοητευτίκατε καθως παίρνοντας τους πήρατε μόνο το γερμανικό καμουφλάζ που έδιναν σας έχουμε καλά νέα!

Όλοι οι κωδικοί είναι κομάτι ενος μεγάλου giveaway που κάνει η Wargaming. Ο κάθε κωδικός αντιστοιχεί σε μια συμετοχή στον διαγωνισμό για να κερδίσετε απο:
Φυσικά δώρα (ένα Alienware laptop, μια gaming Καρέκλα) σε

Δώρα εντός του παιχνιδιού ( άπο ημέρες προνομιακού εως και όλα τα άρματα του calendar άλλα και επειδή έφτασαν τα 75.000 ακόλουθους στο twitch μέχρι και όλα τα προνομιακά άρματα που έχει το παιχνίδι)

Σε περίπτωση που δεν το έιχατε προλάβει μέχρι στιγμής οι κωδικοί είναι:
11/12/19: S4NT4SG0TG0L9
12/12/19: 1B3L13V31NKR4M7U5
13/12/19: T4NKM4S3V3RYD4Y
16/12/19: 3V1L1005N0WM4N
17/12/19: S4NT4M4U5I54L0S34
18/12/19: T4NKM45GR1N91N6
19/12/19: 3V1L100I5TH3B055
20/12/19: 4LL1W4NTI5G0L9
21/12/19: S4NT4M4U5T3LLM3
22/12/19: 3V1L1005G0TC04L

Και ο σύνδεσμος που τα τοποθετείτε είναι:
https://gleam.io/Chsp5/12-days-of-tankmas-world-of-tanks-social-media-hunt

Άντε, προλαβαίνετε δε προλαβαίνετε το giveaway

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, deNordic said:

Πήρα δωράκι το SU-130PM. Θέλω να ανεβάσω μια ρώσικη γραμμή TD για να αλλάζω το πλήρωμα. Αν βλέπω σωστά το πιο fun tank είναι το ISU-152;

 

Ναι...όταν πετυχαίνει στόχο... Γενικά πολύ καλό pen και alpha damage αλλά είναι σαν να προσπαθείς να πετύχεις κουνούπι με μονόβολο...από τα 2 χιλιόμετρα...

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 21 ώρες, το μέλος deNordic έγραψε:

Πήρα δωράκι το SU-130PM. Θέλω να ανεβάσω μια ρώσικη γραμμή TD για να αλλάζω το πλήρωμα. Αν βλέπω σωστά το πιο fun tank είναι το ISU-152;

 

Οχι το απο κατω line παίξε. Το bobject 268 ειναι το καλύτερο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.