Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

11 minutes ago, deNordic said:

 

???

Άστα,με βλέπω πάλι να χτυπάω εβδομαδιαίο μπανάκι από το chat και να μην μπορώ να εκφραστώ με τα καλύτερα λόγια για τους διαπρεπείς συμπαίκτες μου και τους συγγενείς τους ?

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Snips said:

Εβδομαδιαίο???

 

Γατάκι...

 

Εγω προχθες μπόρεσα να κανω chat και μου φανηκε οτι  έπαιζα άλλο game...:hehe:

Ξεκίνησα με 3μερο,πήγα στο βδομαδιάτικο και μ'αυτά που χώνω τώρα περιμένω πότε θα μου κάνουν raport να δω πόσο θα πάει η ταρίφα,ελπίζω να σε φτάσω ?

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω λέει 3 kills η αποστολή στα 4 πρώτα λεπτά της μάχης.Ξαναγοράζω το βουβάλι το O-I.
4 συνεχόμενες μάχες σε ανοιχτούς χάρτες(μόλις πάρω td θα δω ensk,himmelsdorf ? ).
Mε βγάζει επιτέλους ENSK και τοπ tier και είμαι με το μπουρί.
Πρώτης βολή στα γαμίδια,2η βολή άκλαφτο το hellcat,3 βολή μας άφησε ένα GR 1.
Μου έρχεται γαμπρός ένα KV85 πληγωμένο και θέλει 30 δευτερόλεπτα για να λήξει κι εγώ γεμίσω σε 20.
Βγαίνει μπροστά μου σημαδεύω καμιά βδομάδα,ανταλλάσουμε βλήματα,ψοφάω και έχει μείνει με 1 ρε ο κωλόφαρδος.
Πρέπει να ακούστηκα μέχρι την Αλάσκα...

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, raziel said:

Να κάνω λέει 3 kills η αποστολή στα 4 πρώτα λεπτά της μάχης.Ξαναγοράζω το βουβάλι το O-I.
4 συνεχόμενες μάχες σε ανοιχτούς χάρτες(μόλις πάρω td θα δω ensk,himmelsdorf ? ).
Mε βγάζει επιτέλους ENSK και τοπ tier και είμαι με το μπουρί.
Πρώτης βολή στα γαμίδια,2η βολή άκλαφτο το hellcat,3 βολή μας άφησε ένα GR 1.
Μου έρχεται γαμπρός ένα KV85 πληγωμένο και θέλει 30 δευτερόλεπτα για να λήξει κι εγώ γεμίσω σε 20.
Βγαίνει μπροστά μου σημαδεύω καμιά βδομάδα,ανταλλάσουμε βλήματα,ψοφάω και έχει μείνει με 1 ρε ο κωλόφαρδος.
Πρέπει να ακούστηκα μέχρι την Αλάσκα...

 

Ensk πήρα Ace με το O-I.

Άσχετο, επιστρέφω στο δικό μου ποστ, αλλά να κάνεις μονόχιτο sniping στην  Καρέλια ένα Scorpion G με το O-Ni ... γέλιο ασταμάτητο.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, deNordic said:

 

Ensk πήρα Ace με το O-I.

Άσχετο, επιστρέφω στο δικό μου ποστ, αλλά να κάνεις μονόχιτο sniping στην  Καρέλια ένα Scorpion G με το O-Ni ... γέλιο ασταμάτητο.

Μου θμίζει κάτι βιντεάκια rng που προχωράει το γιαπωνέζικο,ανάβει κανένα Light ή κάμπριο,γυρνάει και με κύκλο όσο η οθόνη τραβάει μονοχιτιά στα 300 μέτρα και συνεχίζει την πορεία του
 

 

Έγινε επεξεργασία από raziel
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, raziel said:

Μου θμίζει κάτι βιντεάκια rng που προχωράει το γιαπωνέζικο,ανάβει κανένα Light ή κάμπριο,γυρνάει και με κύκλο όσο η οθόνη τραβάει μονοχιτιά στα 300 μέτρα και συνεχίζει την πορεία του
 

 

 

Ο σκορπιός έφαγε 904 dmg από τη μια άκρη στην άλλη.

Το πιο γελοίο της υπόθεσης είναι ότι πετυχαίνω στον πύργο ένα 8άρι EBR που ανεβοκατέβαινε την ανηφορίτσα πριν την βάση μας για να ανάψει εμάς που κάναμε defend... και δεν ψόφησε... (έμεινε με 100hp).

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 20 λεπτά, το μέλος Shaman έγραψε:

Τώρα που το λέτε, αυτοί οι τροχοί στα wheeled vehicles ακόμα να μας πει η WG από τι διαστημικό υλικό είναι φτιαγμένοι και απορροφούν τα πάντα...

 

Από τα δάκρυα του Στάλιν

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, raziel said:

Χθες παρθενικές βόλτες όλα τα IS2-II,μάζεψαν πολύ ξύλο.Το 730 το premium μακράν ανώτερο,σαν αντίπαλος τουλάχιστον.

 

Τρομερό spam τις χρυσές αυτοί με τα 730 ΙΙ. Ήμαρτον δηλαδή.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, deNordic said:

 

Τρομερό spam τις χρυσές αυτοί με τα 730 ΙΙ. Ήμαρτον δηλαδή.

Και ποιός δεν βαράει πλέον,εγώ στο amx m4 το 9άρι φουλ το έχω.Χθες στην abbey κρατούσα 4 άρματα μόνος μου,πήγαν να βγούνε σαν γαμπροί αλλά μόλις άρπαξαν την πρώτη χρυσή και μου έκαναν και 3 ντινγκς μαζεύτηκαν.
Έχει fear factor η γαμημένη η χρυσή.Έλιωσα σε μάχες με τo strv κι έβγαλα αρκετά φράγκα έτσι ώστε όποιο άρμα ανεβάζω να το παίζω μόνο με χρυσές και full buffs.Με το 730 βαράνε χρυσές γιατί θέλουν σίγουρα να περάσουν και οι 2 γιατί αν περάσει μόνο η μία πέφτει κλάμα μετά

Έγινε επεξεργασία από raziel
Link to comment
Share on other sites

σύνολο 3 παίκτες με kill οι άλλοι δυο είχαν ο ένας 3 και άλλος 2 και επίσης ήμασταν οι μονοι με πάω από 1k damage
5  με 0 damage και άλλοι 5 με κάτω από 150

στην ουσία ήταν μάχη 5vs15 από όταν έκοψαν το teamkill χάλασαν το game

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Hταν η πρώτη μάχη με 90% main skill πλήρωμα, το γύρισα πίσω  από το 704 για να ξεκλειδώσω και την από κάτω σειρά στη διασταύρωση 
έχω κρατήσει μερικά άρματα tier v-vi -vii που πάνε σε 2 σειρές και έχω ξεκλειδώσει την μια και λέω ένα ένα να τα ξεφορτωθώ να μπούν credits στο ταμείο να ξεσκαρτάρει και το garage
στο garage είναι σύνολο 103 άρματα και δεν παίζω ούτε με τα 13 από αυτά

Έγινε επεξεργασία από Deus
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Deus said:

σύνολο 3 παίκτες με kill οι άλλοι δυο είχαν ο ένας 3 και άλλος 2 και επίσης ήμασταν οι μονοι με πάω από 1k damage
5  με 0 damage και άλλοι 5 με κάτω από 150

στην ουσία ήταν μάχη 5vs15 από όταν έκοψαν το teamkill χάλασαν το game

Δεν μπορείς να φαναστείς πόσο μου έχει λείψει να γίνομαι μπλε

  • Agree 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.