Jump to content


World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

20 minutes ago, Deus said:

πέρασα στο pc πρόσφατα νέα καθαρή εγκατάσταση των windows 10 και από τότε παρόλο που τα fps είναι ok όπως ήταν πάντα γύρω στα 110 δίνει την αίσθηση σαν να είναι πολύ λιγότερα 
Σταθερά από την πρώτη στιγμή τις μάχης μέχρι το τέλος μου δίνει την αίσθηση ότι δεν τρέχει νερό όπως θα έπρεπε αλλά έχω σταθερά συνεχόμενα σπασίματα πολύ ελάχιστα μεν αλλά τα καταλαβαίνω και σίγουρα πριν καθαρίσω τα πάντα και τα περάσω πάλι δεν είχα τέτοιο θέμα

Τι μπορεί να φταίει καμία ιδέα?  όλα φαίνονται να είναι ok το g-sync είναι enable τα fps 110 ...
 

  Hide contents

0KGWthZ.jpg

mPQUfq8.jpg

ieypaam.jpg

 

τα γραφικα τα ειχες και πριν στο αυτοματο????????.........για το 3d rendering???????????

Link to comment
Share on other sites

On 2/5/2020 at 7:28 PM, Deus said:

ναι αυτόματο και όλα τα υπόλοιπα τέρμα με off το motion blur 
Ίσως όμως να είχα κάνει optimize από geforce experience δεν το θυμάμαι

spacer.png

τελικα σου εφτιααξε????βρηκες τι ηταν????

Link to comment
Share on other sites

Έφτιαξε αυτό ήταν το πρόβλημα Thanks! Aν και δεν το κοίταξα μεμονωμένα ίσως ανέβηκαν και λίγο τα fps  

μαζί με oc στη 1070 όχι στο max φτάνει τα 120 με 125 fps, αποκλείεται να πήρε τόσα μόνο από το oc (+60 core σταθερά στα 2080MHz φτάνει και στα 2100  και +450vram 4500MHz) 

Έγινε επεξεργασία από Deus
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Snips said:

Δυο @@ριες έχω βαρεθεί να ακούω γι αυτό το game απο εποχής beta.

Για το arty και το rng.

Υπάρχει και η τρίτη,σπάνια μεν αλλά την πέτυχα ξημερώματα
laaaaag.
Τελευταία μάχη χθες με το T28 πριν πάρω το τέρας Τ95,έχω γραμμένα 4015dmg και ζω μόνο εγώ με αντίπαλα scorpion + udes.
Αρχίζουν οι κλασσικοί dead generals να μου τα κάνουν ζέπελλιν να πάω άκουσον άκουσον.για καπ.
Το τι noob μου έριχναν οι περτικαλί δεν λέγεται.Τελικά τρώω και τα 2 ζώα και οι ίδιοι που μ'έκραξαν πρόλαβαν κι έγραψαν gg.
Πρέπει να βάλουν iq test στο registration,θα μας ρίξουν στα χάπια αυτοί ρε ?

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Snips said:

Δυο @@ριες έχω βαρεθεί να ακούω γι αυτό το game απο εποχής beta.

Για το arty και το rng.

 

To Russian Number Generator, αν το πάρεις απόφαση και παίζεις Russian tenks ή φωνάζεις "Russia!" όταν βαράς, μπορείς να το έχεις με το μέρος σου. Working as intended.

 

Τα δε arta, κι εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί κάποιοι δεν τα θέλουν στο game. Είναι ιδιαίτερα χρήσιμα την ώρα που θες να παίζεις και να τρως ταυτόχρονα. Άσε που κάτι πρέπει να έχουμε να παίζουμε κι όταν γεράσουμε. Μόνο Maus games θα βαρεθούμε. :p 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Shaman said:

 

To Russian Number Generator, αν το πάρεις απόφαση και παίζεις Russian tenks ή φωνάζεις "Russia!" όταν βαράς, μπορείς να το έχεις με το μέρος σου. Working as intended.

 

Τα δε arta, κι εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί κάποιοι δεν τα θέλουν στο game. Είναι ιδιαίτερα χρήσιμα την ώρα που θες να παίζεις και να τρως ταυτόχρονα. Άσε που κάτι πρέπει να έχουμε να παίζουμε κι όταν γεράσουμε. Μόνο Maus games θα βαρεθούμε. :p 

Ναι καλά κάτσε νάρχίσει τα ναζάκια η Σούλα (SU-130) και να δεις γεωτρήσεις,θα βρει πετρέλαιο για πλάκα.
Πάντως όσα games έχω παίξει χωρίς άρτι οριακά έληγαν με νικητή και ηττημένο,έπεφτε καμπέρι του κερατά

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι κάνουν οι άλλοι, αλλά εγώ κάνω camp (πίσω από τοίχο/βράχους/whatever) μόνο όταν μπω σε 3 arty game.. :p

 

Arty-NoArty τα περισσότερα games νομίζω λήγουν με μεγάλη διαφορά υπερ της μίας ομάδας πλέον. Δεν ξέρω αν φταίει ο ΜΜ ή κάτι άλλο.

Και πάντα camping side has an advantage. Είναι λόγω του καταπληκτικού map design της WG!

 

Εδώ να πω ότι το 7vs7 στο team clash είναι νομίζω ό,τι πιο διασκεδαστικό έχω παίξει ως game mode στο WoT (δεν έχω εμπειρία από clan campaigns etc.), γιατί δεν ήταν καθόλου competitive (ίσως γιατί οι μάχες δεν καταγράφονται στα στατιστικά σου) και γενικά ο κόσμος έπαιζε πιο brawling style (βλ. ξύλο), με αποτέλεσμα να έχεις γρήγορα παιχνίδια με πολύ δράση.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, deNordic said:

 

Έβλεπα τυχαία έναν Έλληνα streamer που το γλυκοίταζε... Από 20000 g ξεκινούσε

Το έχω άχτι αυτό το άρμα από όταν ξεκίνησα το game όχι το G αλλά και αυτό δεν με πείραζε...

Τη πρώτη φορά στα χριστουγεννιάτικα κουτιά δεν το κέρδισα μετά στο πρώτο black market 25k δεν το πρόλαβα προχθές έβαλα προσφορά 25.5k gold που εχει μαζευτεί από τα κουτιά  και πάλι πήρα @@@@ πρέπει να ξέφυγαν πολύ οι προσφορές ίσως και πάνω από 30k gold...

Έγινε επεξεργασία από Deus
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.