Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

Σιγά το prem άρμα ρε.  Αν παίζεις με κουραμπιέδες που ρίχνουν απλά ap οκ θα ζήσεις. Όλοι οι μέσοι και άνω παίχτες ρίχνουν πια premium  ammo. Οπότε θα τους σταματήσει το defender;

Φάτα σουβλάκια.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 9 ώρες, το μέλος astrolabos έγραψε:

Έβαλαν προς πώληση το Defender. Πείτε μου ένα λόγο να μην το πάρω.

 

Ένας σημνατικός λόγος είναι το οτι είναι weak vs τιερ Χ. 

 

Αντε έχεις και κουπόνι απ τα tank rewards, τελείωνε και παμε πλουτόν. 

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος Rusty_Cookie έγραψε:

Ένας σημνατικός λόγος είναι το οτι είναι weak vs τιερ Χ. 

 

Ένας σημαντικός λόγος για να το πάρω ή όχι; Δε κατάλαβα :p 

 

in other news

Ο τύπος από το Black Market όταν του ανακοινώνουν πόσα λεφτά έβγαλε η WG από το Event :hehe: 

 

vyb0c9wbh3h41.jpg

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

On 2/15/2020 at 11:21 PM, astrolabos said:

 

Ένας σημαντικός λόγος για να το πάρω ή όχι; Δε κατάλαβα :p 

 

in other news

Ο τύπος από το Black Market όταν του ανακοινώνουν πόσα λεφτά έβγαλε η WG από το Event :hehe: 

 

vyb0c9wbh3h41.jpg

Να μην το πάρεις,ακόμη και αποστολές να έχεις βγαίνουν με άλλο άρμα,έτσι και σε βγάλει με 10άρια τον ήπιες,σπαστικό κανόνι,τέρμα κλειστό κύκλο και το στέλνει στα πουλιά,έγώ το κέρδισα από τα περσινά κουτιά αλλά σκονίζεται,να παίζεις premium άρμα και να χρειάζεσαι χρυσές άστο καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, deNordic said:

 

Είμαι στο Standard B και από ότι φαίνεται θα γίνει το 1ο Tier X μου.

Είναι πολύ καλό άρμα αλλά να ξέρεις,το playstyle του διαφέρει λίγο από το 9άρι,έχει μεγαλύτερο reload,δηλαδή αν αδειάσεις και παίζεις με την τελευταία θέλεις περίπου 9 δευτερόλεπτα,αν πεις να γεμίσεις όλο το κλιπ είναι περίπου 30+ δευτερόλεπτα,θα σε ξενίσει λίγο στην αρχή αλλά μόλις το μάθεις είναι φοβερό άρμα,στη μάχη που σήκωσα γυρίσαμε το παιχνίδι από 7-12

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ελάτε,θα κεράσω και γλυκό σαρδέλα ? .
Τι να κάνω ρε μπρο?Παίρνω το 100lt για να βγάλω την αποστολή με ονόρς να τσιμπήσω το τίκετ και βλέπεις 400 ebr εκατέρωθεν,άντε να κάνεις σποτ 8000 coombined.
Και μάλιστα σ'αυτή τη μάχη έπρεπε οι τύφλωπες να σκοτώσουν έναν ακόμη που έχω σποτάρει και τελικά ανγκάστηκα να τον καθαρίσω εγώ γαμώ τα μάτια τους,ούτε στο άρτι αναμένο δεν μπορούσε να κάνει καουντεριά το ανυπόληπτο το δικό μας,γκαβό από τα λίγα και μου παίζουν και 10άρια τρομάρα τους

Έγινε επεξεργασία από raziel
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Counter σε Arty. Χθες Ήμουν με  GWE 100 στην Mines στην κλασσική κάτω δεξιά γωνία. Απέναντι ένα 261. Στην αρχή δεν έριχνε τίποτα. Όταν αρχίσαμε να χάνουμε, αφού μαλακιστηκαν όλα τα lts, meds στον λόφο, βρήκε χρόνο και άρχισε και η ... βροχή.

 

7  βολές δέχτηκα με συνολικό dmg περιπου 20%. Με 7 βολές σε άλλα άρματα θα είχε τελειώσει την μάχη αρκετά πιο πριν.

 

Ή ξέρεις να κάνεις counter ή δεν ξέρεις. Και το συγκεκριμένο spot δεν μου άφηνε βεβαίως και τρελό χώρο για relocate. 

Τελικά με ψόφησε ένα T95 που ήρθε μέχρι το spawn μας. Τόσο καλή ομάδα είχα.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Snips said:

Counter σε Arty. Χθες Ήμουν με  GWE 100 στην Mines στην κλασσική κάτω δεξιά γωνία. Απέναντι ένα 261. Στην αρχή δεν έριχνε τίποτα. Όταν αρχίσαμε να χάνουμε, αφού μαλακιστηκαν όλα τα lts, meds στον λόφο, βρήκε χρόνο και άρχισε και η ... βροχή.

 

7  βολές δέχτηκα με συνολικό dmg περιπου 20%. Με 7 βολές σε άλλα άρματα θα είχε τελειώσει την μάχη αρκετά πιο πριν.

 

Ή ξέρεις να κάνεις counter ή δεν ξέρεις. Και το συγκεκριμένο spot δεν μου άφηνε βεβαίως και τρελό χώρο για relocate. 

Τελικά με ψόφησε ένα T95 που ήρθε μέχρι το spawn μας. Τόσο καλή ομάδα είχα.

 

 

Κυκλοφορεί πολύ μοσχάρι σ'αυτό το παιχνίδι,δηλαδή περίμενε να σε βατέψει και δεν τα κατάφερε και ήταν και στην καλύτερη βάση για άρτι.
Εγώ αν και παίζω μόνο για τις αποστολές άρτι γιατί μετά θα φάνε πούλημα δεν ξεκινάω ποτέ με κάουντερ εκτός κι αν έχω στο πλατούν μου heavy,αλλά έτσι και κάνει πως μου ρίχνει το μοσχάρι μετά την πρώτη βολή αν γλυτώσω θα του σκίσω τα φάρδουλα.
Όσο για το τ95 να φτάσει εκεί άστο,όλο το ΣΚ έτσι,κάηκα να παίζω για να πάρω τζάμπα το σαπάκι το γαλλικό.Ε στις 20 πρώτες μάχες κόντεψα να σπάσω το πισί.Με το S1 με έβγαζε τοπ τίερ συνέχεια αλλά με τους κόκκινους,ρε είναι όντως άνθρωποι αυτοί ή έχουν βάλει κανένα σκύλο να πατάει τα κουμπιά?
Από 91% στο μάρκ με έριξε στο 80% και τελικά χθες κατάφερ να το ξαναπάω στο 85,τραγικές ομάδες

Έγινε επεξεργασία από raziel
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.