Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

47 minutes ago, Rusty_Cookie said:

 

Δε το βλέπω, να μπορούν, αμα τους χτυπαει ο punkbuster της WG.

 

 

Δεν χτυπάει ο punkbuster,τα λάθη των cheaters χτυπάνε,ξεκλείδωτο python,screenshots σε social media ή cutscenes από replays,το "θέλει η πουτάνα να κρυφτεί αλλά η χαρά δεν την αφήνει και αρχίζουν να πινκάρουν στο μίνιμαπ locations από άρτι ή άλλα άρματα και σε επίσημα events όπου εκεί σε σκανάρουν μέχρι τις παρανυχίδες.
Αν είσαι προσεκτικός πάει μια χαρά,ξέρω άτομο που έπαιζε 4 χρόνια και δεν τον έκαναν τσακωτό.Το παράτησε τώρα λόγω υγείας.Στο πλατούν μας έδινε αβαντάζ λέγοντάς μας σε ζόρικες στιγμές από που έρχονται ή πότε κάνουν reload ή ποιόν κοιτάνε.
Συγκεκριμένα είναι το blackwot,100 euro για 3 accounts.Το έχω δει σε replay του φίλου,είναι πολύ καλό κι αν ακολουθείς κατά γράμμα τις οδηγίες δουλεύει.
Μια φορά έφαγα τυφλή από φάβα σε non common spot από άτομο από την παλιά μου κλαν που είχα την υποψία πως το είχε από τον τρόπο που γυρνούσε το άρμα του αρκετά πριν εμφανιστούν οι αντίπαλοι

Έγινε επεξεργασία από raziel
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Screenshot_1.thumb.jpg.5ecd5526f7d57e34128d8006fa58354e.jpg

40 minutes ago, Shaman said:

Τι θα λέγατε να βάζουμε εδώ profiles από καμμένα παλικαράκια που βλέπουμε μέσα στο παιχνίδι;

 

Ξεκινάω εγώ ενδεικτικά....

 

dicker.thumb.jpg.be8c1510fc33f4f79fa8daac8878f528.jpg

Τι ντουγάνι είναι τούτο ρε,ακόμη και με άρμα με θωράκιση (TS-5)  που θα τον προστατέψει λίγο από τις μαλ... εχμ λάθος κινήσεις του το wr του είναι για τα σκυλιά,γιατί κρύβεις το nick του ρε?Συγγενής σου είναι? ?
Ο εικονιζόμενος  καμένος είμαι εγώ

Έγινε επεξεργασία από raziel
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Έχεις δρόμο μέχρι τις 30-κάτι χιλιάδες μάχες κρυμμένος σε θάμνο!!

 

Σαν τον skill4ltu που συνάντησε μια φορά έναν που έπαιζε τέλεια με το Maus του, και μετά είδε στο προφίλ του ότι είχε 100Κ μάχες (αν θυμάμαι) με το Maus!!

Έγινε επεξεργασία από Shaman
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Shaman said:

Έχεις δρόμο μέχρι τις 30-κάτι χιλιάδες μάχες κρυμμένος σε θάμνο!!

 

Σαν τον skill4ltu που συνάντησε μια φορά έναν που έπαιζε τέλεια με το Maus του, και μετά είδε στο προφίλ του ότι είχε 100Κ μάχες (αν θυμάμαι) με το Maus!!

Αδερφέ το strv & scorpion είναι από τα καλύτερα meds όταν παίζω πλατούν με τον κολλητό μου,σε 3πλό μάλιστα άστο,ντου κανονικό μετά από λίγη ώρα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, raziel said:

Αδερφέ το strv & scorpion είναι από τα καλύτερα meds όταν παίζω πλατούν με τον κολλητό μου,σε 3πλό μάλιστα άστο,ντου κανονικό μετά από λίγη ώρα

 

To STRV έχει καλό armor γενικά, απλά το μπες-βγες σε siege mode θέλει συνήθεια.

Έχω το S1 + το SU130, αλλά όχι το σκορπιό. Νομίζω αν έχεις το SU, δεν αξίζει να τα σκάσεις για το scorpion (για κάποιον σαν εμένα δηλαδή, που του λείπουν άλλα "βασικά" premiums).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, raziel said:

Δεν χτυπάει ο punkbuster,τα λάθη των cheaters χτυπάνε,ξεκλείδωτο python,screenshots σε social media ή cutscenes από replays,το "θέλει η πουτάνα να κρυφτεί αλλά η χαρά δεν την αφήνει και αρχίζουν να πινκάρουν στο μίνιμαπ locations από άρτι ή άλλα άρματα και σε επίσημα events όπου εκεί σε σκανάρουν μέχρι τις παρανυχίδες.
Αν είσαι προσεκτικός πάει μια χαρά,ξέρω άτομο που έπαιζε 4 χρόνια και δεν τον έκαναν τσακωτό.

αδερφε και εγω με κλειδωμενο python ειμαι και δεν εχω καν social για να ανεβασω κατι.............

αρα κατι αλλο βρισκουν ρε φιλε...........

18 hours ago, Rusty_Cookie said:

dudes γιατί βάζετε hacks?

 Just git gud....

γιατι βαζουν και οι αλλοιν ρε αδερφε...........

αυτο που λες το just gid guds δεν υπαρχει............

να μπαινω εγω ετσι χωρις τιποτα και το νουνοπανο να με βαραει απο την αλλη βαση,χωρις να με εχουν σποταρει..........

ρε φιλε τι guds μου λες?????γι'αυτο τρελαθηκα και εβαλα τα mods.............

τεσπα..........

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εύκολο το Rank 15 τελικά στο Frontline πλέον. Το έπιασα με 2 απογεύματα.

Και Rank 5 @ Battle Pass. Βασικά το συνδυάζω με το grind για τα σουηδικά (heavy + medium lines).

 

Το Emil I είναι χάλια μαύρα το άτιμο. Δυσκίνητο, χάλια όπλο (και με GLD, αλλά τζίφος...), armor που δεν μπορείς να το εμπιστευτείς. Ευτυχώς σχεδόν άνοιξα το Emil II, που λένε είναι κάπως πιο αξιοπρεπές.

Ενδιάμεσα παίζω με το Leo (για να ανοίξω το medium UDES) και ξελαμπικάρω (54 μάχες = 64.81% WR + 1,892 WN8).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, raziel said:

Κρίσιμη ερώτηση,είχες άλλα mods τύπου ασλάνη πριν βάλεις το black wot?

ειχα δοκιμασει πολυ παλια τυπου ασλανη και τον ασλανη αλλα μετα επεσα στα σκληρα ???

black wot ειναι δωρεαν για λιγο καιρο μετα πρεπει να δωσεις μαρουλι.......

εγω αυτα που ειχα εδω και αρκετο καιρο ειναι free,καθε δεκα μερες ομως πρεπει να κατεβασεις το αρχειο γιατι ληγει........

Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος alexcrx έγραψε:

γιατι βαζουν και οι αλλοιν ρε αδερφε...........

αυτο που λες το just gid guds δεν υπαρχει............

να μπαινω εγω ετσι χωρις τιποτα και το νουνοπανο να με βαραει απο την αλλη βαση,χωρις να με εχουν σποταρει..........

ρε φιλε τι guds μου λες?????γι'αυτο τρελαθηκα και εβαλα τα mods.............

τεσπα..........

 

Ρε μαν μου, αυτό γίνεται μια στις 1000 μάχες και αν. 

Καλώς κανεις και τα βάζεις τα τσίτια, αν αισθάνεσαι πιο όμορφα βέβαια.

 

Απλά ως μέσος παικτης που παίζει χωρις κανενα mod, θα ήθελα να τρώνε περμα τέτοια account.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Rusty_Cookie said:

Ρε μαν μου, αυτό γίνεται μια στις 1000 μάχες και αν. 

ρε φιλαρακι αφου δεν ειναι μονο αυτο και το ξερεις........

βλεπει ο αλλος απο που ερχεσαι........βλεπει που τρυπας.....βλεπει που κοιτας......βλεπει ποτε εισαι γεματος...........χωρις δεντρα κλπ κλπ κλπ

34 minutes ago, Rusty_Cookie said:

Απλά ως μέσος παικτης που παίζει χωρις κανενα mod, θα ήθελα να τρώνε περμα τέτοια account.

μακαρι να υπηρχε ενας τροπος να παιζαμε ολοι στα ισα..........χωρις mod...........αλλα βλεπεις ειναι καποια mod που λες ρε φιλε στην wargaming δουλευει ο τυπας που τα φτιαχνει??????

Link to comment
Share on other sites

πριν 8 λεπτά, το μέλος alexcrx έγραψε:

ρε φιλαρακι αφου δεν ειναι μονο αυτο και το ξερεις........

βλεπει ο αλλος απο που ερχεσαι........βλεπει που τρυπας.....βλεπει που κοιτας......βλεπει ποτε εισαι γεματος...........χωρις δεντρα κλπ κλπ κλπ

 

Ναι δεν είναι μόνο αυτό, είναι και η νοοτροπία του καθενός.

 

Καλή τύχη με τα τσιτ σου.

 

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω παίξει πολλές μάχες (εχθές έπιασα τις 6000), αλλά δε θυμάμαι να έχω πετύχει "ύποπτο" περιστατικό (δηλ. υπόπτο σε βαθμό που να λέω "έχει cheats σίγουρα"). Μπορεί να μην το έχω παρατηρήσει, βέβαια. 

 

Έχω πετύχει όμως και τύπους που κάθονται σε standard θάμνους (π.χ. Malinovka), τρώνε μία τυφλή από FV και τους κάνει delete, και μετά φωνάζουν "hack!".

Έγινε επεξεργασία από Shaman
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Αποχαιρετιστήριο παιχνίδι με το Emil I. 

Τα heavies μας αυτοκτόνησαν το πρώτο λεπτό, και αναγκαστικά κράτησα τον λόφο μόνος μου.

 

Emil1.thumb.jpg.903aac6d50ebb5af6c0d1990e4af6f97.jpg

Έγινε επεξεργασία από Shaman
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.