Jump to content


World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

18 hours ago, Rusty_Cookie said:

 

Ναι δεν είναι μόνο αυτό, είναι και η νοοτροπία του καθενός.

 

Καλή τύχη με τα τσιτ σου.

 

 

κοιτα επειδη δε με ξερεις και απο εχτες ασε τις νοοτροπιες στην ακρη γιατι και εγω στην αρχη χωρις επαιζα...........

οταν ομως καταλαβα οτι δεν παιζω στα ισα με τους αλλους.........τοτε χαλασε η νοοτροπια μου ναι........

18 hours ago, Shaman said:

Δεν έχω παίξει πολλές μάχες (εχθές έπιασα τις 6000), αλλά δε θυμάμαι να έχω πετύχει "ύποπτο" περιστατικό (δηλ. υπόπτο σε βαθμό που να λέω "έχει cheats σίγουρα"). Μπορεί να μην το έχω παρατηρήσει, βέβαια. 

σιγουρα δε το εχεις παρατηρησει γιατι γινεται ο κακος χαμος...........και εγω στις αρχες ελεγα οκ ετυχε...........

μετα ομως απο καιρο λεω κατσε ρε φιλε.............γιατι ετσι???????τοσο χαλια παιζω?????τελικα δεν ειμουν εγω ο χαλιας..........

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μην το ψάχνετε,ο καθένας παίζει όπως θέλει κι αναλαμβάνει τις ευθύνες του.
Εδώ παίζεις μούρη με μούρη με τον άλλον και σε αποκαλεί τσίτερ γιατί ξέρεις να τρυπήσεις το άρμα του.
Εδώ είχα συμπαίκτη σε clan war και ξαφνικά άρχισε να ουρλιάζει για cheats,για τρύπια βράχια,για άρματα φαντάσματα και μετά αφού γαμηθήκαμε στα γέλια μας ξεφούρνησε ένα ωραιότατο "παίζω με 400ms".
Ο άλλος έχει λυσσάξει σε κάθε ammorack να μας πρήζει για aimbot και όταν τον ρωτάω αν έχει δει πως δουλεύει το aimbot και επιμένω πως το ammorack δεν έχει να κάνει μ'αυτό αυτός το βιολί του.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δωρέαν premium 2 βδομαδούλες...

 

Quote

Dear Commanders, Due to the outbreak of COVID-19 (Coronavirus), the World of Tanks team, like many of you around the world, are participating in social distancing and self-isolation. In these challenging times, it is important you take care of yourself, your loved ones and others around you.

We would like to make this time more enjoyable for you, as such, we would like to make a small contribution of 14 days of World of Tanks Premium Account to all of our players, both existing and new.

 

You can get yours by clicking here: https://tanks.ly/39992lM - share the code BESAFE2020 Rest assured that our core products will continue unaffected during this period since we have implemented work-from-home policies to ensure the safety of our team members.

 

Stay safe! Your World of Tanks EU team. Should you wish to know more about COVID-19 and how to best handle your specific situation, please refer to the WHO website or your local government websites.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.