Jump to content


World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

On 17/3/2020 at 1:02 ΠΜ, το μέλος astrolabos έγραψε:

Γιατί καλέ; Μια χαρά είναι τα Πολωνικά

 

Διότι είναι Πολωνικά?!?!

 

Η αλλιώς:

 

 

 

Πάντως και το wot και το Lol με τόσο κόσμο στους servers είναι κοντά στο unplayble πια. Τρελό lag.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τραγική κατάσταση. 

Εγώ ήθελα να πάρω το 5Χ στο Black Prince, λέει... 4 παιχνίδια έπαιζα μόνος μου (top player, 2k combined average με τη βλακεία @ Tier 7) και χάναμε. Στο 5ο παιχνίδι που έκανα μόνο 900dmg, κερδίσαμε. Πραγματικά δεν ξέρω τι να πω.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 33 λεπτά, το μέλος Shaman έγραψε:

Τραγική κατάσταση. 

Εγώ ήθελα να πάρω το 5Χ στο Black Prince, λέει... 4 παιχνίδια έπαιζα μόνος μου (top player, 2k combined average με τη βλακεία @ Tier 7) και χάναμε. Στο 5ο παιχνίδι που έκανα μόνο 900dmg, κερδίσαμε. Πραγματικά δεν ξέρω τι να πω.

 

Τυπική wg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Γενικά τα σαββατοκύριακα δεν τραβάει  ποτέ πόσο μάλλον τώρα που όλοι είναι μέσα λόγο τον περιορισμών 
Χθες και σήμερα κατά ένα περίεργο τρόπο για σαββατοκύριακο πάει πολύ καλά δεν το περίμενα αλλά άσχετα από νίκες/ητες έχουν μαζευτεί πολλά ζώαδιά και έχει σχετικά ποιο άνετο farming

lSJuwC8.jpg
zMXxzUr.jpg

Link to comment
Share on other sites

ωραίο πράγμα οι εκπτώσεις... ευτυχώς είχα στοκ σε credits και xp και έκανα μερικά ψώνια.....

 

Ερώτηση: υπάρχει τίποτα πραγματικά αξιόλογο σε τενκ για τα 9000 bonds που διαθέτω, ή να τα κάνω improved optics και vents ? 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, colt3003 said:

ωραίο πράγμα οι εκπτώσεις... ευτυχώς είχα στοκ σε credits και xp και έκανα μερικά ψώνια.....

 

Κι εγώ είχα την ίδια απορία.

Το γαλλικό heavy ίσως είναι το μόνο που κάπως αξίζει, αν δεν κάνω λάθος.

12 hours ago, Deus said:

Γενικά τα σαββατοκύριακα δεν τραβάει  ποτέ πόσο μάλλον τώρα που όλοι είναι μέσα λόγο τον περιορισμών 
Χθες και σήμερα κατά ένα περίεργο τρόπο για σαββατοκύριακο πάει πολύ καλά δεν το περίμενα αλλά άσχετα από νίκες/ητες έχουν μαζευτεί πολλά ζώαδιά και έχει σχετικά ποιο άνετο farming

 

Εγώ με το ζόρι έπιασα 50% εχθές (1400 WN8) σε 32 μάχες.

Όντως πιάνεις καλά σκορ (δηλ μπορείς να είσαι εύκολα σταθερά στις θέσεις 1-3 της ομάδας σου), αλλά το πολύ χαμηλό WR% σου ρίχνει το ηθικό. :p 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

IS-4, E-100, T110E5 buffing σε πρώτη φάση αργότερα θα πάρουν σειρά και τα KV4, T32, King Tiger
Για όποιον δεν βαριετέ να δει τα λέει στο παρακάτω video διαφορετικά κράτησα κάποια screenshots
 

 





spacer.png
spacer.png
IS-4 VIII gun
spacer.png



Z3e6CG8.jpg
WFIdmU7.jpg




ETHXhRK.jpg

Έγινε επεξεργασία από Deus
  • Like 2
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 24 λεπτά, το μέλος colt3003 έγραψε:

Νέο tank rewards !

 

intro_bg.jpg
TANKREWARDS.EU

The new and improved Tank Rewards is here! Your chance to win great prizes! Are you ready for a challenge? Play now for free

 

 

Alea iacta est! 

 

ToxV8kA.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.