Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

13 hours ago, cna said:

Γω που χω ξεκλειδώσει σχεδόν ό,τι υπάρχει σε T10, τα μόνα που έχω είναι το Super Conqueror και το 268 ver. 4. ΟΛΑ τα άλλα από 9 και κάτω...

Αν δεν ασχολείσαι με cw μια χαρά είσαι,εμείς οι μαλάκες που αγοράσαμε το σύμπαν γιατί και καλά τα χρειάζονται οι clans καλά να πάθουμε,εγώ έχω αρχίσεο ξεπούλημα πάντως,λίγα είναι τα 10άρια που θα κρατήσω,ειδικά έτσι και τελειώσω με τις αποστολές θα παίζω μπάλλα στο γκαράζ από την άπλα.
Το 268_4 το έστειλα γιατί για να στρίψει ήθελε άδεια από υπουργείο,κράτησα το άλλο γιατί τρολλάρει άσκημα

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Το καινούργιο equipment πώς σας φαίνεται;!

Παίζω 1-2 μάχες μόνο τη μέρα (τις καλές μέρες...) για τα bonus και δεν έχω προλάβει να το ψάξω. 

Δεν έπρεπε οι τύποι να κάνουν αυτόματα dismount το equipment από παντού αφού άλλαξε τόσο, αντί να πρέπει να χρησιμοποιούμε demounting kits ή gold?

Έγινε επεξεργασία από Shaman
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Shaman said:

Το καινούργιο equipment πώς σας φαίνεται;!

Παίζω 1-2 μάχες μόνο τη μέρα (τις καλές μέρες...) για τα bonus και δεν έχω προλάβει να το ψάξω. 

Δεν έπρεπε οι τύποι να κάνουν αυτόματα dismount το equipment από παντού αφού άλλαξε τόσο, αντί να πρέπει να χρησιμοποιούμε demounting kits ή gold?

 

Ενα θα σου πω, δοκιμασε αν εχεις E5 + vents rammer turbocharger

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 8/17/2020 at 11:25 AM, Shaman said:

Το καινούργιο equipment πώς σας φαίνεται;!

Παίζω 1-2 μάχες μόνο τη μέρα (τις καλές μέρες...) για τα bonus και δεν έχω προλάβει να το ψάξω. 

 

Στα lights  μέχρι tier VI άλλαξα το camo net με την εξάτμιση, που δίνει σταθερά +8% (αν την βάλεις πρώτη στη σειρά), και πάνε νομίζω αρκετά καλύτερα (αθέατα) Σε μεγαλύτερα tier (απο VIII και πάνω -ευτυχώς-) ενδιαφέρουσα προοπτική αποτελεί αυτό που δίνει κόβει το camo των άλλων, και το ράδιο που δίνει έξτρα χρόνο να μένουν αναμένοι, αλλά δεν το έχω δοκιμάσει, γιατί το μόνο tier VIII light που έχω, είναι το lynx, και αν βάλω τέτοιο εξοπλισμό πάνω του, θα πρέπει να πηγαίνω τόσο κοντά που θα τα κάνω proxy spot έτσι και αλλιώς :p 

Για τα υπόλοιπα, δεν έχω κάνει αλλαγές 

 

On 8/17/2020 at 11:25 AM, Shaman said:

Δεν έπρεπε οι τύποι να κάνουν αυτόματα dismount το equipment από παντού αφού άλλαξε τόσο, αντί να πρέπει να χρησιμοποιούμε demounting kits ή gold?

 

Έδινε τη δυνατότητα να κάνεις dismount τα binocs και το camonet πριν την έλευση του νέου equipment, τσάμπα. Τους άκουσα * και ξήλωσα από  12 άρματα. Αποτέλεσμα ?? τα binocs που ξήλωσα έγιναν class I  και δεν πήγαιναν στα άρματα που τα είχα (tier V - VII) και έπρεπε να πάρω νέα binocs με 50.000 credits ενώ τα άλλα που τα αγόραζα με 500.000 πάνε μόνο σε tier IX - X (δεν έχω τόσα άρματα σε τέτοιο tier, ούτε σκόπευα να τους φορέσω binocs ) και άμα πάω να τα πουλήσω παίρνω πίσω 200.000 credits ..... Φχαριστώ ρε WG.... 

 

*προσβλέποντας σε κάτι νέο, που θα ήταν χρησιμότερο απο το τρέχον setup...

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Πολύ μέτριο παιχνίδι, αλλά ένιωσα άσχημα για το καημένο το RU στην αρχή.

 

wtr_logo_537x240.png
WOTREPLAYS.EU

World of Tanks replay on wotreplays.com. kifysara

 

Δείτε ~14:15 remaining battle time (πρώτο λεπτό ουσιαστικά)..

Κάνει λίγο μπροστά και πέφτει πάνω στη βολή μου.

Και μετά, όπως φεύγω, ρίχνω ένα no-aim blind shot (είχα ξεκινήσει να γυρίζω το κανόνι μπροστά) και τον σκοτώνω.. Ούτε καν φώναξα "Russha!".. Poor soul. [Για κάτι τέτοια αξίζει το παιχνίδι..]

 

Έγινε επεξεργασία από Shaman
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.