Jump to content


World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

απρουβντ. Επιτέλους. Απ΄ όταν μάθατε το κόλπο του Μεγάλου Αρχηγού με το λάδι για το άγχος όλο πόντους μου χαρίζετε. Μιλ μερσί απ' το Saint Cyr του στρατηγού De Gaulle.

(αρχηγέ: το τζίφι με το πουλάκι και τα κυάλια στα ποπκορν. Αυτό που έβαλες πάει για πορτιέρης σε ξενοδοχείο Συντάγματος)

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 8 ώρες, το μέλος Rusty_Cookie έγραψε:

Ζηλεψα και μπηκα να βαλω μια το T34 μπροστά να το περπατήσω για να φορτώσει η μπαταρία. 2 μαχες όλες κιολες. Το βιντεο περιγραφει περιπου τι έγινε.

 

EZ KATKA. 

 

  Reveal hidden contents

 

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος Shaman έγραψε:

Μπήκατε να πάρετε τα δωράκια σας;

Έχω να παίξω καιρό, αλλά μπήκα και κατέληξα να ξοδεύω 8Μ credits σε equipment (τα έχει 50% discount επιτέλους).

 

Μπήκα μπήκα. Και ως beta tester ήταν μπόλικα τα καλούδια :D 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, knight_77 said:

Kαμία έκπτωση για upgrade σε bounty equipment βγαίνει κατα καιρούς?

Έχω κερδίσει rammer αλλά τσιγκουνεύομαι να δώσω 3,000,000 credits να το ανεβάσω....

Τσουκ,πλακώνεσαι με prem tanks και τα μαζεύεις αλλιώς άστο να κάθεται,τώρα είναι ευκαιρία που δίνει μπόλικα μπαφάκια για λεφτά να φτιάξεις κομπόδεμα,εγώ πλέον αφού πήρα σχεδόν όλα τα 10άρια που ήθελα πλην 2-3 που δεν με καίνε το πλάκωσα με μπαφάκια κι έχω 52 μύρια,παίζω πλέον 10άρια άνετος για bonds,πειραματίζομαι με εξοπλισμούς χωρίς ν'αναστενάζω κτλ.
Ποτέ ξανά μιζέρια.Ειδικά όταν έχει battlepass λιώνω στα 8άρια prem γιατί τερματίζουν πιο γρήγορα για να δώσουν τα + 25 points

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.