Jump to content


World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

μάλιστα. Τώρα θα ερχόμαστε εδώ να σχολιάζουμε τις ερπύστριες του Νικητή. Not terrible. Φέρνει ποντάκια στην ομάδα ο Στρατάρχης!

μπαίνει ο φιστικάς στο λαϊκό κέντρο. Πουλάει φιστίκια, προτείνει να παίξουν και μονά-ζυγά (αν δεν ξέρεις τι είναι ακριβώς πες το μου). Στο τραπέζι αρνούνται να παίξουν. «Γιατί δεν θέλουν να χάσουν» απαντούν στον κύριο του διπλανού τραπεζιού που ρώτησε. Φωνάζει ο κύριος τον φιστικά, να παίξει εκείνος μονά-ζυγά. Λέγοντας τους ταυτοχρόνως: «ναι, μπορεί να χάσω, όμως όποιος φοβάται να παίξει δεν θα κερδίσει ποτέ».

Η ιστοριούλα έχει κάμποσες τρύπες λογικής, πάντως είναι ΟΝ ΤΟΠΙΚ , ο δε κυριος του διπλανου τραπεζιού ήταν ο Μέγας (Πανιώνιος btw o αδικοσκοτωμένος γιος, μέτρα πρωταθλήματα που μας έκλεψαν οι άλλοι αρχηγέ) Αριστοτέλης Ωνάσης. ΣΤΡΑΤΑΡΧΗΣ μονάχα όποιος φέρνει συστηματικά ΘΡΙΑΜΒΟΥΣ στην ομάδα.

Διάλεξε λοιπόν. Γενναίος ΠΑΝΘΗΡ ή  Φώτης Σεργουλοπουλος; 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

δεν παίζω τέτοια. Θα ήμουν τραγωδία κι αν έπαιζα. Ειδικά τανκς μπορεί να έχω να παίξω από τα ουφάδικα, υπήρχε ένα το batallion αν θυμάμαι το όνομα, καμιά σχέση με αυτό που παίζετε εδώ. Εδώ καλύπτομαι με τον Κούκις κι εσένα, καλύπτομαι με την παρακολούθηση του νήματος, μια χαρούλα είναι.

επομένως οργανώσου να φέρεις κάνα βίκτορυ εντός ΠΣΚ, ο Κούκις έκανε το καθήκον του. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος salde έγραψε:

Θα ήμουν τραγωδία κι αν έπαιζα. 

 

 

 

πριν 5 ώρες, το μέλος salde έγραψε:

«ναι, μπορεί να χάσω, όμως όποιος φοβάται να παίξει δεν θα κερδίσει ποτέ».

 

 

Μην είσαι κότα σεβάσμιε.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Rusty_Cookie said:

Μην είσαι κότα σεβάσμιε.

δεν είναι φόβος. Θα ήμουν άλλη ομάδα αν φοβόμουν την ήττα στο παιχνίδι. Σε σχεδόν όλα τα παιχνίδια που απαιτούσαν γρήγορες κινήσεις κι ειχαν διάρκεια δεν το ευχαριστιόμουν μετά που άρχισα να καπνίζω -δλδ όλη τη ζωή μου σχετικά με pc- ή τα έπαιζα σε πολύ αργούς ρυθμούς όπου δεν είχε νόημα. Ακόμα και το Age of Empires που το είχα παίξει αρκετά, σιχτίριζα που ήταν RTS.

Παιχνίδια οδήγησης, τανκς, παιχνίδια με μάχη δν έπαιζα πολύ ούτε όταν δεν κάπνιζα.  Τα δε παιχνίδια με φανταστικούς κόσμους (δράκους, εξωγήινους, ξωτικά) δεν μου άρεσαν καν. Θέλω να τελειώνει γρήγορα κι η παρτίδα, να μπορώ να διακόψω ανά πάσα στιγμή οπότε το 90% των παιχνιδιών σε πισι μένει εκτός. Ακόμα και τάβλι που έπαιζα πολύ από 7-8 χρονών, από όταν έκλεισε το μόνο site που πραγματικά μου άρεσε, παίζω ελάχιστα  πλέον και μονές παρτίδες μόνο (δεν έπαιζα ποτέ μονές). Το δε CIV έχω να παίξω από τον Μάρτιο (δεν έπαιζα πoτέ multiplayer,) football manager πάνω από δεκαπέντε χρόνια, έπαιζα ένα online παρόμοιο που λεγόταν hattrick, το παράτησα κι αυτό.

Εδώ στο thelab, επί χρόνια δεν διάβαζα καν τα νήματα των παιχνιδιών. Στα τελευταία χρόνια που τα διαβάζω κάπως, το ξαναέγραψα προ καιρού από όλα μα όλα τα παιχνίδια που δείχνετε, μόνο ένα μου κίνησε το ενδιαφέρον Το νήμα τούτο έχει πλάκα, να το διαβάζω χωρίς να ξέρω το παιχνίδι.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.