Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

32 minutes ago, Rusty_Cookie said:

Εχμ, i mean για να είσαι έτσι σήμερα

τρέμω στην ιδέα να εμφανιστεί ο Πέτα στο ΒοΤ. Είναι εξαφανισμένος, αν δεν τον έχουν συλλάβει απ' την Πολιτική Προστασία θα σας διαλύσει όλους. Τι να μας πει κι ο αρχηγούλης, εμβολιάστηκε, Νικάει.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 11 ώρες, το μέλος astrolabos έγραψε:

Ένα προχθεσινό

Καταγραφή.JPG

 

@salde

Σφύρα ρε συ του αρχηγού ότι τον ψάχνει ο Δκτής της ίλης. Πήρε λέει Crom και βγήκε για spotting.  Χτυπιόταν επίσης ότι βγήκε και με χαλασμένο κανόνι ή κάτι τέτοιο. Και θα του βάλει λέει το ΜοE εκεί που ξέρει όταν γυρίσει από την εορταστική...

:hehe:

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

έτσι 'ετσι Σνιπς. Καλή χρονιά κιόλας, καλά άρχισες. Έχω κι άγνωστες λεξούλες, μην εξηγήσει κανείς τίποτα. Τι να σφυρίξω και να μη σφυρίξω, του τον σφύριξαν για τα καλά στο πεδίο της μάχης, ακόμα βουίζουν τ΄ αυτιά του.
Να είμαι δίκαιος όμως, έχει φέρει κάμποσα βίκτοριζ εσχάτως. Έκανε κι ο μικροΚούκις μια προσπαθειούλα, καλά πήγε ο Δεκέμβριος. Τουλάχιστον, μαζί με τα κιλά και το ζάχαρο, πήρα ποντάκια θενκζ μπόιζ εντ γκερλζ

Link to comment
Share on other sites

Πήρατε το πόστερ σας για το 2020; Μην ξεχάσετε να παραγγείλετε! Δείτε και το δικό μου, γιατί για το 2021 δε βλέπω.. πάει για uninstall, έτσι όπως πάνε τα παιχνίδια. 

 

Έκανα το λάθος να παίξω μετά από καιρό, και το μετάνιωσα. Δεν κερδάς (sic) με τίποτα. 2 παιχνίδια που κουβαλάς σας τρελός (8000-κάτι WN8, το τσέκαρα μετά από περιέργεια), 0 νίκες. Alt-F4. 

Οι επόμενες μέρες το ίδιο (από ήττες, όχι WN8 :p ).. Θα έπαιζα arta να ξεδώσω, αλλά είχα σκοπό να παίξω premiums για credits και να ξεκλειδώσω τον Chuck. Νο Chuck for me, fellas. 

WoT-2020.JPG

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μην κυνηγάς στατιστικά ή bonus. Παίξε για το κομμάτι σου και παίζε για να διασκεδάζεις. Άσε τα στατιστικά και απλά κάνε το παιχνίδι σου. 

Και εγώ έχω παίξει παιχνίδια που ξεκινάνε με winchance 70% και μετά χάνουμε 3-15 με τους 2 να τους έχω φάει εγώ. Δεν ασχολούμαι πλέον. Ούτε το win8 κοιτάω, ούτε τίποτα. Απλά κοιτάω να περνάω καλά.

 

btw, το δικό μου:

 

poster_23846ae54dfcf1dcc690b826b6c688b0d573fbedfffaff1a9add49339e23e2fa_en.jpg 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Arta favorite "tank".. reported to @skill4ltu! 

 

Δε με νοιάζει να χάνω αν η μάχη είναι καλή, αλλά το αίσθημα πως ό,τι και να κάνεις δεν επηρεάζεις το τελικό αποτέλεσμα της μάχης (στο 90% των περιπτώσεων, τουλάχιστον) είναι εξαιρετικό αποτρεπτικό για εμένα - και για πολλούς άλλους, απ'όσο διαβάζω.

Έγινε επεξεργασία από Shaman
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος Shaman έγραψε:

Arta favorite "tank".. reported to @skill4ltu! 

 

 

Μου μένει το Αγγλικό και τα τερμάτισα όλα ?

πριν 4 λεπτά, το μέλος Shaman έγραψε:

Δε με νοιάζει να χάνω αν η μάχη είναι καλή, αλλά το αίσθημα πως ότι και να κάνεις δεν επηρεάζεις το τελικό αποτέλεσμα της μάχης (στο 90% των περιπτώσεων, τουλάχιστον) είναι εξαιρετικό αποτρεπτικό για εμένα - και για πολλούς άλλους, απ'όσο διαβάζω.

 

Επηρρεάζεις. Τρώς δύο τρείς. Καθυστερείς το αναπόφευκτό. Αλλά δε γίνεται πάντα να είσαι μόνος εναντίων όλων και να γυρνάς το παιχνίδι. Έτσι είναι και η ζωή. Δεν επηρρεάζεις πάντα το τελικό αποτέλεσμα, αλλά συμβάλεις. Τι πάει να πεί, θα παραιτηθείς και από τη ζωή; ? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, astrolabos said:

 

Μου μένει το Αγγλικό και τα τερμάτισα όλα ?

 

Επηρρεάζεις. Τρώς δύο τρείς. Καθυστερείς το αναπόφευκτό. Αλλά δε γίνεται πάντα να είσαι μόνος εναντίων όλων και να γυρνάς το παιχνίδι. Έτσι είναι και η ζωή. Δεν επηρρεάζεις πάντα το τελικό αποτέλεσμα, αλλά συμβάλεις. Τι πάει να πεί, θα παραιτηθείς και από τη ζωή; ? 

 

Χαχα, όχι γιατί η ζωή είναι μία, αλλά games είναι πολλά που μπορείς να παίζεις χωρίς να σου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι - αλλά το αντίθετο να διασκεδάζεις (κι όχι μόνο 1/10 μάχες που κουβαλάς ένα παιχνίδι ωραία και χαίρεσαι - όντως πολύ)!

 

Πάντως αν δεις και streamers που έχουν καεί στο game (100k + μάχες) λένε ότι πλέον η κατάσταση έχει γίνει πολύ χειρότερη σε αυτό το κομμάτι (κυρίως λόγω ΜΜ και power creep στα tanks). Στα 4-5 λεπτά game, προφανώς δεν μπορείς να επηρεάσεις το αποτέλεσμα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ο ΜΜ είναι ναι μια χαρά. Δεν καταλαβαίνω τον λόγο που εξακολουθεί να υπάρχει γκρίνια. Τα tiers είναι τα ίδια. Το θεωρώ ανώφελο τα "έψαχνε" ο MM ,και WR, PR, WN8, και άλλα ώστε να βγάλει εντελώς ισάξιες ομάδες βάσει παιχτών.

Σε ποιο ΜΜΟ βγαίνεις παγανιά και δεν  είσαι σίγουρος ότι δεν θα πατήσεις "go to village" στο λεπτό, επειδή στην έπεσε κάποιος 100 lvl πιο πάνω;

 

Το άσχημο είναι με τα συνεχόμενα άρματα που βγάζουν. Δεν έχει πια νόημα αυτή η τακτική. Τόσο πολύ πουλάνε δηλαδή και κλείνουν με θετικό ισοζύγιο από την στιγμή που πολλοί συνδρομητές σταματούν να πληρώνουν ή αποχωρούν εντελώς;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.