Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

Σημερα το πρωι επεσα τυχαια στο beta key giveaway του WoT. Το παιζω εδω και λιγη ωρα και φαινεται ωραιουτσικο. I'll give it a try!

Οποιος θελει beta key, http://www.curse.com/keys/ .

Πειτε τις αποψεις σας γιατι εχει πολλα πραγματα το game (θα το δειτε) και εχω χαθει στους εξοπλισμους, στις σφαιρες και στα τανκς :jump1:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Το παιχνίδι είναι πολυ καλό. Θέλει λίγο grid βέβαια μετά από κάποιο σημείο αλλά έχει πολύ καλά tactics και σου δίνει πολύ ωραία ένα WW2 mood. Οι ήχοι των tanks σε advanced επίπεδο είναι too real....

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό και εθιστικό. Το μόνο που με ξενέρωσε είναι ότι μάλλον θα γίνουν reset τα accounts όταν πάει live το παιχνίδι.

Δεν λες τίποτα...και γω που νόμιζα ότι μόνο Εlves και Dwarves είναι ικανά να σε κάνουν να καείς έτσι....

Μόλις πήγα full το VK 3601 (H). Τι χαμός είναι αυτός.

Link to comment
Share on other sites

Είναι καλή περίπτωση για να δοκιμάσεις τι στυλ παιχνιδιού σου αρέσει ώστε να μη σπαταλάς xp σε tank που δε θες (όταν πάει live).

Π.χ τα artillery είναι God Mode σε κάποιους χάρτες αλλά γενικώς είναι πολύ στατικό/βαρετό το παιχνίδι τους νομίζω. Θα προτιμούσα κάποιο heavy ή tank destroyer.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 2 months later...
Το World of Tanks είναι ένα από τα πιο δημοφιλή free-to-play online games αυτή τη στιγμή, και σύντομα θα γίνει προσβάσιμο σε ακόμα πιο ευρύ κοινό. Το παιχνίδι αναμένεται και στα καταστήματα στις 11 Νοεμβρίου με τιμή ~10€, και περιλαμβάνει επιπλέον in-game χρήματα, δυνατότητα χρήσης premium λογαριασμού, και το γερμανικό τανκ PzKpfw 38H735. Το World of Tanks είναι f2p MMO με μάχες με tanks. Δείτε trailer παρακάτω.

game20

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=0b5A8GfPj-g]World of Tanks: Official Update Trailer - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Παιδιά περιμένω περισσοτερους σιναρματιστες να αποδείξουμε τι αξίζουν οι Έλληνες θα με βρείτε ως Paloukeze.

:baby::baby::baby:

ξεκολλάτε Έλληνες vs κάτι άλλο, δεν λέω χαβαλέ έχει αλλά μέχρι εκεί μετά από ένα σημείο γίνεται κουραστικό .

Link to comment
Share on other sites

ξεκολλάτε Έλληνες vs κάτι άλλο, δεν λέω χαβαλέ έχει αλλά μέχρι εκεί μετά από ένα σημείο γίνεται κουραστικό .

Φιλε μου κανεις δεν σε πιέζει , οποιος θέλει μπαίνει, για παράδειγμα τα rpg games δεν μ'αρεσούν ,δεν λέω σε κανέναν ξεκολλά ,αλλα και σε κανένα game δεν κολλάω, και το θέμα σχετικά Έλληνες vs κάτι άλλο , είναι ο λόγος για τα clan wars όχι τίποτα άλλο(εκτος αν κατάλαβες τίποτα το διαφορετικό) το συγκεκριμένο game μ'άρεσε και αφιερώνω κάποιο χρόνο μου σε αυτό, λόγο ότι είναι πρωτοπόρο στο είδος του, games με άρματα υπήρχαν αλλα όχι online και αν υπήρχαν προ αυτου , τοτε θα ήταν πολύ arcade , για να λέμε την αλήθεια το game έχει κάποιο βάθος.

Kανε με add να δω τις ικανότητες σου (αν το παίζεις).

:man_in_love::man_in_love::man_in_love:

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου κανεις δεν σε πιέζει , οποιος θέλει μπαίνει, για παράδειγμα τα rpg games δεν μ'αρεσούν ,δεν λέω σε κανέναν ξεκολλά ,αλλα και σε κανένα game δεν κολλάω, και το θέμα σχετικά Έλληνες vs κάτι άλλο , είναι ο λόγος για τα clan wars όχι τίποτα άλλο(εκτος αν κατάλαβες τίποτα το διαφορετικό) το συγκεκριμένο game μ'άρεσε και αφιερώνω κάποιο χρόνο μου σε αυτό, λόγο ότι είναι πρωτοπόρο στο είδος του, games με άρματα υπήρχαν αλλα όχι online και αν υπήρχαν προ αυτου , τοτε θα ήταν πολύ arcade , για να λέμε την αλήθεια το game έχει κάποιο βάθος.

Kανε με add να δω τις ικανότητες σου (αν το παίζεις).

:man_in_love::man_in_love::man_in_love:

οκ φίλε μου μην σκας και πολύ με αυτά που λέω .... , δεν λέω το παιχνιδάκι πολύ καλό ήταν ένα είδος (τανκς) που έλειπε χρόνια από τα video games αν και το μόνο που του λείπει είναι τα σύγχρονα άρματα μάχης (εκτός αν βάλανε έχω να μπω πολύ καιρό) ...

απλά το βαρέθηκα γιατί έπαιζα στην μπέτα και μετά έγινε reset ότι είχα ξεκλειδώσει και ξενέρωσα (είχα βρει και δυο τρια bugakia) :)

Link to comment
Share on other sites

οκ φίλε μου μην σκας και πολύ με αυτά που λέω .... , δεν λέω το παιχνιδάκι πολύ καλό ήταν ένα είδος (τανκς) που έλειπε χρόνια από τα video games αν και το μόνο που του λείπει είναι τα σύγχρονα άρματα μάχης (εκτός αν βάλανε έχω να μπω πολύ καιρό) ...

απλά το βαρέθηκα γιατί έπαιζα στην μπέτα και μετά έγινε reset ότι είχα ξεκλειδώσει και ξενέρωσα (είχα βρει και δυο τρια bugakia) :)

Καινούργιας γενιάς άρματα δεν μπήκανε , αλλα προσθέσανε πολλά αλλα άρματα του 2ου παγκοσμιου και με το καινούργιο update που αναμένουμε θα μπούν και τα γαλλικά άρματα.

Πιθανότατα κιόλας να μην βάλουν σύγχρονα άρματα γιατί το game έχει ως εικόνα το δεύτερο παγκόσμιο πόλεμο.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.