Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

On 7/6/2017 at 5:45 PM, panoc said:

Οχι βεβαια, προς Θεου.

Λυπαμαι που το ειδες ετσι.

Η αποχηξ σου δε στεκει γιατι δεν υπαρχει κανενα επειχειρημα σε αυτη. Απλα αναφερεις πολλακις "Αφου εισαι καλος, παιξε ranked", και σου αναφερω με προσωπικη εμπειρια οτι βλακειες ειναι το ranked, τουλαχιστο προς το παρον. Μεγαλυτερη προκληση ειναι το random.

Ποτε δεν απαξιωσα κανενα παιχτη σε κανενα παιχνιδι**. Απλα τοσα χρονια παιζοντας αγωνιστικα και ανταγωνιστικα εχω πηξει να ακουω δικαιολογιες οταν ζηταω κατι παραπανω απο τους συμπαιχτες μου.

Ξαναλεω ειτε αρεσει ειτε οχι, το win8 δινει ενα γενικο εστω μουσουλα, για τη ποιοτητα του παιχτη.

Συνεχιζοντας αυτο που ελεγα πριν για τη HARD, ειχαμε παιχτες με αριστο win8, αριστο kill ration gmd, αλλα παντελως ανικανους να παιξουν ομαδικα (δεν καλυπτανε, δε βλεπανε mini map, δε βοηθαγαν το διπλανο τους κλπ).  Αυτοι παιχτες ποτε δεν επαιξαν ειτε σε plattoοn (μαζι μου) ειτε σε clan wars. Προτιμουσα το  l2k που μπορει να μην ηταν μωβ ήταν ομως παντα διπλα μου προθυμος να χασει το αρμα του για να μη χασω το δικο μου. Ηταν προθυμος να βγει να ριψοκινδυνευσει μαζι μου στο φλανκαρισμα και προτιμουσε να περιμεει να ριξει τη βολη του στο δυσκολο στοχο απο το να κλεψει το ευκολο kill.

Καταλαβες λοιπον ποιο ηταν το αλλο μισο κρητητιο για να παιξεις clan wars.

Το win8 δινει το μποσουλα, ενας ομαδικος παιχτης με μετριο σκορ ειναι προτιμοτερος απο εναν παρτακια με μεγαλυτερο σκορ, και ενας ομαδικος παιχτης με μετριο σκορ ειναι παντα καλυτερος απο ενα ομαδικο παιχτη με κακο σκορ.

 

 

 

**Αυτο μπορει μπορει καποιος αυτο κανει. Μπορει πχ στα τανκσακια να ειμαι καλος αλλα ειμαι παντελως σαπιος στο counter strike και στο overwatch.

Ακριβώς εκεί θέλω να καταλήξω και στο τι έχω δει στα ranked,καμπέρι και lemmings,συγγνώμη ρε rustie αν φάνηκε επιθετικό το ύφος μου,γραπτός λόγος είναι και αν μιλούσαμε στο discord θα καταλάβαινες πως μόνο αυτό δεν ήθελα.Όπως λέει και ο Πάνος το win8 είναι το μισό κριτήριο,το ranked απλά με αφήνει αδιάφορο προς το παρόν για υτούς τους λόγους.
'Εχω κι εγώ στην κλαν φίλο που για τις μάχες του νομίζει ότι έχει καλό win8 αλλά είναι βρωμοκαμπέρι του κερατά,σε 3πλό πλατούν σε πουλάει για πλάκα για να κάνει dmg.
Ούτε το ranked ούτε το win8 είναι απόλυτα,τουλάχιστον όμως με το win8 και μάλιστα σε ανάλυση αρμάτων δείχνει πολλά.Τι να το κάνω αν έχει 3000 win με το Τ67 και σε σύνολο 5000 μαχών οι μισές να είναι μ'αυτό το άρμα?

Link to comment
Share on other sites

On 8/6/2017 at 4:09 PM, SirDiman said:

Ελαα να πουμε.. γιατι οχι νικη http://prntscr.com/fhe5p3

Αυτό και το μαύρο το bulldog δεν θα τα ξαναπουλήσουν (έτσι λένε τουλάχιστον οι wg)

On 7/6/2017 at 8:07 PM, astrolabos said:

Καταγραφή.PNG 2.PNG

 

poker_face_2_by_rober_raik-d4cxlfn.png

Χθες πήρα το δεύτερο mastery με λίγο λιγότερο dmg αλλά σε μάχη με 10άρια,θα το σηκώσω το απόγευμα,ούτε καν 1 δεν σε πήγε?wtf?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 9/6/2017 at 0:06 PM, astrolabos said:

Νωρίς το πες ρε :TD: 

Στειλε τικετ και πες οτι παταγες το παραθυρακι μεσα απο το παιχνιδι και σε πεταγε σε 404 σελιδα...

Και εγω τοτε το ειδα ωρε, στα special στο Site . σε μερικους φιλους ομως δεν το εβγαλε να ξερεις

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

shot_008.thumb.jpg.382ed0e6bac5872bb6121dc2473fa3c5.jpg

 

http://wotreplays.com/site/3658947#redshire-nordicgr-bat_-ch_tillon_25_t

 

Tα παιχνιδάκια που σε κρατάνε στο παιχνίδι λίγο πριν το uninstall για πολλοστή φορά...

Έγινε επεξεργασία από Snips
CROP ....
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

όχι, μέχρι tier 10 πάει. Δε ξέρω γιατί το μετράει έτσι. 

 

In other news, το πρώτο καλό παιχνίδι με το Type 4 Heavy και τελείωσα όλες τις αποστολές των HT για το T28 Concept με honors :D

 

Καταγραφή.PNG

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.