Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

7 minutes ago, sstav said:

τι θα γίνει ...καμμια έκπτωση θα βάλουνε στις γραμμές των Maus/E100/E50/ IS ? μου χει βγει η πίστη να βγάλω 1.200.000 και δεν θέλω να πάρω μόνο ένα tierVII άρμα.........

Η απάντηση σ'αυτό λέγεται premium άρμα,ελπίζω να πήρες το Τ34-85Μ,αν όχι αυτό το μήνα θα δώσουν δώρο(φυσικά με προϋποθέσεις) το γιαπωνέζικο Tiger οπότε βγάζεις φράγκα μ'αυτό και νομίζω αύριο δίνουν δώρο με το λογκάρισμα ένα σάπιο 3άρι οπότε το πουλάς και τσιμπάς μερικά φράγκα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ξεκινάει το event και θα κρατήσει όλο το μήνα,έχει 4 στάδια,το 4ο είναι λίγο ζόρι.

https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/xp-challenge-august2017/

Έγινε επεξεργασία από raziel
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, deninho said:

 

Το λατρεύω. Και το AMX 12t λάτρευα. Και υποθέτω τα επόμενα θα τα λατρέψω. Ακόμη και με άχρηστη ομάδα, κάνω καλά παιχνίδια με αυτό

lol τι μονο ερπηστρια ? χακ..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

παραλιγο :Ρ πριν για 1 βολη δεν εκανα 1200 ζημια αμορακ σε εναν οχτρο και αμεσως  μετα απο αυτο ενα αλλο πανθερ εριξε βουτια κατω γιατι τα βρηκε σκουρα :Ρ

 

 

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

μα καλά...πως μαζεύεις 50.000 xp βγαίνοντας 1ος χωρίς premium account και χωρίς να είσαι και πολύ καλός παίχτης;;; είναι και Αύγουστος...

@astrolabos να σου δώσω τους κωδικούς πρόσβασης να παίζεις εσύ για μένα όσο θα κάνω τα μπάνια μου;;; :p

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

μέσα σε μια μέρα όμως και είσαι και παίχτης άλλου επιπέδου...σε πόσα απ'τα παιχνίδια που έπαιξες ήσουν Νο1 και πόσα xp θα μάζευες ;  

θέλω να πω ...θέλεις  4 ημέρες περίπου για να ξεκλειδώσεις το τελευταίο επίπεδο...και τις διπλάσιες να υποθέσουμε για να μαζέψεις τα   50κ /1st ; σε 15-20 μέρες το βγάζεις...σε εμάς τις ταπεινές και καταφρονεμένες "ντομάτες" που βρίζει ο raziel όταν συναντά ως συμπαίχτες είναι ακατόρθωτο...

 

Έγινε επεξεργασία από sstav
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Ε και τα consumables που θα πάρουμε μια χαρά είναι μιας και το άρμα το έχω παίξει σε λογαριασμό φίλου και πάλι καλά που δεν έκανα το μόνιτόρ του ιπτάμενο.


Φίλτατε sstav οι ντομάτες που μ'ενοχλούν περισσότερο στο παιχνίδι είναι αυτές που όταν παίζω φάπες σε γωνία και πάω να κάνω πίσω έχουν κολλήσει πίσω μου και αρπάζω μία δύο βολές για πάρτη τους αλλά μετά περιμένω να βγούν μπροστά κάποια στιγμή κι εκεί είναι που λέω carma is a bitch ;) όπως και οι βλαμένοι (δες το cromwell στο βίντεο του sirdiman) που ενώ υπάρχει χώρος αυτοί μανουβράρουν λες κι οδηγούν το ratt 1000.
Κάπως έτσι πρέπει να νιώθουν τον όγκο του άρματός τους χαχαχαχα

maxresdefault.jpg

Έγινε επεξεργασία από raziel
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.