Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

1 hour ago, raziel said:

Ίσχυε από τα αρχαία χρόνια,δηλαδή αν έχεις κατοσταρισμένη λάμπα στον κομάντερ και τον πας σε άλλο άρμα και δεν έχεις χρυσό τον βάζεις στο 80%.Η λάμπα συνεχίζει να δουλεύει αλλά δεν ανεβαίνει το 2ο περκ,ανεβαίνει μόνο ο κομάντερ και μόλις κατοσταρήσει τότε ξεκινάει να ανεβάζει το 2ο περκ

 

επι αυτού: αν τον γυρίσεις στο αρχικό του άρμα (που ήταν στο 100%) σε τι ποστό γυρνάει. π.χ. είχα το T1 και πήρα το πλήρωμά του που ήταν στο 100% στο Τ29. αυτή τη στιγμή είναι στο 97%. αν το ξαναγυρίσω στο Τ1 που ήταν, σε τι ποσοτό θα πάει ? Με λίγα λόγια αν θέλω να το γυρνάω απο το ένα άρμα στο άλλο, το ποσοστό θα πέφτει κάθε φορά, ή μόνο στην αρχική μεταφορά ?

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, colt3003 said:

 

επι αυτού: αν τον γυρίσεις στο αρχικό του άρμα (που ήταν στο 100%) σε τι ποστό γυρνάει. π.χ. είχα το T1 και πήρα το πλήρωμά του που ήταν στο 100% στο Τ29. αυτή τη στιγμή είναι στο 97%. αν το ξαναγυρίσω στο Τ1 που ήταν, σε τι ποσοτό θα πάει ? Με λίγα λόγια αν θέλω να το γυρνάω απο το ένα άρμα στο άλλο, το ποσοστό θα πέφτει κάθε φορά, ή μόνο στην αρχική μεταφορά ?

Κάθε φορά θα σου βγάζει τα ίδια ποσά για εκπαίδευση:
100% 200 gold κ.ο.κ

  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

On 10/7/2017 at 5:10 PM, astrolabos said:

 

Russian bias eleoc....

 

Σε αλλα νεα, ειχα καιρο ετσι να παιξω, χθες και σημερα τελειωσα 2 grind ( 80k xp) , πηρα leopard 1 + Strv 103B .

1ο παιχνιδι με strv 6k dmg 4kill

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, SirDiman said:

 

Russian bias eleoc....

 

Σε αλλα νεα, ειχα καιρο ετσι να παιξω, χθες και σημερα τελειωσα 2 grind ( 80k xp) , πηρα leopard 1 + Strv 103B .

1ο παιχνιδι με strv 6k dmg 4kill

Αρματάρα το στραβάδι ε?Αν σε βγάλει στην 30χ30 και σε βγάλει στην πλευρά που έχεις από πίσω σου το λόφο ανεβαίνεις και ανάβεις τσιγάρο και παίζεις στο 2ο ημίχρονο

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Πρόβλημα για δυνατούς λύτες.λοιπόν το in game xvm μου κόβει (και όχι μόνο εμένα) καμιά 110-120 μονάδες,εδώ και καιρό είναι έτσι οπότε το συνήθισα.
Πριν μερικές μέρες  μετά από φορμάτ κάνω εγκατάσταση το παιχνίδι.Έπαιξα λίγες μέρες vanilla.
Βάζω το aslains και με δείχνει όσο και παλιότερα με 1420 win8,το Σαββατο το πρωί πατάω να κάνει update τα στατιστικά μου το xvm site.
Ενώ στις γνωστές σελίδες μετρήσεως του e-penis με δείχνει κανονικά γύρω στα 1560 μέσα στο παιχνίδι βλέπω ξαφνικά 1340 και έτσι με βλέπουν και οι άλλοι.
Αυτό που παρατήρησα είναι πως στο γκαράζ δεν μου δείχνει καθόλου το average damaga από το Strv S1 και το Primo Victoria.
Βρε τι tokens έσβησα τίποτε,έχει μουλαρώσει εκεί.
Any ideas?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.