Jump to content


World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

raziel αυτό μπορεί να γίνεται γιατί όλες οι σελίδες δεν δείχνουν το ίδιο ποσοστό καποια δείχνουν περισσότερο δοκίμασε να δεις τα στατιστικά σου σε άλλες σελίδες . Πάντως αυτό που έχω να πω εγώ είναι πως θα ήθελα να με βγάζει εμένα γύρω στα 1000 wn8 αντί για 1900 γιατί όλοι οι αντίπαλοι σε βάζουν στόχο εσένα πρώτα απ όλους ,οι συμπαίκτες το ίδιο σε μισούν π.χ. Ήμουν με το amx 13 90 και με έκανε TK ένας γιατί μου λέει ότι δεν κάνω spot και κόβω DMG από spot άλλων για να έχω καλά στατιστικά, ενώ ήμουν στη μέση του Highway σε ένα θάμνο και έκανα πάνω από 7 άτομα spot την ώρα που με έφαγε είχα 6κ spot assistance ... 

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DimLar said:

raziel αυτό μπορεί να γίνεται γιατί όλες οι σελίδες δεν δείχνουν το ίδιο ποσοστό καποια δείχνουν περισσότερο δοκίμασε να δεις τα στατιστικά σου σε άλλες σελίδες . Πάντως αυτό που έχω να πω εγώ είναι πως θα ήθελα να με βγάζει εμένα γύρω στα 1000 wn8 αντί για 1900 γιατί όλοι οι αντίπαλοι σε βάζουν στόχο εσένα πρώτα απ όλους ,οι συμπαίκτες το ίδιο σε μισούν π.χ. Ήμουν με το amx 13 90 και με έκανε TK ένας γιατί μου λέει ότι δεν κάνω spot και κόβω DMG από spot άλλων για να έχω καλά στατιστικά, ενώ ήμουν στη μέση του Highway σε ένα θάμνο και έκανα πάνω από 7 άτομα spot την ώρα που με έφαγε είχα 6κ spot assistance ... 

Παίζει να είναι από το mod γιατί όλες οι σελίδες με δείχνουν με 5-30 διαφορά ενώ ingame -230.
Κι εγώ έτσι νόμιζα ότι θα γλυτώσω από στόχευση αλλά ότα αρχίζω τα αίσχη με τα strv μόλις με ανάψουν πέφτει παντόφλα.
Καλά όσο γι αυτούς τους ψεκασμένους άστα,επί μία βδομάδα συνεχόμενα να είμαι με το strv και να έρχεονται και να παρκάρουν από πίσω μου meds & heavies κάνοντας βολές ή και να σπρώχνουν κιόλλας γιατί θέλουν το χώρο τους ρε παιδί μου.Τι σκατά μετά από τόσες χιλιάδες μάχες ρε γαμώτο?Ούτε τα βασικά δεν νιώθουν μερικοί,ναφθαλίνη πίνουνε?

Link to comment
Share on other sites

ακούγοντας τη συμβουλή του @Rusty_Cookie , έβαλα μια τσούπρα για commander στον Τίγρη. Η διαφορά ήταν άμεση και αισθητή ....

59efc703a2975_tiger.thumb.PNG.d36e28f117626112745b10fb8c29d759.PNG

 

και παρόλο που είχα το ψηλότερο dmg απο όλους, δεν έδωκε high caliber ....

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Σας έχει τύχει να σταματάει το πληκτρολόγιο να δουλεύει ενώ έχει ξεκινήσει το παιχνίδι; Τώρα τελευταία μου το κάνει αρκετά και μου έχει σπάσει τα νεύρα...

Link to comment
Share on other sites

22 battles @ leopard 1 = 86 % wins

 

Οτι θα εχω τοσες  με τοσο αδυναμο 10αρι δε το περιμενα :Ρ

 

Το εχω βαρεθει λιγο το παιχνιδι , επαιζα και αεροπλάνα εχει αποστολες για 1κ χρυσα

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/21/2017 at 9:05 PM, astrolabos said:

Σας έχει τύχει να σταματάει το πληκτρολόγιο να δουλεύει ενώ έχει ξεκινήσει το παιχνίδι; Τώρα τελευταία μου το κάνει αρκετά και μου έχει σπάσει τα νεύρα...

 

Όχι δεν έχει τύχει μονο κάνα 2 φορες όταν πάτησα μάχη έκλεισε το game

c8oYYZp1QtOHW3CQmawvGg.png

Link to comment
Share on other sites

Παραλιγο να γραψω "ποιος θελει" παλι καλα... :p

Κλειδι Bonus Package με

1 day of Premium Account

1 Personal Reserve

100% Crew XP for 2 hours

1 Large Repair Kit

 

Ο πρωτος που θα το ζητησει θα το στειλω σε pm.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.