Jump to content


World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

^^ Εγώ να δώ πότε θα τη βγάλω.... TD 15 και LT 15 (η TD θέλει 2κ damage και όλο το γυροφέρνω με SU 100 & Nashorn) Ενώ την LT ελπίζω να την βγάλω με τα χαρτιά.

Εν τω μεταξύ, ο Τίγρης σκίζει....

5a2c092d649e3_TIGERM.thumb.PNG.9301a5d2e104b21395f3e00d7671633b.PNG

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

.... Και εκεί που όλο το γυρόφερνα, και δεν έβγαινε, ανοίξαν οι ουρανοί !! 

5a2d936f65542_SU100.thumb.PNG.16ca1b3316411c1c97e7d10e9eee1a10.PNG

STUG.thumb.jpg.c9ebdff77b695d32b0d9e9c8c15faa17.jpg

 

Η LT15 βγήκε ''στα χαρτιά'' , γιατί με τα light που έχω, δεν γίνεται προκοπή.

 

Και πάμε για την Τ28 HTC .......

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites


c6HH6mOhQxmFy5pYQd--iA.png


σχεδον 12Κ assistant απο spot το fv4005 της ομάδας πρέπει να έκανε τη μάχη της ζωής του με σχεδόν 9K damage κάθε βολή που πέρναγε έκοβε 1300αρές

Έγινε επεξεργασία από Deus
  • Like 1
  • Wow 2
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Deus said:


c6HH6mOhQxmFy5pYQd--iA.png


σχεδον 12Κ assistant απο spot το fv4005 της ομάδας πρέπει να έκανε τη μάχη της ζωής του με σχεδόν 9K damage κάθε βολή που πέρναγε έκοβε 1300αρές

Αυτά είναι ρε φίλε,όχι εγώ που βγάζω τσάρκα το μπουλντόγκ και έχω σποτάρει 6 άρματα σε fiery silent και τα td μας βαράνε τα κοτσύφια

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Είναι τραγικό ρε φίλε αυτό που συμβαίνει,είμαι στο γνωστό θαμνάκι και βλέπω 7 βολές ταυτόχρονα( να μην ξεχνάμε και τα heavies που εκτελούν χρέη td) και να φεύγουν όπου νάναι,ούτε ένα ding έστω,είδαν λοιπόν και οι αντίπαλοι ότι έχουν να κάνουν με σχολή τυφλών και 2 defenders με ένα caernavon δεν άφησαν το κουμπί W και βίασαν 7 δικούς μας και έμειναν παρακαλώ με τη μισή τους ζωή οι αντίπαλοι,για τόσο ζαβά μιλάμε

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, astrolabos said:

 

Αυτό δεν έχεις ιδέα πόσο με συφιλιάζει

Αν είναι μακρυά από μένα στην βούρτσα μου λουλούδια,αν όμως είμαι με το td κι έρχεται το ζωάδι και παρκάρει από πίσω μου ή δίπλα μου τότε γίνομαι μπλε

Link to comment
Share on other sites

Ricer mode inc...jHNeGu7.jpg  image.thumb.png.67e29b15fc8edb666bf8d7391bb31393.png

 

Πως σας φαίνονται ?  :haha:
Το αρτι ειναι yolo get rekt τρολολο φαση , ενω το leo με λιγη φαντασία θυμίζει τη γερμανική  σημαία

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

για tier III κάνει αρκετό damage τα περισσότερα είναι 2 το πολύ 3 βολές και kill

το καλο είναι ότι το δίνει με crew 100%  και 5 μέλη έτυχε τη στιγμή που ήθελα να φτιάξω πλήρωμα για a spg

UYXhplJgQoiw76MGrDfKtA.png

Έγινε επεξεργασία από Deus
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.