Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

Είμαι με το στραβάδι (strv 103b) στο μεγάλο μαπ(erlenberg?) κι έχω ανέβει στον κλασσικό λόφο πίσω από τη βάση και από νωρίς δίνω πόνο μιας κι έβγαιναν στο κάστρο για φωτογράφιση τα ζώα,έχω αποστολή για το 55a να βγώ πρώτος σε dmg με μίνιμουμ 3000,είμαι κάπου στα 4000 κι έρχεται κι ένα Ε4 και κάθεται δίπλα μου.
Εγώ μόλις ξεμυτούσε κάποιος του την σφύριζα,ο δίπλα μέχρι να γυρίσει και να σημαδέψει έβραζε το ροβύθι.
Ξαφνικά ξεκινάει να με σπρώχνει προσπαθώντας να με ρίξει κάτω και το καταφέρνει.
Ξανανεβαίνω στο λόφο και καθώς πήγε να με ξανασπρώξει εμφανίζεται ένα αντίπαλο IS7,γυρνάει ο γιούφτος με το Ε4(ράτσας siemka) και αστοχεί,περνάω εγώ 2 βολές και καταφέρνει να περάσει κι αυτός βολή και να τον σκοτώσει,καπάκι με ξαναπετάει κάτω και μιας και είχαν μείνει μόνο τα αντίπαλα άρτι φεύγω ρίχνοντας του καριολίκια για τη ράτσα του.
Μου ρίχνει 1 βολή από πίσω και μου χαλάει μηχανή,μου ρίχνει 2η και παρόλα αυτά δεν καταφέρνει να με σκοτώσει.
Προς υπεράσπισή του ένας άλλος με FV 4000 αυτό το τετράγωνο td μου λέει πως είναι καλύτερα να είναι Πολωνός παρά άχρηστος σαν κι εμένα.
Αφού επισκεύασα φτάνω και σκοτώνω και ένα από τα 3 άρτι.
Απολογισμός: strv 5600 dmg, αποστολή με honors E4 740 dmg,FV 565 dmg.
Στέλνω και στους 2 pm μετά τη μάχη με τα σχετικά νούμερα και μπινελίκια.
Ακόμη περιμένω απάντηση :hehe:

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, colt3003 said:

Δεν το πήρε ο quickfinger με 85€ που έσκασε, και εσύ το κατάφερες ?? 

Ωραίος !!

Κι εγώ πήρα 1 πακέτο των 20 και 2 των 6 και πήρα τα φρύδια μου,γέμισα χρυσό και ασήμι αλλά από άρμα μου έδωσε μόνο το Τ28-F 30 που για να κλείσει ο στόχος του θέλει μνημόνιο.
Ένας από την κλαν μου πήρε το scorpion g και άλλος έτυχε το lorraine 40t,σούφρεεεεεες

Έγινε επεξεργασία από raziel
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Άσχετο με τη λοταρία,ρε παιδιά τα κινέζικα lights το 7άρι και το 8άρι τι διαμαντάκια είναι?
Έπαθα πλάκα,με το reload που έχουν πιο πολύ med θυμίζουν και το gameplay μου μ'αυτά είναι κάτι μεταξύ light & med.
Το μόνο που μένει στο 8άρι είναι να βγάλω το καλό κανόνι,εδώ με το μεσαίο και δίνει πόνο.
Παρατήρησα για άλλη μία φορά την διαφορά που κάνει ένα καλό πλήρωμα.Με το 7άρι δεν είχα καν κατοσταρήσει το πρώτο σκιλλ,από dmg πήγαινε καλά αλλά δεν έστριβε το άρμα με τίποτε.Φτιάχνω τα στολίδια και παίρνω και τις 4 γκόμενες και τις βάζω στο wz-131 και παθαίνω πλάκα.
Μου άρεσε πολύ αυτή η σειρά,το wz 132 είναι σίγουρα keeper και το 10άρι που έχω πετύχει σε μερικές μάχες δίνει πολύ πόνο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

σε εμενα έτυχε το AC 1Sentinel σε ένα πακέτο που πήρα  6 euro έλεγα μήπως πετύχω το type 59 η το lorraine αλλα έκατσε άλλο

μάλλον ζήταγα πολλά με 6euro!

Έγινε επεξεργασία από Deus
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Deus said:

σε εμενα έτυχε το AC 1Sentinel σε ένα πακέτο που πήρα  6 euro έλεγα μήπως πετύχω το type 59 η το lorraine αλλα έκατσε άλλο

μάλλον ζήταγα πολλά με 6euro!

Έπρεπε να βρούμε κανέναν κωλόφαρδο να πατήσει τα κουμπάκια

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 12/20/2017 at 11:30 AM, raziel said:

Έπρεπε να βρούμε κανέναν κωλόφαρδο να πατήσει τα κουμπάκια

Μάλλον αλλα δεν πήγε και άσχημα  3 φίλοι πήραν 4 κουτια ένα από το καθένα και δεν τους έκατσε ούτε IV

 

147o7KSfRemOTJF675WOSg.png

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Deus said:

Μάλλον αλλα δεν πήγε και άσχημα  3 φίλοι πήραν 4 κουτια ένα από το καθένα και δεν τους έκατσε ούτε IV

 

147o7KSfRemOTJF675WOSg.png

Αυτοί κι αν είναι γκαντεμόσκυλα,ούτε καν 4άρι απλά κάνεις unistall :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.