Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

κοιτα η Γαλλια σε παει μετα για http://wiki.wargaming.net/en/Tank:F18_Bat_Chatillon25t

τωρα ο,τι γουσταρεις ειναι πιο πολυ γιατι ετσι κι αλλιως καθε αρμα εχει τα δικα του κολπα........

εγω εχτες πηρα το 9αρι και του εβαλα και τις γκομενες και παω φουλ για 10αρι με αβερτα skills-perks.....

  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, colt3003 said:

^^^ και τον Γερμανό καλοβλέπω όμως... έστω και αν πρέπει να περάσω πρώτα απο το leopard.... όχι λες ?? 

το RU251 αν και δεν έχω φτάσει ακόμα εκεί σε φίλου που δοκίμασα με καλο πλήρωμα είναι το καλύτερο LT φωτίζει τα πάντα και παίρνει τις συνεισφορές αν υπάρχουν και αλλα lt τριγύρω

 

  • Like 1
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, alexcrx said:

 

τωρα ο,τι γουσταρεις ειναι πιο πολυ γιατι ετσι κι αλλιως καθε αρμα εχει τα δικα του κολπα........

 

 

Αυτό... δεν το γνώριζα..... ας ληφθεί τότε υπόψιν το δεδομένο ότι δεν είμαι και super duper γρήγορος στα πλήκτρα, και βασίζομαι στη ζημιά που θα κάνουν άλλοι, απο το spot. Αλλάζει καθόλου αυτό τα δεδομένα ? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

κοιτα για spot damage καλος ειναι και ο Γερμανος(μπορει και πιο καλος απ'τον Γαλλο) απλα πρεπει να βαλεις τα σωστα εργαλεια πανω στο αρμα........

αλλιως δε θα αναβεις τπτ.............

  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Να και ενα ολα μαμα......

ο 7700κ στα 4.4 με την ραμ στα 2133, και η gtx980 στα 1329 με μνημη στα 3506

 

wot7.thumb.jpg.f612450ee9433400c66e40ad4582c59c.jpg

 

το σκορ ξεκαθαρα επηρεαζεται απο την καρτα γραφικων και οχι απο το cpu.......

ελπιζω να φυγει το κακο με τον ενα δυνατο πυρηνα που θελει ο προκατοχος του για να μην κανει fps drops.....

ειδα 30-32% cpu usage

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Ύστερα από καιρό μπήκα να παίξω. Διάβασα εδώ για τις γυναίκες στο πλήρωμα και έβαλα μία αρχηγό. Κάνει μεγάλη διαφορά, είναι σαν να παίζω με άρμα μεγαλύτερης κατηγορίας από τους αντιπάλους.

Όσον αφορά τα γραφικά που έβλεπα σε προηγούμενα ποστς @1440 έχω 60 καρέ περίπου με την 1070. (vga stock,Ryzen 1700X στοκ, 32gb ram 2933.)

wot.jpg

Link to comment
Share on other sites

On 12/29/2017 at 10:26 PM, Deus said:

το RU251 αν και δεν έχω φτάσει ακόμα εκεί σε φίλου που δοκίμασα με καλο πλήρωμα είναι το καλύτερο LT φωτίζει τα πάντα και παίρνει τις συνεισφορές αν υπάρχουν και αλλα lt τριγύρω

 

Με το ru όταν ήταν ακόμη 8άρι έχω κάνει αίσχη σε μάχες με 10άρια,sneaky άρμα αρκεί να μην βγεις yolo,λίγο spoting στην αρχή και μετά medium gamestyle,τώρα όσο για τις αποστολές που θέλει ο φίλτατος colt καλά είναι όλα με το κατάλληλο πλήρωμα,το Τ71 ή Τ37 είναι διαμαντάκια,βέβαια είναι και πως θα σου κάτσει το άρμα,οι γεμιστήρες γενικώς μου πάνε(όταν έχω υπομονή και είμαι ξεκούραστος) αλλά και τα κινέζικα είναι απίστευτα άρματα,είχα το wz131 χωρίς skills(ανεβάζουν πολύ δύσκολα παρόλο που έκανα αρκετό dmg) μόλις του έχωσα τις κάμπιες που έδινε το δέντρο έγινε τρελλό άρμα και το παίζω σαν sneaky med πιο πολύ παρά σαν σπότερ γιατί έτσι κι αλλιώς οι μαλάκες βαράνε στο γάμο του καραγκιόζη και με τόσα lights σε κάθε παιχνίδι σταμάτησα να κυνηγάω το σποτ.Χθες περίμενα ένα grille15 να φάει ένα Τ54 και ο μαλάκας του έριχνε εκρηκτικές (350 dmg αντί να τον καθαρίσει με 2 βολές) μέχρι που με σπόταρε ο άλλος και αναγκάστηκα να παίξω εγώ σφαλιάρες μαζί του.Ζώα τελειωμένα

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.