Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

^^ Εμένα πάλι, δεν ''μου έκατσε'' καλά... ίσως γιατί δεν το εξόπλισα, ίσως γιατί στις 4 μάχες που είχα ήμουν σε ανοιχτό χάρτη και με σπόταραν αμέσως (με γνωστή τη συνέχεια...) δεν ξέρω. 

Κάτι άλλα όμως μου πάνε γάντι: 

 

2104553857_T35-852MOE.thumb.JPG.f44d37f5eeb785705d94db47ab20d0ae.JPG

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

RNG Fiesta με το T30...

 

Δείτε και το replay εδώ (ειδικά την πρώτη βολή στον καημένο που πήγε να ανέβει στο βουνό...) να γελάσετε:

http://wotreplays.eu/site/5363248#cliff-kifysara-t30

 

T30-RNG-fiesta.jpg

Έγινε επεξεργασία από Shaman
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Να και κάτι που δε βλέπουμε κάθε μέρα....:

 

2057709808_p43-1.thumb.JPG.c2e1ef59564b48dd3cbd72ca65035b96.JPG

 

Ήττα... οκ. Είχα και 3 proggetto στην δική μας πλευρά σε platoon (αλλά και από την ίδια clan), που είχαν διάθεση για ''κουταμαρίτσες''... πάλι καλά είπα, πάω στην 2η οθόνη και τι βλέπω :

 

398115848_p43-2.thumb.JPG.e2cdb594ffb4ef115b8ab84508458b97.JPG

 

Δηλαδή : Τα progetto που ήταν από την δική μας πλευρά, αλλά και τα proggeto που ήταν από την άλλη (με anonymizer) ήταν από την ίδια συμμαχία (1317), και πούλαγαν το παιχνίδι ! 

Τώρα, πως είναι αυτό δυνατόν να συμβαίνει..... δεν ξέρω....

 

 

 

  • Like 1
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Rusty_Cookie said:

Αν όντως το έκαναν (που απ το σκόρ βλέπω πως δεν) στέιλε replay στο support  και θα πάνε για μπανάκι.

 

Δυστυχώς έχω απενεργοποιήσει τα replay, και είναι η πρώτη φορά που το μετανιώνω. Ναι ο όρος ''πούλαγαν το παιχνίδι'' ίσως είναι αδόκιμος, κρίνοντας απο το αποτέλεσμα. Εμένα π,χ. ήθελαν απλά να με αποτρέψουν να παίξω στην ίδια περιοχή που είχαν ''ραντεβού'', ωστόσο, επειδή τελικά έπαιξα σε αυτή την περιοχή (στα ΒΑ του χάρτη που είναι τα βουνά, πήγα απο την άλλη πλευρά που ήταν αφύλακτη) είδα ότι μεταξύ τους δεν αντάλλαξαν ούτε κανονιά, και όταν ξαναέφτασα στην άκρη του χάρτη, ο δικός μου με κυνήγαγε την ώρα που 2 έτοιμόψοφοι δικοί του ήταν εκεί, και θα μπορούσαμε να τους πάρουμε. 

Σαν να έκαναν παιχνίδι μέσα στο παιχνίδι ένα πράγμα.. 

Έγινε επεξεργασία από colt3003
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλά πήγε κι αυτό με το Standard B.

 

StandardBcarry_a.thumb.jpg.37cf69bd54be2b0a2d77913382e7a6e2.jpgStandardBcarry_b.thumb.jpg.0588e4b34e30da8eb7ec8576824a2417.jpg

 

Μιλώντας για κουφά platoons, σας βάζω και τα  προφίλ από 3 παλικαράκια που συνάντησα σε platoon στο πρώτο μου παιχνίδι με το BDR G1 B. Εννοείται μόνο με gold ammo.

Ειλικρινά κάτι τέτοιες στιγμές σκέφτομαι πόσο ενδιαφέρον θα ήταν να έχεις κάμερα να μπορείς να δεις τη φάτσα των αντιπάλων που έχεις απέναντί σου....

 

1ος: 

IdiotPlatoon_3b.thumb.jpg.d8e8010aa5b2a088ef31eb9a3efadfe8.jpgIdiotPlatoon_3a.thumb.jpg.662a128ac56a8a66f4150a0d7af0cc5c.jpg

 

2ος:

IdiotPlatoon_2b.thumb.jpg.9716d1d202a1a73953f05e0940079cf8.jpgIdiotPlatoon_2a.thumb.jpg.4deaca6aa49b8c911d4192da334423f0.jpg

 

3ος:

IdiotPlatoon_1b.thumb.jpg.4c4dd8da20d3ef9f6802b553eaa9d89c.jpgIdiotPlatoon_1a.thumb.jpg.090deadda08e821548cad494469560e2.jpg

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

Πήρα το IS2, αλλά δε με βλέπω να την παλεύω να πάω για τα vents... Τελείωσα και το battle pass..

To μόνο που μένει είναι να έρθει κανένα frontline μπας και μαζέψω τίποτα credits. Έχω ξεκλειδώσει τέσσερα tier 10s (Progetto, E4,  TVP, Cent AX) και δεν έχω credits να τα αγοράσω (δεν θέλω να πουλήσω και τα 9άρια τους, που το κάνει πολύ πιο δύσκολο...).

 

CaernarvonMastery.thumb.jpg.e1287cb454fb51d5f13b3150af851830.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/9/2020 at 11:55 PM, Shaman said:

Καλά πήγε κι αυτό με το Standard B.

 

StandardBcarry_a.thumb.jpg.37cf69bd54be2b0a2d77913382e7a6e2.jpgStandardBcarry_b.thumb.jpg.0588e4b34e30da8eb7ec8576824a2417.jpg

 

Μιλώντας για κουφά platoons, σας βάζω και τα  προφίλ από 3 παλικαράκια που συνάντησα σε platoon στο πρώτο μου παιχνίδι με το BDR G1 B. Εννοείται μόνο με gold ammo.

Ειλικρινά κάτι τέτοιες στιγμές σκέφτομαι πόσο ενδιαφέρον θα ήταν να έχεις κάμερα να μπορείς να δεις τη φάτσα των αντιπάλων που έχεις απέναντί σου....

 

1ος: 

IdiotPlatoon_3b.thumb.jpg.d8e8010aa5b2a088ef31eb9a3efadfe8.jpgIdiotPlatoon_3a.thumb.jpg.662a128ac56a8a66f4150a0d7af0cc5c.jpg

 

2ος:

IdiotPlatoon_2b.thumb.jpg.9716d1d202a1a73953f05e0940079cf8.jpgIdiotPlatoon_2a.thumb.jpg.4deaca6aa49b8c911d4192da334423f0.jpg

 

3ος:

IdiotPlatoon_1b.thumb.jpg.4c4dd8da20d3ef9f6802b553eaa9d89c.jpgIdiotPlatoon_1a.thumb.jpg.090deadda08e821548cad494469560e2.jpg

Μια χαρά νούμερα έχουν και σε άλλα άρματα απ'ότι βλέπω και σίγουρα κάνουν stat padding με τα μικρά,ξέρεις τι θα πει 3πλό πλατούν σε μικρά τίερς με καλά πληρώματα?Γι αυτό βλέπεις και μεγάλα ποσοστά σε νίκες.Ώρες ώρες έτσι μούρχεται να το κάνω κι εγώ,μήπως νομίζεις ότι είναι καλύτερο να βλέπεις τίερ 9 light να κάθετε δίπλα στα tds και να τρέχεις σαν μαλάκας με το proggeto σε μάχη με 10άρια να σποτάρεις?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα το έχουν κάψει μερικοί αλλά προτιμώ να έχω στην ομάδα μου τέτοιους καμένους παρά τύπους με 10άρια και 1000 win8 και να μην ξέρουν όχι μόνο που να πάνε αλλά κι εκεί που θα πάνε να μην ξέρουν καν πως να βγούνε.
Τραγικό παράδειγμα στην κλαν μου,είχαμε τα κλασσικά μαλώματα μετά από μερικές ήττες σε οχυρό και απορρούσε ένας καινούριος στην κλαν γιατί δεν παίρνουνε πρωτοβουλίες τα meds.Ότι του είπα να δει το replay στο σημείο που ο άλλος με το T62 και με χώρο για 5 άρματα ενώ πηγαίναμε δίπλα δίπλα με απόσταση έπεσε επάνω μου και όταν βγήκαμε για βολές κάθισε από πίσω μου τότε θα καταλάβει.
Στο ισιάδι τρακάραμε,όταν τους είπα πως δεν μπορώ να δείξω κατανόηση σε παίκτη με 900 και 1000 win8 να παίζει με 10άρι έπεσαν  να με φάνε (οι πορτοκαλί βέβαια,οι άλλοι δεν μιλούσαν για να μην γίνουν κακοί.).
Όταν όμως τους προκάλεσα να πάμε σε 7vs7 πράσινοι vs κίτρινοπορτοκαλί εκεί άρχισαν τα πούστικα.
Τον συγκεκριμένο δε του είπα να δει το replay και να μου εξηγήσει γιατί το έκανε αυτό ή γιατί πάνε και κολλάνε πάνω στους αντίπαλους και δεν βγάζουμε βολές.
Ακόμη περιμένω απάντηση.
Όλο το σεντόνι είναι για να δεις ότι αυτοί που κράζεις είναι καλύτεροι από σένα και ξέρουν πολύ καλύτερα τους χάρτες,γι αυτό κι έχουν καλύτερα νούμερα.
Έχω και άλλους 2 μαλάκες στην κλαν που τους είχα από παλιότερη μου κλαν γεμάτοι ζώα (me included).Ο ένας εξ αυτών προσπαθεί να γίνει fc κι έχει και άποψη για όλα.
Τους είχα αφήσει εγώ με 1100 win8 κι αυτοί με 1000.Τα σημερινά δεδομένα μετά από ακρετές χιλιάδες μάχες είναι,εγώ 1850 κι αυτοί 1150 και συνεχίζουν να νομίζουν ότι είναι και παικταράδες.
Βέβαια περιμένω πότε θα κάνει ο συγκεκριμένος fcλίκι να κλάσω από τα γέλια

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, raziel said:

Όλο το σεντόνι είναι για να δεις ότι αυτοί που κράζεις είναι καλύτεροι από σένα και ξέρουν πολύ καλύτερα τους χάρτες,γι αυτό κι έχουν καλύτερα νούμερα.

 

Σίγουρα είναι καλύτεροι γιατί έχουν 32, 15 και 10 χιλιάδες περισσότερες μάχες από εμένα, αντίστοιχα, σε αυτούς μόνο τους λογαριασμούς (το πιθανότερο είναι ότι έχουν κι άλλους βασικούς λογαριασμούς, με πολύ περισσότερες μάχες).

 

Έχω κάτι λίγοτερο από 6800 μάχες σε 9 χρόνια που έχω το λογαριασμό - στις τελευταίες 1000 έχω 51.68% win rate με 1283 WN8, κι αν στις 10Κ μάχες δεν είμαι "μπλε", κάτι θα έχω κάνει λάθος. Δεν ξέρω οι τύποι όταν είχαν 6000 συνολικά μάχες τι στατιστικά είχαν, αλλά ελπίζω όταν φτάσω τις δικές τους να μη χρειαστεί να παίζω 15000 μάχες σε Tier 3 (χαλώντας το παιχνίδια για όποιο νέο το ξεκινάει τώρα και προσπαθεί να καταλάβει αν του αρέσει/αξίζει), απλά για να νιώσω καλά. Πριν φτάσω εκεί, θέλω να πιστεύω ότι θα έχω τη σύνεση να κάνω uninstall. :)

 

Το πόσες χιλιάδες μάχες χρειάζεσαι με το Pz. 38t πριν μάθεις το τανκ και τους 3-4 χάρτες που παίζουν στο T3, αλλά και πόση από αυτή την γνώση/εμπειρία χρειάζεσαι όταν παίζεις Τ3 με full crew, consumables + χρυσές (+2 platoon mates στο ίδιο στυλ), απέναντι σε τύπους με 200 και 500 μάχες, είναι άλλη συζήτηση, βέβαια... :p

 

 

 

 

Έγινε επεξεργασία από Shaman
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Shaman said:

 

Σίγουρα είναι καλύτεροι γιατί έχουν 32, 15 και 10 χιλιάδες περισσότερες μάχες από εμένα, αντίστοιχα, σε αυτούς μόνο τους λογαριασμούς (το πιθανότερο είναι ότι έχουν κι άλλους βασικούς λογαριασμούς, με πολύ περισσότερες μάχες).

 

Έχω κάτι λίγοτερο από 6800 μάχες σε 9 χρόνια που έχω το λογαριασμό - στις τελευταίες 1000 έχω 51.68% win rate με 1283 WN8, κι αν στις 10Κ μάχες δεν είμαι "μπλε", κάτι θα έχω κάνει λάθος. Δεν ξέρω οι τύποι όταν είχαν 6000 συνολικά μάχες τι στατιστικά είχαν, αλλά ελπίζω όταν φτάσω τις δικές τους να μη χρειαστεί να παίζω 15000 μάχες σε Tier 3 (χαλώντας το παιχνίδια για όποιο νέο το ξεκινάει τώρα και προσπαθεί να καταλάβει αν του αρέσει/αξίζει), απλά για να νιώσω καλά. Πριν φτάσω εκεί, θέλω να πιστεύω ότι θα έχω τη σύνεση να κάνω uninstall. :)

 

Το πόσες χιλιάδες μάχες χρειάζεσαι με το Pz. 38t πριν μάθεις το τανκ και τους 3-4 χάρτες που παίζουν στο T3, αλλά και πόση από αυτή την γνώση/εμπειρία χρειάζεσαι όταν παίζεις Τ3 με full crew, consumables + χρυσές (+2 platoon mates στο ίδιο στυλ), απέναντι σε τύπους με 200 και 500 μάχες, είναι άλλη συζήτηση, βέβαια... :p

 

 

 

 

Στις 10κ μάχες δεν θα είσαι μπλε με τίποτα,ο αριθμός των μαχών από ένα σημείο και μετά δεν παίζει κανένα ρόλο,από αυτό το σημείο αναλαμβάνει η αντίληψη του καθενός ως προς την εκάστοτε μάχη και το άρμα του.
Έχω έναν πιτσιρικά που του μάθαινα το παιχνίδι κι έχει φτάσει 1350 win8 με 6κ μάχες,σε πληροφορώ ότι εσύ που έχεις 800+ ξέρεις καλύτερα από αυτόν κι αυτό γιατί είχε λιώσει ο μαλάκας να παίζει με tds πράγμα που σημαίνει ότι δεν ξέρει τους χάρτες.Τον χώσαμε να παίξει med και μας έφτασε σε σημείο να μην θέλουμε να παίξουμε άλλο μαζί του.
Αυτοί οι τύποι σίγουρα είναι άρρωστοι γιατί όσο και να θέλεις να κάνεις νούμερα φαίνεται αν είναι από stat padding ή σωστού gameplay.
Αλλά όπως σου είπα τα χρώματα στις σκάλες του win8 δεν έχουν μπει μόνο για το μάτι,λένε πολλά και φαίνονται και στο gameplay του καθενός,προχθές εξαρτιόταν η νίκη μας σε ένα οχυρό από τον βλάκα που ανέφερα πριν,αυτός εναντίων 2,ε ο άλλος έφτασε σχεδόν στον κώλο του όταν άρχισε να γυρνάει το κανόνι του ο δικός μας ενώ του είχα πει από που θα του βγει.
Κι αυτός ο τύπος επιμένει να κάνει fc.Δεν μπορεί να στήσει σωστά το δικό του άρμα και θέλει να κάνει κουμάντο σε άλλα 14 κι αυτό γιατί όπως σου είπα νομίζει ότι είναι παικταράς.

Δεν έχω κανένα θέμα με τους παίκτες με χαμηλό win8,έχω θέμα με τους παίκτες που δεν εννοούν να καταλάβουν τα λάθη τους.
Κι εγώ χαιρόμουν όταν έβγαζα ένα καλό παιχνίδι με σούπερ dmg αλλά τελικά χαιρόμουν λάθος γιατί αυτό ήταν 1 στα 10,προτιμώ από το να γράψω 5000 σε ένα στα δέκα να γράφω 3000 στα 7 από τα 10.
Έχω αποκαλέσει αρκετά βλήματα με διάφορα κοσμητικά γι αυτόν τον λόγο,μία καλή μάχη δεν σε κάνει παικταρά αλλά και ούτε μία κακή μάχη κακό παίκτη.
Απλά με το xvm πλέον αν δω κακή ομάδα καμπερώνω ακόμη και με light και τους γράφω στα τρυφερά μου και βγάζω dmg.
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, raziel said:

Αλλά όπως σου είπα τα χρώματα στις σκάλες του win8 δεν έχουν μπει μόνο για το μάτι,λένε πολλά και φαίνονται και στο gameplay του καθενός

 

Κι εγώ δίνω σημασία στα στατιστικά, αλλά δεν έχω XVM για να γλιτώσω αυτό που λες με την αρνητική ψυχολογία που προκαλεί στην αρχή της μάχης -- και γιατί βαριέμαι να κάνω update συνέχεια τα add-ons. :p

Αλλά όταν στο τέλος βλέπεις τη μάχη και οι 10 στους 15 δεν έχουν κάνει ούτε τα HP του σε dmg, καταλαβαίνεις...

Έχω εντοπίσει και παίχτες που έκανα 5κ σε ένα game, και στα στατιστικά τους μετά βλέπω 45% WR σε 40Κ παιχνίδια... Αυτό που λένε ότι κι ένα χαλασμένο ρολόι δείχνει σωστά την ώρα δυο φορές τη μέρα. :p

 

Πάντως από τα παραπάνω παλικάρια, μόνο ο ένας έχει καλά στατιστικά σε tier 9 & 10 (o Rottweiler) - οι άλλοι δύο έχουν ελάχιστες μάχες εκεί και με στατιστικά ίδια με τα δικά μου λίγο-πολύ. Που το ξέραμε, βέβαια, ότι υπάρχουν πολλοί που είναι άσχετοι ουσιαστικά και παίζουν σε χαμηλά tiers γιατί μόνο εκεί "τους παίρνει" να κάνουν τους μάγκες - αλλά όταν τους βλέπεις live έχει ένα (κοινωνιολογικό/ψυχιατρικό) ενδιαφέρον.

 

Προφανώς ο καθένας παίζει ό,τι θέλει, αλλά προσωπικά με ενοχλεί η σκέψη ότι αν περισσότεροι έκαναν τέτοιες καφρίλες, κι άρα οι νέοι συναντούσαν μόνο τέτοιους όταν ξεκινούσαν το παιχνίδι, αυτό θα είχε πεθάνει προ πολλού.

 

Έγινε επεξεργασία από Shaman
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Shaman said:

 

Κι εγώ δίνω σημασία στα στατιστικά, αλλά δεν έχω XVM για να γλιτώσω αυτό που λες με την αρνητική ψυχολογία που προκαλεί στην αρχή της μάχης -- και γιατί βαριέμαι να κάνω update συνέχεια τα add-ons. :p

Αλλά όταν στο τέλος βλέπεις τη μάχη και οι 10 στους 15 δεν έχουν κάνει ούτε τα HP του σε dmg, καταλαβαίνεις...

 

Πάντως από τα παραπάνω παλικάρια, μόνο ο ένας έχει καλά στατιστικά σε tier 9 & 10 (o Rottweiler) - οι άλλοι δύο έχουν ελάχιστες μάχες εκεί και με στατιστικά ίδια με τα δικά μου λίγο-πολύ. Που το ξέραμε, βέβαια, ότι υπάρχουν πολλοί που είναι άσχετοι ουσιαστικά και παίζουν σε χαμηλά tiers γιατί μόνο εκεί "τους παίρνει" να κάνουν τους μάγκες. Αλλά όταν τους βλέπεις live έχει ένα (κοινωνιολογικό/ψυχιατρικό) ενδιαφέρον.

 

Προφανώς ο καθένας παίζει ό,τι θέλει, αλλά προσωπικά με ενοχλεί η σκέψη ότι αν περισσότεροι έκαναν τέτοιες καφρίλες, κι άρα οι νέοι συναντούσαν μόνο τέτοιους όταν ξεκινούσαν το παιχνίδι, αυτό θα είχε πεθάνει προ πολλού.

 

Το παιχνίδι ψοφάει από τα παραπάνω ζώα που σου ανέφερα,όπως ο ντομάτας σε χαμηλά τίερς θα κάνει 3 βολές στον αέρα,2 σε συμπαίκτες και μία στον οχτρό το ίδιο θα κάνει και σε μεγάλα τίερς.Το έζησα χθες με 9-10 και το ζω κάθε μέρα,anonymizer για να κρύβουν τα χάλια τους και καμπέρι με heavies σε td ή med spots,αυτά τα ζώα έφαγαν παρενόχληση στα μικρά τίερς από καλούς παίκτες?Δεν νομίζω,το δικό μου το μοσχάρι παρενοχλήθηκε έτσι και παίζει αλλού τα κακαρίσματα αλλού γεννάν οι κότες?
Η wg θέλει ντομάτες γι αυτό και τους δίνει τρελλές βολές για να χώνουν λεφτά σε σαπάκια prem όπως έχω χώσει κι εγώ παλιότερα άλλωστε αλλά εγώ χώνω πλέον εκεί που πρέπει,αυτοί θα συνεχίσουν να σπρώχνουν όπου γυαλίζει

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, raziel said:

Το παιχνίδι ψοφάει από τα παραπάνω ζώα που σου ανέφερα,όπως ο ντομάτας σε χαμηλά τίερς θα κάνει 3 βολές στον αέρα,2 σε συμπαίκτες και μία στον οχτρό το ίδιο θα κάνει και σε μεγάλα τίερς.Το έζησα χθες με 9-10 και το ζω κάθε μέρα,anonymizer για να κρύβουν τα χάλια τους και καμπέρι με heavies σε td ή med spots,αυτά τα ζώα έφαγαν παρενόχληση στα μικρά τίερς από καλούς παίκτες?Δεν νομίζω,το δικό μου το μοσχάρι παρενοχλήθηκε έτσι και παίζει αλλού τα κακαρίσματα αλλού γεννάν οι κότες?
Η wg θέλει ντομάτες γι αυτό και τους δίνει τρελλές βολές για να χώνουν λεφτά σε σαπάκια prem όπως έχω χώσει κι εγώ παλιότερα άλλωστε αλλά εγώ χώνω πλέον εκεί που πρέπει,αυτοί θα συνεχίσουν να σπρώχνουν όπου γυαλίζει

 

Μπορεί απλά κάποιοι παίκτες να είναι συλλέκτες (sic) tanks, γι'αυτό χώνουν λεφτά στα νέα άρματα, μη γίνεσαι κακός. :D

 

Εγώ πάντα προσπαθώ να σκέφτομαι ότι δεν ξέρω ποιός είναι από πίσω από κάθε άρμα. Μπορεί να είναι ένα παιδάκι, ένας παππούς, whatever. Αλλιώς νευριάζω και δεν κάνουμε δουλειά.. Προσπαθώ να νευριάζω μόνο όταν εγώ κάνω βλακεία (δεν διαβάζω τον χάρτη να φύγω εγκαίρως, πάω μόνος μου vs 2-3 κλπ). Είναι υπεραρκετές οι στιγμές αυτές από μόνες τους, δεν μας παίρνει γι'άλλες. :p 

 

Καταλαβαίνεις τι θέλω να πω, πάντως. Κι εσένα που σου αρέσει το game, αν έτρωγες τόσο ξύλο στις πρώτες σου μάχες, δύσκολα θα συνέχιζες. Το παιχνίδι βασίζεται στο ότι κι ο πιο άσχετος θα κάνει 1 καλό παιχνίδι στα 10 ("καλό" για τον καθένα είναι διαφορετικό - για εσένα μπορεί να είναι το να κάνεις 8κ dmg, για τον άλλο να σκοτώσει απλά 2 αντιπάλους), κι άρα θα "κολλήσει".

 

Δε θα είχες κάνει ήδη uninstall από την πρώτη βδομάδα αν όλα σου τα πρώτα παιχνίδια ήταν κάπως έτσι;

 

 

 

Έγινε επεξεργασία από Shaman
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Shaman said:

 

Μπορεί απλά κάποιοι παίκτες να είναι συλλέκτες (sic) tanks, γι'αυτό χώνουν λεφτά στα νέα άρματα, μη γίνεσαι κακός. :D

 

Εγώ πάντα προσπαθώ να σκέφτομαι ότι δεν ξέρω ποιός είναι από πίσω από κάθε άρμα. Μπορεί να είναι ένα παιδάκι, ένας παππούς, whatever. Αλλιώς νευριάζω και δεν κάνουμε δουλειά.. Προσπαθώ να νευριάζω μόνο όταν εγώ κάνω βλακεία (δεν διαβάζω τον χάρτη να φύγω εγκαίρως, πάω μόνος μου vs 2-3 κλπ). Είναι υπεραρκετές οι στιγμές αυτές από μόνες τους, δεν μας παίρνει γι'άλλες. :p 

 

Καταλαβαίνεις τι θέλω να πω, πάντως. Κι εσένα που σου αρέσει το game, αν έτρωγες τόσο ξύλο στις πρώτες σου μάχες, δύσκολα θα συνέχιζες. Το παιχνίδι βασίζεται στο ότι κι ο πιο άσχετος θα κάνει 1 καλό παιχνίδι στα 10 ("καλό" για τον καθένα είναι διαφορετικό - για εσένα μπορεί να είναι το να κάνεις 8κ dmg, για τον άλλο να σκοτώσει απλά 2 αντιπάλους), κι άρα θα "κολλήσει". Αν 10/10 παίζεις απέναντι στον iyouxin που βαράει gold με το 279e κι εσύ είσαι με το KV-4, ε, θα κάνεις uninstall.

Το ξύλο της αρκούδας έτρωγα ως νουμπίδιον αλλά κόλλησα.Κι εγώ στα 10άρια μου πλην εξαιρέσεων φουλ χρυσή είμαι,εσύ μ'αρέσεις γιατί μαθαίνεις από τα λάθη σου,το άλλο άκρο μου τη σπάει όπως επίσης και όταν έχω παρκάρει κι έρχεται ο άλλος και ξύνεται συνεχώς πάνω μου,εκεί έχει τελειώσει το παιχνίδι και για τους 2,όπου και να πάει δεν θα βγάλει βολή από τα σπρωξίδια.
Εγώ πλέον θ'αγοράσω άρμα αφού δω το gameplay του από streamer,άσε που πλέον δεν βγαίνει κανένα ενδιαφέρον κι ότι νέο άρμα μου έρχεται είναι από events,το IS2-S από το berlin το βλέπω να το κάνω κέρματα,δεν έπαιξα ούτε μία μάχη και όσες φορές το βρήκα αντίπαλο το κερνούσα παστέλια

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.