Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

Ακόμα ζωντανό και δίνει πόνο :)

Φίλε [MENTION=15616]cna[/MENTION] λογικά και ναι θα μπορείς να το παίξεις..

Εγω με την 6790μου σε default τα ρολογια κτλ και σε full γραφικα το μονο που γινετε ειναι το φουρφούρι να δουλεύει τρελά και να το ακούω περισότερο απο τα 6fans που εχω στο κουτι :p

Καλημέρα Θάνος

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι αγαπητέ συντοπίτη* βλέπω περίεργα fps με την 6670 (default πάντα). Με medium γραφικά παίζει από 19fps σε sniper mode πίσω από θάμνους έως και 89-100 σε normal συνθήκες. Πάντως με 19fps μόνο snipe δεν μπορείς να κάνεις ειδικά όταν κυνηγάς να χτυπήσεις κανένα elc amx ή T-50-2. Το μεγαλύτερο κακό, για εμένα, με την 0.8 είναι το nerfing του Τ110Ε4 :(. Ένα καλό άρμα είχα και εγώ (εκτός από τα IS4, IS7, Maus και Τ110Ε5) και το κάνουνε για τα μπάζα.

*Εάν βάλεις τις συντεταγμένες της υπογραφής μου στο Google Maps βγάζει Άργος Ορεστικό. :)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σχεδόν πάντα σε θάμνους έχω 40-50 και Max Που έχω προλάβει να δώ 80+κατι...δεν το κοιτουσα συνέχεια ;)

Πάντως αυτο με τους θαμνους το έχω πάθει και εγώ σε κάποια συγκεκριμένα Maps η σε συγκεκριμένες θέσεις tank δεν ξερω αν εφταιγε και αυτο έβλεπα μέχρι 35Max..

Ελα βρε συντοπίτη :) Εγω Καστοριά-Ντολτσό πλευρα...φοιτητής ^^

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παω γερα για το MAUS(ειμαι στο VK4502) , οσο μπορω δλδ, και για το Object 268(ειμαι στο Object 704), τα γαλλικα ειναι λιγο εκτος απο τα νερα μου ,και δεν τα πολυ παιζω.

για λαθος αρμα πας, T110E5, IS7 και απο TD Τ110Ε4/Ε3

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Πλέον δεν παίζω πολύ απλά έχω κολλήσει με το Α-20 full αναβαθμισμένο :)

Gun IV 76mm L-11 αν και εχω και το V το κανονι αλλα δεν μου αρέσει..too sloww

Armor IV

Κινητήρας VI

Και τώρα θέλω να ξεκλειδώσω Ραδιο XI αλλα θέλει πολλά και εδώ και 2 μέρες δεν σταύρωσα καμιά καλή μάχη...

Ερωτας μεγαλος για το επιπεδο αυτο..δεν ξερω πως αλλα εκει μια Α πηγη έλξης :inlove:

Στα ποιο πάνω δεν ξέρω τι γίνετε... :p

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Παιδια, με επεισε ο αδερφος μου να ασχοληθω επειτα απο ασφυκτικη πιεση 1 χρονο τωρα. Εβαλα ~20€ για 1 month premium να δω τι παιζει και μενουν 3000 gold μετα για καποιο αρμα.

Να παρω Τ-25(1500gold) απο γερμανικα medium;

4 μερες εχω παιξει συνολικα... Εχω βαρεθει να κρυβομαι απο τα μεγαλα με το Stuart και να scout-αρω μονο.

Link to comment
Share on other sites

Aμα πας για premium άρμα, θα σου συνιστούσα να πάρεις το T 34 αλλα είναι ακριβούτσικο, αλλιώς άσε τα gold για καμια προσφορα,αυτό το άρμα που λες καλούτσικο είναι αλλα μέχρι το tier 5 από κει και πέρα αλλάζουν τα δεδομένα...

Και το KV 5, μην το ξεχνάς άμα βρείς καμια προσφορα πάρτο ,τζάμπα βολές, αντέχει πολύ ξύλο,και βγάζει πολλά λεφτά.Oλα αυτά που σε περιγράφω πρέπει να ξέρεις και να το παίζεις το game.

Aμα θες μπες στην σελίδα μας στο FB, πριν από λίγο την ξεκινήσαμε λέγεται World Of tanks Greek Supporters.

Link to comment
Share on other sites

Το Τ-25 είναι πολύ καλή επιλογή, για το tier του πάντα. Βέβαια με 4 ημέρες παιχνιδιού δεν θα σου συνιστούσα μεγαλύτερο tier. Το όπλο του θα σε δυσκολέψει μόνο καθώς δεν έχει τόσο καλή διείσδυση βλήματος όταν μπεις σε μάχη εναντίον tier 6 ή 7 αλλά από την άλλη αυτός ήταν πάντα ο πόνος των medium (με εξαίρεση τα tier9/10). Πάντως το κρύψιμο δεν το γλιτώνεις όπως και να έχει. Δεν εννοώ βέβαια να κρύβεσαι τελείως και για όλο το παιχνίδι αλλά μετά από κάθε βολή θα πρέπει να βρίσκεις καταφύγιο. Μην ξεχνάς ότι εκτός από τα άρματα έχεις να αντιμετωπίσεις και το αυτοκινούμενο πυροβολικό.

Link to comment
Share on other sites

Και να παρω το αμερικανικο T34 δε χανεται, απλα δε νομιζω οτι πρεπει να παιξω με VIII χωρις να περασω λιγο και τα ενδιαμεσα σταδια. Στα χαμηλα tier(III-IV) κατι κανω προς το παρον και γι' αυτο λεω να παω χαλαρα προς τα πανω. Εχω συνηθισει την ταχυτητα στα ~60mph και το T-25 την εχει.

Εχει μισοτιμης Churchill I και Crusader μεχρι Τριτη πρωί.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

παιδιά εγώ είμαι σε μια ομάδα (GWP) greek war pigs!! είμαστε λίγα άτομα όλοι γνωστοί. όποιος θέλει ας έρθει. δεν υπάρχουν κανόνες ούτε κάποιες απαιτήσεις όπως σε άλλες ομάδες. όποτε θέλεις παίζεις και μόνος δηλαδή χωρίς πρόβλημα. MASTERSAKIS είναι το όνομα μου και εκεί

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Και ένα Update από εμένα..

in game name : PetaxterosKapotisJ3

Άρματα : Hetzer IV,Matilda IV,SU-85B IV,SU5 IV,T-46 III,Pz.Kpfw. 38 (t)n.A. IV

Κυνηγάω να πάω για όλα 5άρια όπως StuGIII & Churchill I , SU-85 και KV1 και μετά βλέπουμε :)

Είχα κολλήσει να παίζω arty αλλά μετά από τα τελευταία update και τα Nerf που έφαγα έγιναν όλιγον τι άχρηστα κάτω από 6 tier.

Πλέον αποκλειστικά spg-tank destroyers και Mediums :)

Clan : GROF [Greek Operation Forces]

Όποιος ενδιαφέρεται να παίξει ας μου πει μπορώ να τον βάλω μέσα στην clan

Είμαστε ήδη αρκετά άτομα που ξανααρχίσαμε και παίζουμε και σύνολο εγγεγραμμένοι περί τα 34 άτομα :)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Παιζω εγω....Ειδικα τωρα με το καινουριο update που εχουμε πολυ καλυτερα textures,rebalance σε αρκετα maps,καινουριο gaming mode και περιμενουμε και την καινουρια μηχανη physics σιγα σιγα....

In Game stats

Battles:11862

Eff:1252

WN7:1363

WN8:1483

WinRatio:53.54%

Απο 10αρια is4,e100,obj140 και σε 2-3 μερες batchat

Link to comment
Share on other sites

Πέρα από το lag ήρθε και η 0.9 και το κατέστεψε το παιχνίδι,έπεσαν σε όλα τα σχετικά δυνατά pc τα FPS,τα pings ρίχνουν τρελλά spikes,φτάνεις σε σημείο να έχεις γραφικά 1980 ρίχνοντας τα settings και τα FPS δεν λένε ν'ανέβουν και οι τύποι συνεχίζουν να πετάν χαρταετό πίνοντας βότκα

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Και για οσους θελουν να μαθουν για το hardware test που υπαρχει για το WOT εδω:

Hardware Round-up - What is the most wanted CPU/GPU to play maximized WoT

επισης για τους οπαδους του game στο ιδιο site θα βρειτε περισοτερες πληροφοριες:

Let's Roll To Victory!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.