Jump to content


E6600 - ακουστικα - raptor74 - mousepads - DAC/ενισχυτης


GruntGR

Recommended Posts

core 2 duo E6600 : 40 ευρω να φευγει, συμπεριλαμβανεται και η μαμα ψυκτρα

raptor74gb 16mb cache 1000rpm εκτος εγγυσης 40 ευρω

ενισχυτης/DAC audio-gd compass 130 ευρω -> http://www.head-fi.org/forum/thread/487117/introduction-to-the-compass-dac-and-headphone-amplifier ειναι εκτος παραγωγης απο περσι τον νοεμβριο παρολαυτα πιστευω αξιζει το "ρισκο" αν αναλογιστει κανεις την τιμη και την ποιοτητα κατασκευης, πληροφοριακα ειχα δωσει 270 ευρω τον μαρτιο του 2009, εχω ολα τα προβλεπομενα παρελκομενα + ενα ζευγαρι καλωδια sharkwire RCA και τα 2 opamp moon και earth

corepad magna blue - 20 ευρω - σαν καινουργιο

steelseries I-2 experience ή αλλιως το κλασσικο icemat version 2 - 20 ευρω - σαν καινουργιο

beyerdynamic DT150 250ohm, αγορασμενα απτο ebay, τα εχω και και καθονται πανω απο χρονο, ο ηχος ειναι πολυ καλος για κλειστο ζευγαρι ομως δεν βολευουν καθολου την μοσχαροκεφαλη μου :(:p, πολυ καλη κατασταση μονο το κουτι τους εχει φθαρει, 80 ευρω

M-AUDIO Q40 με τα βελουδινα earpads των DT770 αντι για τα μαμησια απο δερματινη, ειναι σε αριστη κατασταση αν εξαιρεσουμε ενα μικρο σκισιμο στο ενα μαμησιο μαξιλαρακι, δυστηχως δεν μπορω να βρω την εγγυηση και την αποδειξη , EDIT : βρηκα και την αποδειξη και το χαρτι τις εγγυησης, ισχυει απο 13-01-2010 και για 2 ετη απτην ημερομηνια αγορας, 80 ευρω

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.