Jump to content


"Αθόρυβο" keyboard


MasterCommander

Recommended Posts

Ειναι οντως πολυ καλο το dell και πολυ μινιμαλιστικο. Βγαινει και μια εκδοση με multimedia keys που ειναι ακομα πιο ομορφο :)

Εμενα ποιο καλο παιδι θα μπορεσει να μου αγορασει ενα dell? Πηγαινει γαντι και με την οθονη μου. Νομιζω μονο σε εταιριες το δινει η dell αυτο :(

Link to comment
Share on other sites

Όντως το dell φαίνεται να είναι πιο κοντά στις απαιτήσεις μου από όλα τα άλλα.

Gaming δεν ξέρω αν το λες,μπορεί να μην έχει τα antighosting features που έχουν τα υπόλοιπα αλλά ούτε το logitech είχε και δεν με πείραζε.

Που θα το βρούμε όμως?

Link to comment
Share on other sites

Αυτό εδώ λες?

dell_keyboard_1%281%29.jpg

Όντως, το συγκεκριμένο είναι απίθανο πληκτρολόγιο, τα πλήκτρα του είναι σαν μαξιλάρια :)

καμια σχεση με gaming αλλα το αγαπησα απο την photo...

Το X6 μου αναγνωριζει μεχρι 6 πληκτρα.

Κοιτα αμα οντως αναγνωριζει 6 πληκτρα καλα ειναι, απλως οτι εχω διαβασει στα internets δεν αναφερουν τπτ, δεν ειμαι κ 100% σιγουρος

Το das keyboard παντως (δινω link πιο πανω) βγαζει ειδικη εκδοση silent, otinanai

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν,πέρασα από το media markt Ρέντη που είχε πολλά πληκτρολόγια ανοιχτά.

Τα lycosa και sidewinder x4 που δοκίμασα δεν μου φάνηκαν ιδιαίτερα βολικά,αρκετά κοντά στο logitech που ήδη έχω θα έλεγα.

Από θόρυβο δεν μπορούσα να καταλάβω μέσα στο κατάστημα,αλλά το lycosa φαινόταν πολύ οκ συγγρίνοντας με τα διπλανά του.

Από όσα δοκίμασα,το logitech g15 μου φάνηκε πιο βολικό,αλλά από θόρυβο δεν ξέρω.

Θα περιμένω να έρθει στα ράφια και το blackwidow για να δω πως είναι και το μηχανικό πρωτού καταλήξω σε κάποιο.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό εδώ λες?

dell_keyboard_1%281%29.jpg

Όντως, το συγκεκριμένο είναι απίθανο πληκτρολόγιο, τα πλήκτρα του είναι σαν μαξιλάρια :)

Όλα εκτός του Space. Μετά από κάποια χρήση κάνει ενοχλητικό θόρυβο...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.