Jump to content


....επιστροφη του δελαμπ απο 3ημερη ποδηλατικη και ΜΗ εκδρομη..ΦΩΤΟΣ inside


GoMaR

Recommended Posts

Σχόλια της Ντόλυς!

Ο Μήτσος πρέπει να άκουσε 90 και όχι 9 άτομα για το φαί.

Ενημερωτικά φάγαμε 9 άτομα Σάββατο βράδυ ΚΑΙ Κυριακή μεσημέρι ΚΑΙ πετάξαμε φαί για φαί που ήταν και καλά ΜΟΝΟ για το Σάββατο το βράδυ.

Ο Μήτσος πρέπει να σηκώθηκε για να αυτοεξυπηρετηθεί από τον καναπέ όλο το ΣΚ 1 φορά (για 3 μέτρα).

Για να σηκωθεί για το σπίτι και μάζεμα «ΚΑΛΟ Ε».

Το μέρος συνουσιάζει, απίστευτη φύση, και το σπίτι είναι μαμάτο (θένκς και πάλι Γιάσονα).

Το φαί εξαφανιζόταν πιο γρήγορα από το να σε ρουφάει μαύρη τρύπα (9 στομάχια γαρ).

Το ποδήλατο πήγε μια χαρά για εμάς τους φρέσκους, δεν μετράω τον Ιάσονα και τον DJD που είναι ξεκάθαρα για το Δρομοκαίτειο. (και που σιγά 2 ανηφόρες ανεβήκατε και μας κουνιέστε).

40 χμ γράψαμε για νουμπίδια δεν είναι κακά.

6 σαμπρέλες σκασμένες (4 του Κώστα μόνο…)

Αν κάποιος έκλεβε τον φωτογραφικό εξοπλισμό από το σπίτι, άνετα αγόραζε ένα καινούργιο (σπίτι).

Ο NTG, δεν άφηνε κόσμο να ΚΑΤΣΕΙ δίπλα στην τσάντα του εξοπλισμού του!

Για τον θάλαμο αερίων δεν θα σχολιάσω είσαι απλά κακεντρεχής, και ανώριμοι.

Ο θεός ο Άγγελος έκανε 5 ώρες+ οδήγηση για να έρθει φύγει αυθημερόν <33

Ο NTG πάλι πλακώθηκε με τον Ιάσονα για φακούς, raw, χρώματα, full frame, και γενικά ΟΤΙ έχει να κάνει με φωτογραφικά.

Ο Μήτσος έβγαλε 16 γίγα φωτογραφίες, τα 15,5 εκ τον οποίων είναι ΙΔΙΕΣ με το burst, «γιατί μπορεί».

Όλους είδα να τους σχολιάζεις... εμενα όχι

Απαρατήρητος τυροβρομίκουλα? :hehe:

Να πω και εγώ στον Γιάσονα ενα ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ όλα ήταν τέλεια :D

Την άλλη φορα σε παρακαλώ να μην πάρεις LvL και dolly ο ένας γιατί τρώει πολύ ο άλλος γιατι κλ@νέι πολύ :hehe:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Χάρηκα πολύ που σας ειδα όλους!

Νίκο μη παραπονιέσαι καθόλου! Το τριποδακι που σου πούλησα μπορεί να εχει λιγα παραπάνω γραμμάρια :p αλλά ειναι βράχος!! :D

Ρώτα και τον Σακη που τέσταρε το Benro στον άνεμο της Βόρειας θάλασσας.... όλες κουνημενες τις έβγαλε :suicide2:

ps Την επόμενη φορα θα φερω το στατικό μου ποδήλατο να κανω παρέα στον lvl1 !:hehe:

ps2 cherryman Πρέπει να σε βλέπω εδώ στην περιοχή.... πας στην καφετέρια του Μάκη ? ( παραλία)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ, όπως φαίνεται ξεκάθαρα, έπαιζα μπάσκετ. Οι άλλοι παίζαν το βιολί τους. Για ότι έχω κατηγορηθεί, είναι αναληθές και συκοφαντικό.

My side of the story έχει ώς εξής:

Dolly: Κλασικός σπασ@δης. Κατηγορούσε άπαντες για ηλιθιότητες που ο ίδιος έκανε. (βλ. φαγητό, κλανιές, ύπνο)

GoMaR: Μεγάλο ευχαριστώ bro, αλλα πάρε Canon και διάβαζε το ευαγγέλιο μπάς και σωθείς.

angel_f: FFFFUUUUU $!~&)$@^~)^&$~@@#$(^$!%~*)&$%#)@~#$% (η αλλιώς, γέμισε η Lowepro σάλια)

Στέφανος: Πολυ-πολιτισμικό σοκ με την φωτογραφία...

DJD: <3

Jason: Εσυ κ455λοπαιδι, που τα τακίμιασες με τον Ντόλη, κοίτα να μαζέψεις την γλώσσα σου γιατι θα σε τραμπουκίσω και θα σε νιντζάρω. :p

NTG: Lay low, stay cooool, jamaica style...

Εγώ: Δεν πρόλαβα να φάω τιποτα, δεν έβγαλα 1ΤΒ φωτος, μάζεψα, έψηνα (αν δεν ημουν εγώ και ο Κώστας, θα τρώγατε όλοι τα proverbial "balls" μου).

Ευρυπίδης: Και γ@μώ τα παιδιά.

Link to comment
Share on other sites

Jason: αν δεν ημουν εγώ και ο Κώστας, θα τρώγατε όλοι τα proverbial "balls" μου).

Αυτό έτσι έπρεπε να πήγαινε...

Ένα παράπονο είχαμε μονο,από τον dolly..ήθελες αλάδωτες και αριγάνοτες τις πίτες τους :hehe:

Link to comment
Share on other sites

@ angel_f: Για την παραλία Κύμης λές; Εγώ πάω συνήθως σε μια που έχει βάφλες.

Χμμμμ Ναι παραλία Κύμης.

Μήπως σε ξέρω απο Ηλιούπολη?

Πήγαινα 8ο και 17ο Δημοτικό , 1ο Γυμνάσιο .

Να προσθέσω μια φωτο που τράβηξα την στιγμή που έμαθε ο Ιάσονας ( απο εμάς τους canonακιδες) οτι οι φακοί πρέπει να εστιάζουν ακαριαία και οχι να μιμούνται ήχους-κίνηση Robocop :p

79979867.jpg

Link to comment
Share on other sites

3 πραγματα:

χαρη σας καναμε που βγαζατε φωτος με τα canonανια σας....

πριν σε παρασυρει ο NTGης... ακουσα να λες "μια χαρα ειναι ρε ο φακος..."

ειναι τιμη μου που με βγαζεις με nikon φακο :p

αυτα.

....ασχετοι:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ας κάνει ένας μια "μετάφραση" και να μας δείξει ποιος είναι ποιος...

Ιδίως είμαι περίεργος να μάθω ποιος είναι ο αξύριστος και λυγερόκορμος νέος που απουσιάζει απο κάθε φωτογραφία με τα ποδήλατα, αλλά βρίσκεται στις περισσότερες φωτογραφίες με τα εδέσματα....

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.