Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από JiMk

Παράλειψη.... εξωτερικά δεν έχω κάτι το ιδιαίτερο

Ρε Τζιμακο να ρωτησω κατι που μου εκανε τρομερη εντυπωση και θελω να δω τι θα μου πεις.

Εχεις βαλει Cold cathode ωστε να φωτιζεται το κουτι σου εσωτερικα. Ωραια και καλα ολα και φωτιζεται αρκετα καλα......Αλλα απο την στιγμη που δεν εχεις παραθυρο στο case ποιος ο λογος για να εχεις βαλει μεσα φωτισμο???? Απλα να ξερεις οτι υπαρχει ? ή εχεις συνεχεια το κουτι ανοιχτο?

Link to comment
Share on other sites

η σωληνες ποιο πανω ειναι απλοι απο αλφαδολαστιχο.

να σας πω την αληθεια δεν εχω παραπονο μια χαρα στεκονται και φαινονται και ωραιες επειδη εχουν την ταση να γυαλιζουν.

σιγουρα η tygon ειναι πολυ καλυτερη σαν ποιοτητα αλλα δεν βλεπω τον λογω περα απο το θεμα γουστου.

και jink θα σου κανω την ιδια ερωτηση με τον jax

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jax7480

Ρε Τζιμακο να ρωτησω κατι που μου εκανε τρομερη εντυπωση και θελω να δω τι θα μου πεις.

Εχεις βαλει Cold cathode ωστε να φωτιζεται το κουτι σου εσωτερικα. Ωραια και καλα ολα και φωτιζεται αρκετα καλα......Αλλα απο την στιγμη που δεν εχεις παραθυρο στο case ποιος ο λογος για να εχεις βαλει μεσα φωτισμο???? Απλα να ξερεις οτι υπαρχει ? ή εχεις συνεχεια το κουτι ανοιχτο?

Κακό ειναι? Γούσταρε και την έβαλε... Αν έχει το κουτί ανοιχτό θέλει να βλέπει μπλέ νεον! (Οπως και γω)... Το καλοκαίρι που θα κάνω παράθυρο θα είναι συνέχεια αναμένη....

:D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gbdanis

Από πού μπορεί να TOYΣ προμηθευτεί κάποιος ?

Οταν λές ΤΟΥΣ σε τι αναφέρεσε? Αν ενωείς λέμπες πουλάνε σε αρκετά μαγαζιά της στουρνάρη... Ή μπορείς να παραγγηλεις και να σου έρθουν σπίτι ταχυδρομικός...

Link to comment
Share on other sites

Δεν αρχισα τα κοψιματα/φτιαξιματα στα νεα κουτακια γιαυτο θα κανω ποστ αυτο που εδωσα πριν λιγες μερες.

Ηταν το mini server yy-0221 (an thimamai to modelo)

Αυτο το κουτι αρχικα ηταν ενα απλο μαυρο με κανενα blowhole/παραθυρο κλπ.

1)

1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.