Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

Με πορωσατε ειδικα αυτα τα κουτια με το φως σαν black light τρελα ειναι καλη φαση.Και εμενα το καινουργιο μου ενα απλο ασπρο με βαλαν και το μονο που καναν ηταν να το γεμισουν ανεμιστηρες (3) που με ζαλιζουν.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Samael

:p:upside::p

Any ideas?

Αν η ερωτηση σου ειναι ακομα για τον ανεμιστηρα στην κορυφη, δυστυχως οσους ξερω που εχουν φανακια πανω, ειναι λογο ψυγειου (υδροψυξης) και κατα συνεπεια δεν κανουν το λογικο (αερα προς τα πανω) αλλα το αντιθετο (βαζουν μεσα στο κουτι, αερας προς τα κατω), οποτε δεν νομιζω να σε βοηθανε οι συγκρισεις με αυτες τις περιπτωσεις. Θες προφανως αποψη απο αεροψυκτο με φανακι στην κορυφη και πορεια αερα προς τα πανω...

Link to comment
Share on other sites

παιδια εκοψα το κουτι με τροχο και αντι για πλαξι του εβαλα τζαμι κανονικο!! καλυτερη φαση για μενα μιας και ειναι πιο καθαρο και δεν χαραζεται το σο ευκολα. το εχω κολησει με σιλικονη απο μεσα και δυσκολα φαινεται απο μακρια οτι ειναι απο εμσα κολημενο. ξερεις κανεις που θα βρω λαστιχο για να καλυψω το κομμενο μεταλλο απο την εξωτερικη πλευρα του κουτιου ωστε να μην φαινεται το γυμνο μεταλο? χοντρη μονωτικη ταινια κανει , η θα ειναι γυφτια?

Υ.Γ.: το τζαμι μου φαινεται εχει καλυτερη ηχομονωση η ειναι ιδεα μου ?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka

α μαλιστα, καταλαβα....παλι βολτες σαν χαμενος θα φερνω στην αθηνα σα το χατζηχρηστο στις ταινιες...

περιορισου στη Φραντζη και στην Καλλιροης στη συμβολη της με την προηγουμενη....

εχει πραμα που σαλευει...

:D :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από georgeadams

Αν βαριέσαι να ψάχνεις:

http://store.over-clock.com/Edgeing___Beading.html

http://2cooltek.safeshopper.com/44/249.htm?231

Ρε σαν αυτο του cooletek ψαχνω κ γω αλλα το θελω πιο λεπτο αυτο ειναι τεραστιο 2εκ. παχος εχει :(

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka

phra της revoltec και γυρναει πιο αργα και απο οσο αν το γυρνουσα με το χερι μου...

Tι αργά :blink: ? ΤΟΥΡΜΠΟ ΕΙΝΑΙ!!! Πολύ πιο γρήγορος και δυνατός απο τον μαμήσιο του κουτιού! :happy:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.