Jump to content


Τι λειτουργικό έχει το κινητό σας;


TheLab

Τι λειτουργικό έχει το κινητό σας;  

1.548 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Kατοχος iphone 3gs!:fun:

Το επελεξα διοτι με βολευει , εχει πολυ καλη touch screen , τα apps , σερφαρισμα στο internet, εχει απιστευτο media player με πολυ καλο ηχο και (σχετικα) μεγαλη μνημη (16gb)!

Επισης το λειτουργικο του ειναι πολυ καλο! Τωρα ειδικα με το multitasking ειναι αψογο!

Μεγαλο προτερημα ειναι οτι εαν παθει κατι κουλο ριχνεις ενα restore ομορφα και γρηγορα και ειναι jet!

Γενικως ειναι ενα πληρες smartphone για εμενα!

Μειον θεωρω ειναι πως ΟΛΑ πρεπει να τα κανεις μεσω itunes το οποιο μου την δινει! Επισης που δεν μπορω να το ανοιγω στον υπολογιστη και να το διαβαζει σαν σκληρο δισκο!

Πριν με κραξει καποιος απο εδω να πω πως ουτε κανενα fanboy ειμαι ουτε τιποτα, το πηρα απο φιλο σχεδον τσαμπα και σε αριστη κατασταση! :T:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 277
  • Created
  • Last Reply

Πριν με κραξει καποιος απο εδω να πω πως ουτε κανενα fanboy ειμαι ουτε τιποτα, το πηρα απο φιλο σχεδον τσαμπα και σε αριστη κατασταση! :T:

Γιατί ακριβώς να σε "κράξει" κάποιος?

Κι εγώ iphone χρησιμοποιώ. Το σίγουρο είναι ότι για ακριβό κινητό δεν πρόκειται να ξαναπάρω ΝΟΚΙΑ.

Ίσως κοιτάξω άλλα κινητά όοοοοοοοοοοοοοοταν έρθει η ώρα να ξαναλλάξω κινητό (μάλλον θα αργήσει γιατί με καλύπτει το iphone και "αντέχει" στο χρόνο)

Link to comment
Share on other sites

Γιατί ακριβώς να σε "κράξει" κάποιος?

Κι εγώ iphone χρησιμοποιώ. Το σίγουρο είναι ότι για ακριβό κινητό δεν πρόκειται να ξαναπάρω ΝΟΚΙΑ.

Ίσως κοιτάξω άλλα κινητά όοοοοοοοοοοοοοοταν έρθει η ώρα να ξαναλλάξω κινητό (μάλλον θα αργήσει γιατί με καλύπτει το iphone και "αντέχει" στο χρόνο)

Ναι ρε!

Θα σας κραξουμε ολους του γιωτοφωναδες.

Παλιοκαπιταλοι - λεφταδες που πατε και τα σκατε στον steve jobs για να παιρνετε τα δαγκωμενα μηλα.

πλακα κανω εννοειτε

οντοπικ - symbian Κι εγω (νοκια 5800) - γιατι η εμπειρια μου με omnia και windows 6.5 ηταν αθλια ( πιο αργα κι απτην καθυστερηση- μεχρι που μου το κλεψαν και ησυχασα)

Link to comment
Share on other sites

Τελικά αποκτά ενδιαφέρον το poll. Δεν περίμενα με τίποτα -μιας και Lab είμαστε εδώ.. :p- τέτοιο ποσοστό σε απλά κινητά.

Θα μπορούσα να ρωτήσω και κάτι άλλο.. Όσοι έχουμε Symbian, τα έχουμε αξιοποιήσει; Εγώ δεν έχω κάτσει ποτέ να περάσω και να δοκιμάσω εφαρμογές κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά αν το έχω αξιοποιήσει ??

Δεν φαντάζεσαι τι έχει περάσει το omnia hd, φουλ προγραμματάκια, πατσακια, υπερχρονισμός, ξεκλειδώματα, tweaks και άλλα πολλά πολλά πολλά.....

Καλά με το δικό μου κινητό ασχολείται προσωπικά και ένα παλικάρι από γερμανία aka www.hx-custom-roms.com, το έχει πλήθος κόσμου το εν λόγω smartphone.....

Το Symbian είναι πολύ αξιόπιστο λειτουργικό !!

Link to comment
Share on other sites

symbian είχε το SE satio που είχα αλλα δεν έκατσα να ασχοληθώ ποτέ...

Ωραίο poll πάντως έχει μεγάλη κόντρα...ακομα και τα κινητά με απλό λογισμικό κοντράρουν στα ιδια ios symbian windows.

Τιμη και Δοξα στα java ρε :p

Link to comment
Share on other sites

καποιος που εχει δυο πλατφορμες ..ριχνει απο μια ψηφο στην καθε μια ..και το κανει derby.

Aν εχει δυο απο την ιδια πλατφορμα ..μπορει να ριξει δυο στην ιδια??

Eσυ τωρα τι θες?

Να κρασαρεις το σερβερ και να τρεχεις τον root k ton djd? :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.