Jump to content



Recommended Posts

Το σκέφτηκα κι αυτό, π.χ. να το αφήνει ξεκλείδωτο όταν είμαι σπίτι.. ή σε συγκεκριμένο μέρος του κτηρίου, μα δεν είναι βλακεία να αφήνω ανοιχτό το gps μόνο κ μόνο γι'αυτό;;; Τσάμπα μπαταρία θα καίει.. πέρα από το τι θα καταγράφει... προς το παρόν, απλά κάνω double tap στη status bar ή το αφήνω να σβήσει μόνο του (το'χω βάλει στα 15΄΄).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς app που να φιλτράρει τα εισερχόμενα μνμτα?

Μου έχουν σπάσει τα νεύρα από τη SATO και το γυμναστήριο που πήγαινα προπερυσι.

Στέλνουν κάθε 2 μέρες παρα το οτι τους έχω πάρει τηλ και τους είπα ΦΤΑΝΕΙ!!!!

Έχει διάφορες app στο google play αλλά με πολλά παράπονα από κάτω οτι δε δουλεύουν.

 

Το κινητό μου είναι root.

Ευχαριστώ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς app που να φιλτράρει τα εισερχόμενα μνμτα?

Μου έχουν σπάσει τα νεύρα από τη SATO και το γυμναστήριο που πήγαινα προπερυσι.

Στέλνουν κάθε 2 μέρες παρα το οτι τους έχω πάρει τηλ και τους είπα ΦΤΑΝΕΙ!!!!

Έχει διάφορες app στο google play αλλά με πολλά παράπονα από κάτω οτι δε δουλεύουν.

 

Το κινητό μου είναι root.

Ευχαριστώ!!!!

 

block sender... νομίζω δεν είναι θέμα ROM, όλες το'χουν μέσα στα menu τους.

Πήγαινε στο advanced μέσα στα sms και ψάξε λιγάκι.

Έγινε επεξεργασία από Delijohn
Link to comment
Share on other sites

block sender... νομίζω δεν είναι θέμα ROM, όλες το'χουν μέσα στα menu τους.

Πήγαινε στο advanced μέσα στα sms και ψάξε λιγάκι.

Όταν έχεις χρόνο, αν μπορείς να στείλεις ένα λινκ. Με το όνομα ακριβως όπως το έγραψες δε βγάζει κάτι.

 

Καταγγελια...νομιζω καπου υπαρχει κατι. τραβα Screenshots και στειλε

Δεν έχω χρόνο για κάτι τέτοιο. Προσπαθώ να βρω απλούστερη λύση. Όχι ότι δεν το χρειάζονται πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα βρεις. Με βασανιζε 3 χρονια το GymTonik. Πρεπει να πηρα πανω απο 30 τηλεφωνα (κυιρολεκτικα). Εκανα κατεγγελια, με πηρε μια "υπευθυνος" απο το γυμναστηριο, ζητησε συγνωμη κ εκτοτε δεν ενοχλησαν.-

Link to comment
Share on other sites

Όταν έχεις χρόνο, αν μπορείς να στείλεις ένα λινκ. Με το όνομα ακριβως όπως το έγραψες δε βγάζει κάτι.

 

Δεν έχω χρόνο για κάτι τέτοιο. Προσπαθώ να βρω απλούστερη λύση. Όχι ότι δεν το χρειάζονται πάντως.

 

Πάω στην εφαρμογή των sms μου και πατάω πάνω δεξιά στο μενού: (σχώρα με για το μέγεθος)

Sc1roY4.png

μετά τέρμα κάτω:

FSWrCFO.png3Tarp1X.png

 

αν το ψάξεις, έχει κι άλλες επιλογές, π.χ. να μη δέχεσαι κλήσεις από απόκρυψη. Τέλος, το ίδιο με έχει σώσει κι από τα μηνύματα των πολιτικών. Όσα δεν είναι χωρίς αριθμό, απλά τα μπλοκάρω. Απλά θέλει προσοχή γιατί π.χ. δεν έπαιρνα κωδικούς από την Πειραιώς.. :sarcastic: αν βάλεις όμως ειδοποίηση, παρόλο που τα μπλοκάρει, μπορείς να πας να τα δεις. ΝΟΜΙΖΩ. Πάντως μπορείς να μπλοκάρεις ό,τι θες.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν παίρνω κι όρκο μα από το kitkat πρέπει να το'χα. Εκτός αν είχα root κι είχα βάλει έξτρα εφαρμογή. Δεν θυμάμαι όμως... ρίξε ένα βλέφαρο κ σε εφαρμογές. Ειδικά αν είσαι root, γίνεται stadar.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σε έπιασαν αστυνομικοί πριν την πορεία; Μην φοβάσαι, ειδοποίησε τους φίλους σου. Κατέβασε τώρα το Down By Law!

Σχόλια, παρατηρήσεις, bugs (πέρα από το ότι δεν δουλευσει σε tablet και πολύ μεγάλα κινητά - θα φτιαχτεί μέχρι το βράδυ-) στο inbox , ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.