Jump to content



Recommended Posts

Υπάρχει κάποια εφαρμογή που αποθηκεύει πχ pin απο πιστωτικές,αρ ταυτότητας και άλλα στοιχεία που θέλεις και να έχει και encryption,να ζητάει pin για να τα δεις;

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
 

Καλό το Folio, αλλά τρώει τα σκαλωματάκια του

 

Μήπως η Paid version ρολάρει καλύτερα?

Δεν την έχω δοκιμάσει την paid. Για Facebook κοίτα και το metal μήπως σε βολεύει.

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητά μέλη,
 
Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι το παρόν θέμα έχει ήδη κλείσει τον κύκλο του πολλαπλώς. 
 
Η λογική ενός "all-around" thread δεν βοηθά τους νεότερους χρήστες. Θα θέλαμε να σας ζητήσουμε να δημιουργείτε ξεχωριστά θέματα για κάθε απορία που έχετε για τα Android Apps.
 
Το παρόν δεν θα κλειδώσει ακόμη για να είναι η μετάβαση ομαλή, αλλά παρακαλώ, για κάθε νέο θέμα που έχετε, πατάτε το "Νέο θέμα"
 
Θα γίνει μία απόπειρα διαμοιρασμού θεμάτων από το γενικό σε δεύτερο χρόνο. 
 
Ευχαριστούμε για την κατανόηση και ξέρουμε ότι τα νέα θέματα θα βοηθήσουν ακόμα περισσότερους χρήστες. :T:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 9/6/2016 at 2:28 ΜΜ, το μέλος psygreg έγραψε:

Καλησπέρα,

 

Εφαρμογη/ές να αντικαταστήσω τις τραγικές εφαρμογές από πλευράς ram management, Facebook & Instagram?

Μπορεις να δοκιμάσεις το facebook lite.

 

On 14/6/2016 at 11:42 ΜΜ, το μέλος mer έγραψε:

Τι πλεονέκτημα έχουν όλα αυτά σε σχέση με το Mobile Site;

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Με μια λέξη, ταχύτητα

 

Συγνώμη @jpavly

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητά μέλη,

 

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι το παρόν θέμα έχει ήδη κλείσει τον κύκλο του πολλαπλώς. 

 

Η λογική ενός "all-around" thread δεν βοηθά τους νεότερους χρήστες. Θα θέλαμε να σας ζητήσουμε να δημιουργείτε ξεχωριστά θέματα για κάθε απορία που έχετε για τα Android Apps.

 

Το παρόν δεν θα κλειδώσει ακόμη για να είναι η μετάβαση ομαλή, αλλά παρακαλώ, για κάθε νέο θέμα που έχετε, πατάτε το "Νέο θέμα"

 

Θα γίνει μία απόπειρα διαμοιρασμού θεμάτων από το γενικό σε δεύτερο χρόνο. 

 

Ευχαριστούμε για την κατανόηση και ξέρουμε ότι τα νέα θέματα θα βοηθήσουν ακόμα περισσότερους χρήστες. :T:

Θα συμφωνήσω, ο τίτλος του θέματος είναι πολύ γενικός. Αν μου επιτρέπεται να κάνω μια πρόταση, θεωρώ ότι θα ήταν efficient να δημιουργηθούν υποκατηγορίες του παρόντος σε θέματος ανάλογα με την κατηγοριοποίηση των εφαρμογών. Δηλαδή να δημιουργηθούν κατηγορίες όπως για παράδειγμα social apps, browsers, antivirus, launchers, music players κλπ. Αυτό μπορεί να γίνει είτε από τα ήδη υπάρχοντα ποστ του παρόντος νήματος είτε με κατηγοριοποίηση νέων θεμάτων που θα δημιουργηθούν από εδώ και πέρα. Συγγνώμη για το off topic.

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Υποκατηγορίες όχι, γιατί θα δυσκολευτείτε πολυ να βρίσκετε αυτό που θέλετε πιο γρήγορα, ίσως είναι προτιμότερο να το κάνουμε σαν το Gaming, με tags

http://www.thelab.gr/forums/forum/64-pc-gaming/

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Με το πέρασμα στην έκδοση 2.0 το VLC για android σταμάτησε να δουλεύει στο redmi note 3 pro, όπως ήταν λογικό έγιναν παράπονα και χαμηλές αξιολογήσεις στο google play από κάποιους κατόχους. Η απάντηση του developer ήταν να βάλει την συσκευή στην λίστα με τις μη συμβατές συσκευές!

ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΕΙ   Υ Π Ο Σ Τ Η Ρ Η Ξ Η!

Έγινε επεξεργασία από FrOsT
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, mer said:

Άμα δεν έχει τη συσκευή μπορεί να βρει το πρόβλημα; πώς θα τεστάρει; Επίσης αφού σου δούλευε η παλιά γιατί δεν βάζεις την προηγούμενη;

Περαν του ότι άλλοι dev διαβαζουν σχόλια και φτιάχνουν τα προβλήματα, δεν νομίζω όλοι να έχουν όλες τις συσκευές...

Δύο φορές, μία σε παρόμοιο πρόβλημα και μία για άλλο, με το CloudMagic, επικοινώνησε μαζί μου ο developer και μου έστελνε beta εκδόσεις μέχρι που λύθηκαν τα οποία προβλήματα και όταν πέρασε η έκδοση στο play store με ειδοποίησαν μέσω email ότι μπορώ πλέον να βάλω από το play store. Αυτό θα πει SUPPORT, δεν απέκλεισαν την συσκευή μου χωρίς να απαντήσουν καν σε σχολεία, να πουν ρε παιδί  μου "δεν μπορούμε να το φτιάξουμε"...

 

Η παλιά χάνετε όταν κανείς update, και στην τελική την είχα βάλει γιατί ήθελα την 2.0 που θα είχε pop-up και θα έβλεπε τους shared φακέλους στο δίκτυο και δεν έχει διαφημίσεις δεν έχω λόγο να έχω την παλιά...

Έγινε επεξεργασία από FrOsT
Link to comment
Share on other sites

Ε αφού δεν δουλεύει όμως τι ποιος σοβαρός λόγος από αυτό για να βάλεις την παλιά; παρόλα αυτά δεν μου έχει τύχει ποτέ καλό support μην λέμε μαλ**ιες. Μόνο του cloudmagic μπορώ να συμφωνήσω ότι είναι απλά υποδειγματικό. Με άλλη ρομ δοκίμασες; Τι εννοείς χάνετε; Στο Google μια απλή αναζήτηση να κάνεις σου βγάζει το apk..

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mer said:

Ε αφού δεν δουλεύει όμως τι ποιος σοβαρός λόγος από αυτό για να βάλεις την παλιά; παρόλα αυτά δεν μου έχει τύχει ποτέ καλό support μην λέμε μαλ**ιες. Μόνο του cloudmagic μπορώ να συμφωνήσω ότι είναι απλά υποδειγματικό. Με άλλη ρομ δοκίμασες; Τι εννοείς χάνετε; Στο Google μια απλή αναζήτηση να κάνεις σου βγάζει το apk..

Δεν θέλω την παλιά, ήταν κατώτερη του MX player, η 2.0 προσφέρει features που του δίνουν θέση στην συσκευή μου...

 

Και με τον opera και με τον naked έχω εμπειρίες με το support και πάντα μου έλυναν ότι προέκυπτε.

Έγινε επεξεργασία από FrOsT
Link to comment
Share on other sites

Με το πέρασμα στην έκδοση 2.0 το VLC για android σταμάτησε να δουλεύει στο redmi note 3 pro, όπως ήταν λογικό έγιναν παράπονα και χαμηλές αξιολογήσεις στο google play από κάποιους κατόχους. Η απάντηση του developer ήταν να βάλει την συσκευή στην λίστα με τις μη συμβατές συσκευές!

ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΕΙ   Υ Π Ο Σ Τ Η Ρ Η Ξ Η!

Μπορείς να αναφέρεις αυτο και στη Xiaomi ώστε με κάποιο update να λυθεί το πρόβλημα, να γίνει.συμβατη η συσκευή και να μπορεί το APP να παίζει.

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να αναφέρεις αυτο και στη Xiaomi ώστε με κάποιο update να λυθεί το πρόβλημα, να γίνει.συμβατη η συσκευή και να μπορεί το APP να παίζει.

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

Πριν έπαιζε. Το ανέφερα και στην ελληνική community. Τώρα αν δεν απαντήσουν στο σχολείο μου στο play θα κάνω και bug report στην Xiaomi...

Sent from my Redmi Note 3 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.