Jump to content



Recommended Posts

6 hours ago, Bonito said:

Τρομερό app για wallpapers.

 

Wxllpaper

 

Δεν έχει πολλά, αλλά όσα έχει είναι τέλεια.

Ρίξε μια ματιά και σε αυτό:

https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.chainfire.firepaper.fivehundredpx

Είναι του "γνωστού" chainfire και τραβάει φωτογραφίες από το 500px.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Εχω το Zte Axon Elite ..μολις το σεταρα εκοψα και τις καρτες σε nano και ανακαλυψα οτι δεν κανει sharing το internet παροτι το wifi hotspot δουλευει και σε αυτο συνδεονται οι συσκευες , δεν αποκτα ομως καμια internet (το εχω δοκιμασει σε 1 laptop , 2 κινητα android και 1 tablet android). Προφανως το Axon εχει ενα θεμα..αλλα δε μπορω να καταλαβω ποιο ! Καμια ιδεα ? Καμια αποψη ?
Μηπως υπαρχει καμια wifispot utility που κανει bypass το default του Android ? γιατι οτι κυκλοφορει σε στελνει εκει στο τελος

Link to comment
Share on other sites

Οι κομμενες καρτες ειναι ισως το θεμα... Πρεπει να βγαλεις καινουριες κατα πασα πιθανοτητα! Κομμενες καρτες δημιουργουσαν προβλημα και στο παλιο μου LG Optimus G με τα δικτυα και κυριως το 4G! 

Link to comment
Share on other sites

Τωρα αν σας πω πως λυθηκε το προβλημα ....Ωρες ατελειωτες εφαγα...trial and error

Εχει bug προφανως το κινητο

Κλεινεις τη SIM (απο το μενου) την ξανανοιγεις..και τοτε ανοιγει και το internet για ολους...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ρε παιδιά πήρα στον πατέρα μου android, αλλά θέλω αν δεν είναι κοντά κάποιος να του δείξει, να μπορώ να μπαίνω στο κινητό του και να του δείχνω κάτι ή έστω να βλέπω την οθόνη του. Παίζει; Του έβαλα ένα teamviewer, αλλά είναι να μπει εκείνος σε pc, δεν βγάζει να μπει άλλος σε εκείνον.. το έχετε δοκιμάσει ποτέ; Σας έπαιξε κάποια συγκεκριμένη εφαρμογή;

Την εφαρμογή του την βάζω εγώ από το playstore, το θέμα είναι να την πατήσει και να μου δώσει πρόσβαση.

Έγινε επεξεργασία από Delijohn
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
πριν 2 ώρες, το μέλος psygreg έγραψε:

Εναλλακτική εφαρμογή φάσης Viber, με καλή ποιότητα video calling καθώς και να μην τρέχει συνεχώς στο backgroup υπάρχει?

Νομίζω ότι σε τέτοιες εφαρμογές είναι απαραίτητο το να τρέχουν στο background ώστε να σε ειδοποιήσουν για κάποιο μήνυμα - κλήση. Ίσως κάνω λάθος όμως.

 

Αν θέλεις μπορείς να σταματήσεις το viber να τρέχει στο background με εφαρμογές όπως το Greenify etc.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, UltraB said:

Νομίζω ότι σε τέτοιες εφαρμογές είναι απαραίτητο το να τρέχουν στο background ώστε να σε ειδοποιήσουν για κάποιο μήνυμα - κλήση. Ίσως κάνω λάθος όμως.

 

Αν θέλεις μπορείς να σταματήσεις το viber να τρέχει στο background με εφαρμογές όπως το Greenify etc.

 

Δοκίμασα κι ένα άλλο, το Line, αλλά αυτό δεν φαίνεται στο background όπως το Viber. Μάλλον κάτι μου διαφεύγει!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.