Jump to content


Recommended Posts

Ένα που παίζει καλά και το προτιμώ από το skype, είναι το wire.. από παλιούς υπαλλήλους του skype, αλλά φτιαγμένο με κρυπτογράφηση... ;)

Έγινε επεξεργασία από Delijohn
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω εφαρμογή για Finance. Σε αντίθεση με τις υπόλοιπες κατηγορίες, σε αυτήν, πολλές εφαρμογές έχουν καλή βαθμολογία κι επίσης σχεδόν όλες, είναι με πληρωμή ώστε να τις εκμεταλλευτείς πλήρως.

 

Δοκίμασα Coinkeeper, Money Lover, My Finance και κάτι άλλες που δεν θυμάμαι και το θέμα είναι πως όλες φαίνονται καλές. Έχει αγοράσει κανείς καμία ή έχει να προτείνει κανείς κάτι με εύχρηστο UI σε εφαρμογή που να την έχει δουλέψει?

Έγινε επεξεργασία από psygreg
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
πριν 26 λεπτά, το μέλος bassplayer έγραψε:

Υπάρχει εφαρμογή για να σημειωνεις τα σέρβις του αυτοκινήτου? 

You are welcome!
CarPros - Car Management

Drivvo - Διαχείριση Οχήματος

CarG - Car Management

 

Προτείνω τη δεύτερη.

Έγινε επεξεργασία από UltraB
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, UltraB said:

You are welcome!
CarPros - Car Management

Drivvo - Διαχείριση Οχήματος

CarG - Car Management

 

Προτείνω τη δεύτερη.

H τελευταια μου εκανε κλικ... θα την δοκιμασω...

Οι αλλες πιο πολυ περι καταναωσης μου φαινωνται!

thank you!!!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Έχετε υπόψη κάτι για touchscreen calibration; Έχω ένα unrooted LG-V500 με Android 4.4.2 που εδώ και κάποιον καιρό δεν ανταποκρίνεται στο άγγιγμα στο αριστερό ~0.5cm της οθόνης. Μοιάζει να είναι περισσότερο θέμα βαθμονόμησης των ορίων της οθόνης, παρά κάτι άλλο. Συνήθως δεν είναι καν πρόβλημα, αλλά είπα να το ερευνήσω. Πριν αρχίσω να ψάχνω βαθύτερα είπα να αρχίσω από το απλούστερο και λιγότερο επεμβατικό.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, acct said:

Έχετε υπόψη κάτι για touchscreen calibration; Έχω ένα unrooted LG-V500 με Android 4.4.2 που εδώ και κάποιον καιρό δεν ανταποκρίνεται στο άγγιγμα στο αριστερό ~0.5cm της οθόνης. Μοιάζει να είναι περισσότερο θέμα βαθμονόμησης των ορίων της οθόνης, παρά κάτι άλλο. Συνήθως δεν είναι καν πρόβλημα, αλλά είπα να το ερευνήσω. Πριν αρχίσω να ψάχνω βαθύτερα είπα να αρχίσω από το απλούστερο και λιγότερο επεμβατικό.

Δοκίμασε να μπεις στο κρυφό μενού:

1) From Home screen,Touch the “ Contact”
2) Touch the “ Search Contact
3) You can see the “Keyboard” after Touch the “ Search Contact”
4) Touch the “+ “ icon after Dialer 3845#*500#

και μετά:

HW Device Test/Touch Test/Touch Firmware Upgrade

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, minast said:

Δοκίμασε να μπεις στο κρυφό μενού:

1) From Home screen,Touch the “ Contact”
2) Touch the “ Search Contact
3) You can see the “Keyboard” after Touch the “ Search Contact”
4) Touch the “+ “ icon after Dialer 3845#*500#

και μετά:

HW Device Test/Touch Test/Touch Firmware Upgrade

Δοκίμασα κι άλλες εκδοχές για secret menu, μέχρι στιγμής δεν έχει δουλέψει καμία. Οπότε ψάχνω ακόμη για app, αν έχετε κάποιο κατά νου.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
πριν 3 ώρες, το μέλος Spyrious έγραψε:

Υπάρχει τρόπος με ένα shortcut ή κάτι άλλο, να γυρνάω από 2g και data off ,σε 4g data on;Έχω κάνει root.Σε xposed δεν έχω βρει κάτι.Ευχαριστώ

Δε θελεις το 4g και data off? Ο λογος?

Link to comment
Share on other sites

Σημα + μπαταρια οι κυριοτεροι λογοι. Στις περισσοτερες , αν οχι σε ολες τις συσκευες, τρωει μπαταρια στην προσπαθεια να βρει καλυτερο σημα. Το'χω νιωσει αρκετα με τις 3 τελευταιες μου. Στην παλιοτερη με 3G (WCDMA)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.