Jump to content



Recommended Posts

Οι κάτοχοι Cosmote WhatsUP δοκιμάστε το myWhatsUp, απτο μαρκετ φρί...

Γεια σας συμφορουμίτες,

Είμαι ο developer του myWhatsup. Ελπίζω να το βρίσκετε καλό χρήσιμο, αλλά όλα τα σχόλια σας ευπρόσδεκτα! Το myWhatsup είναι πράγματι για τους κατόχους Cosmote What'sUp, αλλά υπάρχουν και τα αντίστοιχα apps και για Wind F2G (myF2G) και Vodafone CU (myCU). Σχετικές πληροφορίες μπορείτε να βρείτε στο blog myF2G - Wind F2G και καρτοκινητή.... Οι εφαρμογές είναι δωρεάν και βρίσκονται στο Android Market...

have fun,

hypest

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας συμφορουμίτες,

Είμαι ο developer του myWhatsup. Ελπίζω να το βρίσκετε καλό χρήσιμο, αλλά όλα τα σχόλια σας ευπρόσδεκτα! Το myWhatsup είναι πράγματι για τους κατόχους Cosmote What'sUp, αλλά υπάρχουν και τα αντίστοιχα apps και για Wind F2G (myF2G) και Vodafone CU (myCU). Σχετικές πληροφορίες μπορείτε να βρείτε στο blog myF2G - Wind F2G και καρτοκινητή.... Οι εφαρμογές είναι δωρεάν και βρίσκονται στο Android Market...

have fun,

hypest

Καλημέρα, μπράβο για τα απς! κίπ άπ!!!

Στα προγραμματα συμβολαίου (για κοσμοτε που εχω) στελνεις ευ στο 1234 και σου απαντάι με αντίστοιχα μνμ όπως στα καρτοκινιτα, ποσο χρόνο/σμσ έχεις με τα υπόποια κοσμοτε, ποσο χρονο/σμσ με τα υπόλοιπα δίκτυα και internet νομιζω.

Φτιάξε και για αυτά ;) Οτι βοήθεια θες σφύρα!

Link to comment
Share on other sites

Shazam Απο τα πιο χρησιμα ever, κανει record απο το μικροφωνο το τραγουδι που ακους και σου στελνει πισω πληροφοριες

TurboGPS Γενικης χρησης, εχει interface για Accelerometer, Magnetic field sensor, Proximity sensor, καταγραφει διαδρομη κλπ.

Torque Εκπληκτικο OBD Reader/log

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, μπράβο για τα απς! κίπ άπ!!!

Στα προγραμματα συμβολαίου (για κοσμοτε που εχω) στελνεις ευ στο 1234 και σου απαντάι με αντίστοιχα μνμ όπως στα καρτοκινιτα, ποσο χρόνο/σμσ έχεις με τα υπόποια κοσμοτε, ποσο χρονο/σμσ με τα υπόλοιπα δίκτυα και internet νομιζω.

Φτιάξε και για αυτά ;) Οτι βοήθεια θες σφύρα!

thanx :)

To έχω στα υπόψη την επέκταση και στα ενημερωτικά SMS των συμβολαίων... και πράγματι δεν αποκλείεται να ζητήσω σχετική βοήθεια ;)

Link to comment
Share on other sites

LogMeIn Ignition - Τρομερό προγραμματάκι για remote desktop

tTorrent Lite - για torrents, έχει περιορισμό τα 250kbps down

SwiFTP FTP Server - ftp server για το κινητό, πρόσβαση στα αρχεία σας ασύρματα

2 Player Reactor - ένα παιχνιδάκι ταχύτητας για δύο παίκτες στο ίδιο κινητό

Adobe Photoshop Express - για να πειράζετε τις φωτό σας οπουδήποτε. Συνδέεται και με το λογαριασμό σας στο online Photoshp

Ringdroid - Για να κόψετε-ράψετε όποιο μουσικό κομμάτι θέλετε και να το κάνετε ringtone

Google Gogles - λύστε sudoku, βρείτε το όνομα του πίνακα που κοιτάτε, βρείτε πληροφορίες για κάποιο logo, barcode scanner κ.α.

Pocket Legends (3D MMO) - ότι λέει το όνομα του. ένα 3D MMO στην τσέπη σας

Εορτολόγιο: ότι λέει! liveplace.gr

Εγώ χρησιμοποιώ το GreekNames έχει εμφάνιση που ταιριάζει με τα menu και σου βρίσκει και ποιες επαφές σου γιορτάζουν κάθε μέρα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ χρησιμοποιώ το appbrain σε συνδυασμό με την εφαρμογή του. Έχω σε λίστα τις εφαρμογές μου, προσθέτω όσες θέλω να εγκαταστήσω και μετά με ένα κλικ εγκαθίστανται στη συσκευή. Με ενημερώνει για updates επίσης...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

είμαι ο ένας εκ των 2 developers της εφαρμογής "Ελληνικό Εορτολόγιο/Eortologio" για Android.

Μπορείτε να την κατεβάσετε από το Market με αυτή την ονομασία ή να την βρείτε στο blog που έχουμε δημιουργήσει για τις εφαρμογές μας:

gandevs.blogspot.com

Υπάρχει και Facebook page και twitter account για όσους αρέσει η εφαρμογή και θέλουν να ενημερώνονται για updates.

Ελπίζουμε να σας αρέσει και να σας βοηθήσει.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

είμαι ο ένας εκ των 2 developers της εφαρμογής "Ελληνικό Εορτολόγιο/Eortologio" για Android.

Μπορείτε να την κατεβάσετε από το Market με αυτή την ονομασία ή να την βρείτε στο blog που έχουμε δημιουργήσει για τις εφαρμογές μας:

gandevs.blogspot.com

Υπάρχει και Facebook page και twitter account για όσους αρέσει η εφαρμογή και θέλουν να ενημερώνονται για updates.

Ελπίζουμε να σας αρέσει και να σας βοηθήσει.

Το εγραψα απο κατω απο την ανακοινωση στο site πως μου κρασαρει εμενα..:(

ακομα θα ηταν ωραιο μελλοντικα το widget να ειναι λιγο παραμετροποιησιμο ωστε να μην πιανει "χωρο" για 3widget!επισης αν θελετε βαλτε να κανουμε ενα donate(οποιος θελει), εστω μικρο,αυτες οι προσπαθειες ειναι καλο να ανταμειβονται!

φιλικα Παναγιωτης!

Link to comment
Share on other sites

cardiotrainer + lose weight : για όσους θέλουν να κρατάνε στατιστικά της γυμναστικής τους, και να μπουν σε πρόγραμμα να χάσουν κανένα κιλό μέχρι το καλοκαίρι

wolfram alpha [paid]: δε μπεστ scientific calculator you could ever have :D το κακό είναι ότι θέλει σύνδεση στο νετ για να λειτουργήσει, αλλά είναι μαμάτο. Μέχρι και step by step solution δίνει :T: Φυσικά, παρέχει κι όλες τις άλλες πληροφορίες που παρέχει η web έκδοση του wolfram alpha

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Es file explorer: επικοινωνει το κινητο με ολες τις συσκευες του τοπικου δικτυου αλλα εχει και επικοινωνια με ftp!!! πραγματικα πολυ καλο και χρησιμο!!!δεν χρειαζεται να συνδεσεις το κινητο με το πισι η με οποιαδηποτε αλλη συσκευη..!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.