Jump to content


RaceRoom Racing Experience


racer

Recommended Posts

 


Δυστυχώς βλέπω ότι οι χρόνοι μας δεν αποθηκεύονται στο γενικό leaderboard. Βρίσκονται μόνο στο competition, σωστά; Υπάρχουν κάπου αποθηκευμένα παλιότερα competitions για να τα δούμε;

 

Δεν ξέρω αν κάπου αποθηκεύονται παλαιότερα competitions, πάντως μέσα από το παιχνίδι δεν φαίνεται τίποτα , μόλις τελειώνει ο διαγωνισμός εξαφανίζονται .

 

post-42672-0-89535200-1424986528.jpg

 

post-42672-0-89535200-1424986528_thumb.j

Έγινε επεξεργασία από wolves
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

R3E Spa-Francorchamps in-game Preview screenshot

 

Sector3 posted a very impressive preview screenshot of the upcoming Spa-Francorchamps circuit for RaceRoom Racing Experience.

 

The screenshot shows us the old Spa-Francorchamps Control Tower that is situated at the beginning of the endurance pitlane.  

Once more it is obvious that the Sector3 track developers are raising the quality bar with every new track they are creating.

post-42672-0-05437900-1425420479.jpg

 

post-42672-0-05437900-1425420479_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

competitions you have entered

Φαίνεται πως έχω καιρό να το ψάξω το raceroom και δεν το είχα εντοπίσει ευχαριστούμε wolves , o Akis φταίει που με έκανε μεταγραφή στο assetto :D Τώρα που θα τρέχουμε και τις Κυριακές απ΄ ότι φαίνεται θα αντιστραφούν οι όροι, 80% assetto 20% raceroom με βλέπω. B)

Αν βάλουν dedicated servers προτείνω μια βδομάδα assetto μια βδομάδα raceroom αγοράζουν oι φίλοι απο το thelab  ένα πακετάκι(cars + tracks) για να μην καταξοδευτούν και παίζουμε εκεί , λέμε τώρα ευσεβείς πόθοι είναι αυτά :D .

Οπως και νά ΄χει εμένα μου φτάνει που η μέρα διεξαγωγής των αγώνων στο thelab μεταφέρθηκε την Κυριακή .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται πως έχω καιρό να το ψάξω το raceroom και δεν το είχα εντοπίσει ευχαριστούμε wolves ,

 

Υπηρχε καιρο εκει το κουμπακι αλλα δε δουλευε, δεν εμφανιζε τιποτα.

Μετα το τελευταιο patch το διορθωσαν και εμφανιζει κανονικα που εχεις συμμετασχει.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Γ@μώτο πώς το παίζετε αυτό το παιχνίδι? :huh: Το δοκίμασα μία ωρίτσα (challenge Fanatec). Πραγματικά είναι χάλια. Χάλια γραφικά, χάλια εσωτερικό, τελικά όχι κ τόσο καλός ήχος (ήταν πολύ μπροστά αλλά πλέον το Assetto το έφτασε αν όχι ξεπέρασε), χάλια αίσθηση του αυτοκινήτου. Με το ζόρι έκατσα μπας κ κάνω κανά αξιοπρεπή χρόνο (βασικά χάλιας κ εγώ :) ).

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα ειναι για αυτα που ζηταει για αλλαγη μια στο τοσο.

Απο γραφικα, ηχο κλπ εχω δει χειροτερα που ζητανε περισσοτερα. Δε με χαλανε παντως.

Τωρα για να αρχισεις να αγοραζεις packs, αυτοκινητα κλπ, μμμ μαλλον οχι, εκει αρχιζουν και ζητανε αρκετα.... (το wtcc το εχω τσιμπησει παντως, περισσοτερο συναισθηματικη αγορα ηταν παρα κατι αλλο, τους εχω και μια συμπαθεια)

Έγινε επεξεργασία από wolves
Link to comment
Share on other sites

(το wtcc το εχω τσιμπησει παντως, περισσοτερο συναισθηματικη αγορα ηταν παρα κατι αλλο, τους εχω και μια συμπαθεια)

 

Βρε συ κρυφό race07 κιας είσαι κι εσύ ?

Να κι εγώ έτσι την έπαθα GTR - GTR2 - RACE07-RACEON ανδρώθηκα εκεί μέσα, πολύ μπροστά απ΄ οτιδήποτε άλλο εκείνη την εποχή με φοβερό βάθος που όντως λείπει από το raceroom ειδικά στο στήσιμο του αυτοκινήτου.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

The coming update will include a new car with the Cadillac CTS-V.R, as well as a complete overhaul of the GTR2 class with new physics and liveries.

We will also publish the Custom Championship Feature, that allows you to create your own Championship with your favorite cars and tracks.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.