Jump to content



Thelab.gr Official Steam Group


Recommended Posts

  • 1 month later...

Προσοχή σε τυχόν προσωπικό μήνυμα που μπορεί να λάβετε, το οποίο αναφέρει ότι θα κερδίσετε 3 δωρεάν παιχνίδια από το Steam και την nVidia logάροντας στο steamcommunitynvidia.tk με το SteamID σας.

Η σελίδα είναι αντίγραφο της σελίδας του Steam, θα κλέψει τον κωδικό σας και κατόπιν θα επιχειρήσει να κάνει το ίδιο με τις επαφές σας.

Αν είστε μέσα σε αυτούς που την πάτησαν, δείτε το παρακάτω:

Reclaiming a Hijacked Steam Account

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Μου εμφανίστηκε εχθές αυτό το μήνυμα (για chat) αλλά υποψιασμένος δεν απάντησα. Μάλιστα μετά από λίγα δευτερόλεπτα ο αποστολέας έκανε logoff.

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 3 months later...
  • 1 year later...
  • 11 months later...
  • 1 year later...

Παιδιά καλησπέρα και απο μένα και καλή χρονιά!!! Μια ερώτηση είναι ανοιχτή η ομάδα στο στεαμ ακόμα γιατί πατάω και μου βγάζει μέλος μόνο με πρόσκληση...

 

idem

 

καλη χρονια σε ολους!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα και απο μένα και καλή χρονιά!!! Μια ερώτηση είναι ανοιχτή η ομάδα στο στεαμ ακόμα γιατί πατάω και μου βγάζει μέλος μόνο με πρόσκληση...

Καλή χρονιά!

 

Είναι ανοιχτή η ομάδα (αν κι όχι ιδιαίτερα δραστήρια) και όντως μέλος γίνεσαι "μόνο με πρόσκληση". Κάποιος από τους διαχειριστές της ομάδας μπορεί να σε προσκαλέσει.

@jpavly@astrolabos

 

Για να τους διευκολύνεις, μπορείς αν θέλεις να παραθέσεις εδώ το σύνδεσμο προς το προφίλ σου στο Steam.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.