Jump to content



Καρτα στον φουρνο


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Μμμ… κάπου έχω την παλιά μητρική του σταθερού μου… μια με socket A… λέτε να την ψήσω μπας και αναστήσω τον παλιό μου Athlon????? Εγώ πάντως ΨΗΝΟΜΑΙ!!!

Με τυπικό έλεγχο δε βλέπεις κανα σκασμένο πυκνωτή καμια γρατζουνιά κανα κομμένο πιν κτλπ κτλπ;

Η τελευταία λύση νομίζω είναι το κοκκινιστό.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μόλις φούρνισα μία Asus P5B στους 200C για 5 λεπτά αλλά δυστυχώς τα συμπτώματα παραμένουν.

Ξαναζεστένω το φούρνο και θα δοκιμάσω για περισσότερα λεπτά. Για να δούμε...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τις μητρικες πριν τις ψησετε να κοιτατε μηπως φαινεται κανενας φουσκωμενος πυκνωτης (πολλες φορες η αιτια δυσλειτουργιας της μητρικης ειναι αυτη)

Οποτε μην ψηνετε αδικα, αλλαχτε πρωτα τον πυκνωτη

Link to comment
Share on other sites

Κριμα και ηταν ωραια μητρικη η P5B :( Σηκωνε ο,τι εχει βγει σε socket 775!!! Εγω ακομα δεν εχω φουρνισει την 8600 γιατι δεν θελω να απελευθερωθουν αερια στον καλο φουρνο του σπιτιου :p Ψαχνω καποιο φουρνο του πεταμου να το κανω αυτο :p Εσεις που φουρνιζετε ρε παιδια? Στον κανονικο σας φουρνο? :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Κάτι αντίστοιχο γινόταν (και γίνεται) με τους σκληρούς δίσκους...στην κατάψυξη...

Ξέρει κάποιος τι φτιάχνει το πλυντήριο πιάτων;

:magic:

Έγινε επεξεργασία από gkal
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Χμμμ...ωραίο κόλπο...Το αντίστροφο ισχύει???...Επειδη δεν προλαβα ένα ταψι με γεμιστά που είχε πει η μάνα να το κλείσω, και "ψιλοαρπαξαν", αν τα βάλω μέσα στο Cosmos S, θα "στρώσουν"????

:rubik::thank_you2:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Έχω άκρη σε μαγαζί που έχει ειδικό "φούρνο" για αυτές τις δουλείες. Δεν θα χρησιμοποιήσω το φουρνάκι μου γιατί μετά πως θα φτίαχνω φαγάκι (εργένης γαρ)???? :baby:

Από Δευτέρα θα το ψάξω και θα σας ενημερώσω αναλυτικά. :mobile1:

Link to comment
Share on other sites

Στης πεθερας :hehe:

:offtopic2:

Πρόσεξε μόνο να μην σε καλέσει για δείπνο την επόμενη μέρα ή μην ακούσεις στις πεόμενες ημέρες:

"Σου έρεσαν τα γεμιστά? Η μαμά μου με τα χεράκια της τα έφτιαξε!" :bad::wall:

:fie::p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.