Jump to content




deninho

Recommended Posts

μακάρι. Και μακάρι να τους αλλάξει γνώμη η απαίτηση του κόσμου. Γιατί θα θυμηθούμε έτσι ότι ως καταναλωτές δεν είμαστε πρόβατα, αλλά ότι έχουμε δύναμη

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1,1k
  • Created
  • Last Reply

Πιστεύω πως έχουμε δύναμη σαν καταναλωτές και εταιρίες έχουν δείξει σημάδια σεβασμού προς αυτό. Πιστεύω πως η Sam θα το κάνεις τουλάχιστον για το S μιας και είναι ένα κινητό το οποίο έχει πουλήσει συνολικά πάνω από 30 εκατομμύρια κομμάτια....

Link to comment
Share on other sites

Που το ξέρεις αυτό; Γράφτηκε πουθενά; Αυτό για το S και την ICS...

BTW... και εγώ την F1 έχω και πράγματι είναι αστέρι το κινητό.

Ε φυσικά και το διάβασα (xda), για αυτό και το είπα, αλλιώς δεν θα έκαναν λόγο...παρολαυτα ας κρατάμε τις επιφυλάξεις μας...

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

After announcing last week that two of its most popular devices of 2010, the Galaxy S and Galaxy Tab, wouldn’t get official updates to Android 4.0, Samsung seems to be backtracking and reviewing the viability of these updates, according to MSN Korea (via The Verge).

Despite continuing to emphasize the limitations of only 512 MB RAM, Samsung is said to be working on ways to get the Ice Cream Sandwich update out to users, presumably due to negative reactions and widespread criticism.

We can only hope this turns out to be true, and will keep you updated.

xda

Link to comment
Share on other sites

Αυτή λες;

[ROM][iCS] Onecosmic's ICS Port Android 4.0.3 RC1 - xda-developers

Για όσους έχουν την F1 Innovation v14.

Μπορείτε να μου πείτε αν έχετε πρόβλημα να μπείτε στο recovery με τη διαδικασία 3-button? Προσπαθώ, αλλά δεν μου μπαίνει ποτέ και αναγκάζομαι και το αφήνω το κινητό και ανοίγει κανονικά και το κάνω μέσα από το κινητό με παρατεταμένη πίεση στο power button και επιλέγω εκεί Recovery.

Link to comment
Share on other sites

ο φορμουλα 1 εχει να κανει αναβαθμιση λογισμικου πανω απο μηνα..γιατι αυτο?θεωρει πως δεν πρεπει να αναβαθμιστει η ρομ του?δοκιμασα την σιμπλισιτι που την μαγειρευεις μονος σου..!δεν ειναι και ασχημη..!!:)

βαρεθηκα τους κινεζους και αρχισα τα πειραματα..!:)

Link to comment
Share on other sites

Έτσι ακριβώς είναι, μπορεί κάποιος να βάλει το https://market.android.com/details?id=org.hermit.touchtest και να μου πει αν η προτελευταία γραμμή από κάτω πατιέται ? θα βοηθούσε ένα screenshot, μην βαρεθεί κανείς please :p :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.