Jump to content



deninho

Recommended Posts

Έτσι ακριβώς είναι, μπορεί κάποιος να βάλει το https://market.android.com/details?id=org.hermit.touchtest και να μου πει αν η προτελευταία γραμμή από κάτω πατιέται ? θα βοηθούσε ένα screenshot, μην βαρεθεί κανείς please :p :p

Βοηθάει;

post-20975-1416075715,417_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1,1k
  • Created
  • Last Reply
Την F1 Innovation HD v7.0 (aka v15) την έχει βάλει κανένας να μας πει διαφορές με την F14 ? Δεν πρέπει να έχει και τρελές διαφορές, αλλά....

Ρε παιδιά μην ασχολείστε με custom Roms (ειδικά based on Samsung) όταν έχει βγει η jvz και η jw1 που από μόνες τους χωρίς να πειράξεισ τίποτα πετάνε! Ο τύπος από ότι εχω δει έχει πάρει την jw1 την έχει κάνει deodex μέγα μειονέκτημα και υπόθεση 2 λεπτών με το xultimate, έχει βάλει τα scripts του picatcu που κατά την γνώμη μου έχουν πολλά προβλήματα, έχει βάλει semaphore αλλά 2 λεπτά υπόθεση για τον καθένα- και τέλος έχει αφαιρέσει κάποιες εφαρμογές που κατά την γνώμη μου είναι χρήσιμες!

Εγώ δεν θα την έβαζα αυτή γιατί είμαι σίγουρος ότι θα είναι πολύ κατώτερη των stock. Αν θέλετε fancy θέματα και πολλές lockscreens κάντε μόνοι σας την Rom deodex (πολύ εύκολο-Google it) και περάστε θέματα (Pauldidy, galaxyblue, icm κλπ). Αλλά δεν αξίζει να βάζετε τέτοιες custom.Σας το λέω από εμπειρία γιατί την εχω πατήσει πολλές φορές!

Θα Το καταλαβαίνα να προτείνετε miui και cyanogen (αυτές πραγματικά αξίζουν και σου δίνουν άλλη εμπειρία) αλλά τέτοιες custom πραγματικά δεν αξίζουν!

Link to comment
Share on other sites

double post για να γίνει ορατό....

με μια πρώτη ματιά η rom v15 εκτός από τα

Name Changed To F1 Innovation HD

Fixed Some Minor Bugs

Updated Base to XWJW1

Added JVT Modem

Carefully Optimized PNGs & Zipaligned APKs

Fixed & Updated MultiCSC Pack (Total 79 CSCs - Default XEU)

Updated Semaphore Kernel To 2.4.0

Updated ThunderBolt! Tweaks to 2.3.4

Updated Market To 3.4.4

Updated Maps To 6.0.3

Updated Street View To 1.7.1.10

Updated Voice Search To 2.1.4

Updated APN List

Updated Addons

Set GPS Config To Europe

Added Kies Air

Changed Icons Of Extended Power Menu

Modified Updater-Script (To Give Right Permissions to ThunderBolt! Tweaks)

Modded Framework to disable ScrollingCache in Android OS (Scrolling is now even smoother then the iPhone :D)

Removed F1 Wallpapers for now

Removed Back & Restoration of Battery Stats for now

Τα οποία ισχύουν με το παραπάνω είναι αρκετά διαφορετική μπορώ να πω, τα χρώματα μάλλον μαζί με το Semaphore είναι πάρα πολύ ζωντανά και θερμά, το smoothness της είναι μαμάτο λέμε...και οι ανακαλύψεις συνεχίζονται ! :)

Link to comment
Share on other sites

Ουτε για το 9001 (S+) θα βγαλει ICS.. Με μας τι γινεται?

Δεν ειδα ουτε Cyanogen ουτε MIUI για το S+.. Σιωπη αμνων...

(Μονο ενα παλικαρι στο xda προσπαθει να κανει port το CM7, αλλα απο τον Νοεμβριο και ακομη τα μονα που παιζουν ειναι οθονη, κουμπια και δικτυο..)

Link to comment
Share on other sites

Την έβαλες;

Δεν έχει βγει κάτι ακόμη για να βάλουμε....

Ουτε για το 9001 (S+) θα βγαλει ICS.. Με μας τι γινεται?

Δεν ειδα ουτε Cyanogen ουτε MIUI για το S+.. Σιωπη αμνων...

(Μονο ενα παλικαρι στο xda προσπαθει να κανει port το CM7, αλλα απο τον Νοεμβριο και ακομη τα μονα που παιζουν ειναι οθονη, κουμπια και δικτυο..)

Εμ, θα έρθει και η ώρα του δεν μπορεί, σαν του S τον χαμό δεν έχει....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.