Jump to content


Official Nokia Ν8 Symbian^3 Thread !!!


MOS

Recommended Posts

  • Replies 248
  • Created
  • Last Reply
  • 3 weeks later...

Με το ΡR 1.0 χάλια απλά....

Με το PR 1.1 με πάει πολύ καλά...με αρκετή χρήση Wi-fi και gaming πάει μιάμιση μερούλα χωρίς ενεργοποίηση της κατάστασης εξοικονόμησης ενέργειας....αν δεν το πολυχρησιμοποιώ (σπάνιο) μου πάει δύο και.....

Όλα αυτά μετρημένα στην ακρίβεια με προγραμματάκι....

Τώρα στο PR 2.0 λένε μαζί με τις 50+ βελτιώσεις και άλλες βελτιώσεις στην διάρκεια ζωής της μπαταρίας και γενικά της διαχείρισης της ενέργειας !!

Το έχω καταβολευτεί !!:)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Καλησπέρα από ένα ευτυχή κάτωχο Ν8! Το έχω μια μέρα μόνο αλλά είμαι αρκετά ενθουσιασμένος!

Νομίζω οτι έχω ένα μικρό προβληματάκι, ενώ πέρασα όλα τα αρχεία μουσικής που είχα από το pc στο κινητό και μπορώ να τα βρώ κανονικά απο την διαχείρηση αρχείων, δεν μου εμφανίζονται στον default player του κινητού. Γιατί αυτό; Κάποια λύση;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα από ένα ευτυχή κάτωχο Ν8! Το έχω μια μέρα μόνο αλλά είμαι αρκετά ενθουσιασμένος!

Νομίζω οτι έχω ένα μικρό προβληματάκι, ενώ πέρασα όλα τα αρχεία μουσικής που είχα από το pc στο κινητό και μπορώ να τα βρώ κανονικά απο την διαχείρηση αρχείων, δεν μου εμφανίζονται στον default player του κινητού. Γιατί αυτό; Κάποια λύση;

Νομίζω πρέπει να κάνεις refresh στη library του κινητού

(έτσι θυμάμαι από ένα νοκια που είχα)

edit: Dam you Mos :hehe:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Μετά από 3 βδομάδες χρήσης του κινητού είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος. Κάθε φορά που χρησιμοποιώ τη κάμερα είναι απόλαυση, η διάρκεια της μπαταρίας με έχει ικανοποιήσει αρκετά! Δεν περίμενα επίσης οτι θα μάθω τόσο εύκολα τα symbian, σε αντίθεση με αυτά που άκουγα τόσο καιρό....

Ένα μειωνέκτημα και μάλιστα αρκετα ενοχλητικό για μένα είναι το τζάμι του που αφήνει πολλές δακτυλιές.

Πριν το Ν8 είχα ένα 3gs και ειλικρινά το νόκια αφήνει παρα πολλές δακτυλιές.....

Ποτέ δεν αγοράζω θήκη για το κινητό μου, ούτε κάποιο protector για την οθόνη αλλά μόνο και μόνο για τις δακτυλιές σκέφτομαι να αγοράσω ένα protector για την οθόνη μήπως και καλυτερέψουν τα πράγματα.

Ποιό θα μου προτείνατε;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.