Jump to content



Πόσα θέματα παρακολουθείτε στο TheLab.gr;


Recommended Posts

Για να δείτε τον ακριβή αριθμό των θεμάτων που παρακολουθείτε αρκεί να πατήσετε εδώ: http://www.thelab.gr/subscription.php?do=viewsubscription

Αν και το link μου δείχνει 381, δεν παρακουλουθώ κανένα. Πρώτα βλέπω στο "Προφίλ" αν υπάρχει κάτι που χρήζει απάντησης και μετά πάω στα "Νέα Θέματα".

Link to comment
Share on other sites

1819 συνολο...ολα οσα εχω postαρει...μονο μερικά (5-6) εχει κανει unsubscribe, και αυτό γιατί αρχησε το flame και σπαστηκα...
Όλα rofl :p

Ο σωστός ο admin.

4690

O κακός admin

(επρεπε να τα παρακολουθει όλα):p

Φαντάσου να τα παρακολουθούσε όλα..

Αυτός έχει προλάβει να σου πετάξει trollface πρίν ποστάρεις :hehe:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω οταν είχα κάνει εγγραφή θυμάμαι πως την είχα απενεργοποιήσει τη λειτουργία καθώς δε τη χρησιμοποιώ ποτέ.

Τελικά νόμιζα ότι το είχα κάνει, γιατί ακολουθώντας το link του haya είδα ότι παρακολουθώ 672 μυνήματα.

Τα έσβησα και απενεργοποίησα και την παρακολούθηση.

Παίζω πάντα με quicklinks/νεα μυνήματα.

Διάβασα ότι κάποιοι χρησιμοποιείτε το ΝΕΑ ΘΕΜΑΤΑ. Το απεφευγα γιατί θεωρούσα ότι αναφέρεται σε καινούρια νήματα που άνοιξαν από τη τελευταία φορά που είδα το forum.

Γι' αυτό προτιμούσα το ΝΕΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ, θεωρώντας ότι αναφέρεται σε νεα μυνήματα που έχουν γίνει σε ηδη ανοιχτά threads.

Βλέπω όμως ότι δεν εχουν διαφορά. ή μήπως έχουν ;

Έγινε επεξεργασία από tamerlan
Link to comment
Share on other sites

0 - zero - none

Οταν ειχα πρωτογραφτει, με εκανε εγραφε αυτοματα για παρακολουθηση των threads που ποσταρα (νομιζω) και επειδη μου εσκαγαν mails αβερτα, το απενεργοποιησα. Εκτοτε δεν ξαναασχοληθηκα... :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.