Jump to content



Ποια ταινία θα προγραμματίσετε να δείτε;


astrolabos

Recommended Posts

Ευτυχώς το Transformers συνεχίζει να ρίχνει μέταλλο με το τσουβάλι. Το ίδιο θα έπρεπε να κάνει και ο Iron Man, αλλά που τέτοια τύχη.

Στη συνέχεια:

Δεν μου γεμίζει το μάτι, αλλά πάλι από την άλλη, ποτέ δεν μου έκανε "κλικ" ο CA.

Και να πω ότι ήταν σε άλλη σελίδα :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1,4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

^

Ε καλά δεν είναι και κάνα αριστούργημα (καμια απο τις ταινιες του δεν είναι). Ένα σωρό εκρήξεις, μάχες, τόνοι από σφαίρες-ρουκέτες και καμιά καλή μπιατς (όπως θα έλεγε και ο τσακωνας).

Οχι πως τα παραπάνω δεν μου αρέσουν κάθε άλλο! Απλά δεν είναι συνταγή για μια καλη (ποιοτική) ταινία.

Link to comment
Share on other sites

Νεο TF3 trailer. :nerd:

Δεν έχουμε και emoticon που να σηκώνεται η τρίχα...:clap:

Περικλή οι ταινίες Transformers δεν είναι ταινίες για να χαρακτηρίσεις αριστουργήματα. Καλό θα ήταν να κρίνουμε ταινίες ανάλογα με το είδος τους. Για το είδος της λοιπόν (action, sci-fi, πολύ εφέ κτλ) είναι πάρα πολύ καλή.

Link to comment
Share on other sites

Σε όλα τα trailer του Transformer 3 εκείνη η ξανθιά, που αντικατέστησε τη Fox, κοιτάει πάντα σα χαζή. Παντού όμως. Από ομορφιά το έχει. Στην ηθοποιεία τα χαλάει. :p

Κατά τα άλλα η ταινία είναι όλη την ώρα δράση. Έτσι όπως είναι γυρισμένη και σε 3D θα έχουμε μαζικές επιληψίες. :hehe: Μακάρι να σκηνοθετούσε και τον Ironman ο Michael Bay. :...:

Link to comment
Share on other sites

Η μουσικη γιατι μου φαινεται πως εχει γινει κοινη για τα περισσοτερα "epic" trailers? Επισης στο τελος του trailer του Imortals, εχουν κλεψει την παρουσιαση της ημερομηνιας απο το Skyrim :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.