Jump to content



Ποια ταινία θα προγραμματίσετε να δείτε;


astrolabos

Recommended Posts

  • Replies 1,4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...
1 hour ago, GoMaR said:

Δεν εχω δει κανενα trailer.  Θελω να δω την ταινια απευθειας!!

 

Και εγώ είχα δει μόνο το πρώτο που δεν έδειχνε τίποτα ουσιαστικά.

Το δύσκολο τώρα είναι να αγοράσω εισιτήρια γιατί οι servers του village είναι για τα πανηγύρια, προσπαθώ από τις 4.

Link to comment
Share on other sites

Προτιμώ να τη δώ με την ησυχία μιας ιδιωτικής προβολής, ακόμα θυμάμαι τα χειροκροτήματα του κοινού στην εμφάνιση του Cpt America πέρυσι, λες κ θα τα άκουγε κ θα βελτίωνε το performance του ο Chris Evans.

Έχουν πλάκα.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Thresh86 said:

Προτιμώ να τη δώ με την ησυχία μιας ιδιωτικής προβολής, ακόμα θυμάμαι τα χειροκροτήματα του κοινού στην εμφάνιση του Cpt America πέρυσι, λες κ θα τα άκουγε κ θα βελτίωνε το performance του ο Chris Evans.

Έχουν πλάκα.

Μέχρι να σκάσει σε καλή ποιότητα για ιδιωτική προβολή, θα έχεις διαβάσει 147 φορές το τέλος, 269 παράπονα για αυτό  και 69 αναλύσεις για το πως και το γιατί. Τέτοιες ταινίες πας και τις βλέπεις όσο πιο γρήγορα γίνεται.

Έγινε επεξεργασία από yanni
Link to comment
Share on other sites

πριν 14 ώρες, το μέλος yanni έγραψε:

Μέχρι να σκάσει σε καλή ποιότητα για ιδιωτική προβολή, θα έχεις διαβάσει 147 φορές το τέλος, 269 παράπονα για αυτό  και 69 αναλύσεις για το πως και το γιατί. Τέτοιες ταινίες πας και τις βλέπεις όσο πιο γρήγορα γίνεται.

 

ε και , μια ταινία θα δεις , δεν είναι Α κ Ω της ζωής σου, θα ζήσεις :hehe:

 

Στο κάτω κάτω , για τους πολύ βιαστικούς , σε 2-3 μέρες θα έχει βγει κλασικά HQ cam , αν θες να πάρεις μια πρώτη γεύση για να μην είσαι εκτός κλίματος (?)

 

Δεν έχω τόσο χρόνο επίσης για τόσες αναλύσεις/παράπονα/σχόλια του κάθε σχολιαστή στο net , αν βρείτε κάτι καλό , ποστάρετε το να έχουμε σφαιρική άποψη 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 53 λεπτά, το μέλος Thresh86 έγραψε:

 

ε και , μια ταινία θα δεις , δεν είναι Α κ Ω της ζωής σου, θα ζήσεις :hehe:

 

Στο κάτω κάτω , για τους πολύ βιαστικούς , σε 2-3 μέρες θα έχει βγει κλασικά HQ cam , αν θες να πάρεις μια πρώτη γεύση για να μην είσαι εκτός κλίματος (?)

 

Δεν έχω τόσο χρόνο επίσης για τόσες αναλύσεις/παράπονα/σχόλια του κάθε σχολιαστή στο net , αν βρείτε κάτι καλό , ποστάρετε το να έχουμε σφαιρική άποψη 

Προτιμώ να διαβάσω spoilers, παρά να δω hq cam. Όσο hq και να είναι σε καμιά περίπτωση δεν είναι τόσο καλό όσο και το bluray. Εγώ προτιμώ να περιμένω να βγει σε bluray. Πάντως επειδή μένω επαρχία και όχι Αθήνα/Θεσσαλονίκη, ο τοπικός κινηματογράφος δεν γεμίζει σχεδόν ποτέ, ακόμη και στα blockbusters. Σαφώς έχει περισσότερο κόσμο από ότι σε οποιεσδήποτε άλλες ταινίες, αλλά και πάλι βλέπονται χαλαρά. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.