Jump to content


Recommended Posts

Ανέστη σχετικά με το HyperX 64GB :

Kitguru

Craving Tech

Legit Reviews

Storage Reviews

Bright Side of News

Στο kitguru δείχνει το G1 αυτού που έχεις να θερίζει...στα writes εννοώ..

Μόλις μου απάντησε το Mindfactory.de ότι δεν είναι "possible" αυτο που του ζήτησα....

...οπότε στα 115€ το 64GB ST4 από εκεί...

ΕDIT :

ήμαρτον με τα μεταφορικά...μόλις συνειδητοποίησα ότι το RC8 που έχει SF-1221 μέσα και σπέρνει, με 94€ είναι στο σπίτι μου από amazon.de...

Έγινε επεξεργασία από felix
Link to comment
Share on other sites

Ξανακάνω bench στο Corsair μου και βλέπω πως είναι μακράν καλύτερο από την τελευταία φορά.

Bench σε ΑΜΒ SB600 του Corsair Voyager Mini 8GB USB2.0

Fat32 / 2KB Allocation Size

CorsairMiniUSB208GBonAcerAspire2026Wlmi.png

Ά...και παρείγγειλα και το 32GB Supertalent ST4...:devil:

Link to comment
Share on other sites

+1 haya, κάποιος από εδώ μέσα, μπορεί και ο jax είχε πάρει από Κινα 64GB και προέκυψε 128MB αν θυμάμαι καλά...SONY Vault πρέπει να ήταν...

5yr εγγύηση και με 6€ ΕΛΤΑ συστημένο + αναφορά παράδοσης για να το στείλεις μέχρι και Καναδά...αξίζει να αγοράσεις από MemoryC...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Χωρις το screenshot δηλαδη.. Ε καντα ετσι απλα κανε και ενα ποστ με τις μετρησεις πριν τα περασεις στον πίνακα, για να βαλεις link και να μπορει να το δει καποιος αν τον νοιαζει.

ή μπορεις να το αναφερεις και στα σχολια..

Έγινε επεξεργασία από kazabubu
Link to comment
Share on other sites

οταν τελεισεις το τεστ σου λεει να κανεις copy τα στοιχεια. τα εχω κανει και τα εχω σαν αρχειο με το ποιο ειναι το καθενα.

αν μπορω να τα ανεβασω γιατι δεν εχω τη φωτο απο το καθε τεστ μπορω να τα ανεβασω αν οχι οκ.

δηλ. δεν εχω αποδειξη για τα γραφωμενα με φωτο

Link to comment
Share on other sites

+1 haya, κάποιος από εδώ μέσα, μπορεί και ο jax είχε πάρει από Κινα 64GB και προέκυψε 128MB αν θυμάμαι καλά...SONY Vault πρέπει να ήταν...

Nope. Wasn't me.

Έχουν όμως κυκλοφορήσει αρκετά fake από ebay:

fake-usb-flash-drive.jpg

gsmarena_002.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.