Jump to content



Recommended Posts

Από που αν επιτρέπεται; :)

Απο Pixmania με οικονομικη αποστολη DHL Global Mail στις 7μερες. 23€ χωρις Συμβολαιο Εγγυημενης Αγορας (+2€ μου φαινεται).

Στο memoryC που σκεφτομουν ειχε 25.5€. Στο πΛΑΙΣΙΟ ~30€...

Επισης σκεφτομουν να παρω και Cruzer Blade που εδειξες γτ τα ειχε σε προσφορα 6€ κ' 10€ τα 8 και 16GB αντιστοιχα. Ομως μονο κακιστες εντυπωσεις διαβασα γι'αυτα.

Στα δικα σου νουμερα τουλαχιστον δινουν καλα READ που δεν ανεφεραν.

Ωραία αποτελέσματα μία η άλλη...μπορεί να πάρει λίγο με 32Κ/64Κ allocation, αλλά αυτό που λές ακριβώς...διαφορά μεγάλη δεν πρόκειται να δεις....χρησιμοποίησέ το φουλ, γιαυτό το πήρες...

Μολις κυκλοφορησε νεος driver της Etron για το EJ168 controller αλλα δε περιμενω κατι ιδιαιτερο.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Πέρασα και το φλασάκι του freedom και τα usb3 από το review του qbiefox

Η λίστα μέχρι τώρα: Link

Η φόρμα για νέες καταχωρήσεις: Link

Το spreadsheet για καμιά διόρθωση αν χρειαστεί: Link

Link to comment
Share on other sites

Μου κολλάει το CrystalDiskMark με USB που έχουν πολύ αργή εγγραφή στα 4Κ. Δεν ξέρω τον λόγο αλλά δεν θα κάνω και format. Το αναφέρω διότι θα δείτε ότι δεν είναι ολοκληρωμένα τα τεστς (και το βλαμμένο δεν κλείνει πρέπει να κάνεις restart το PC).

FAT32

images?q=tbn:ANd9GcSHJiRZOFYT9KBn4OYM-XkxY342n17vvAHNNmZr9Nmp2plbhFB49Q&t=1

attachment.php?attachmentid=52124&d=1346882263

Επειδή δεν μιλάμε για USB stick για αυτό το βάζω σε spoiler. Βέβαια με έναν adaptor όπως αυτός που δείχνω δεν διαφέρει από ένα ογκώδες USB 2.0 flash drive και μεταφέρεται εξίσου εύκολα σε μια τσέπη. Από τις αγορές που δεν μετάνιωσα.

360X310_SSD18M_M_.jpgPlus__Orange.pngMicro_mini_usb_adapter_usb_adaptor_usb.jpg_250x250.jpg

attachment.php?attachmentid=52125&d=1346882273

post-188-1416076559,0553_thumb.jpg

post-188-1416076559,0229_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το βλέπω το sandisk και έπεσε order από amazon με συνοπτικές διαδικασίες. :)

Βill, δεν ειναι κανα υπερποιοτικο κατασκευαστικα στικακι

ειναι πολυ ελαφρυ με σχετικα φτηνο μαυρο ματ πλαστικο περιβλημα

και με retractable usb header το οποιο ομως φαινεται στιβαρο στο κουμπωμα του.

για τα λεφτα που ζηταει μοιαζει παραπανω απο τιμιο παντως.

Link to comment
Share on other sites

και σε μενα κολαει το crystalmark στπ 4K QD32 (και γενικα κολαει η εφαρμογη και δε σκοτωνεται-και βεβαια το notebook δε κλεινει μετα)

Sandisk Extreme 32GB απο amazon.co.uk σε usb2.0

71893222.jpg

Έγινε επεξεργασία από JohnnyX
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.