Jump to content

GPU+PSU+Πολλά Άλλα!!!!

Recommended Posts

2 Κομμάτια Sapphire 6850 .Με απόδειξη - εγγύηση από το πλαίσιο ημερομηνία 19/12/2010. Flasharismenes με το BIOS που επιτρέπει ρολόγια έως 1000 στον πυρήνα και 1500 στις μνήμες (από 850/1200 κανονικά). Δουλεύουν άψογα στα 900/1135 χωρίς καμία αύξηση στο ρεύμα. 150 ευρώ έκαστη , με απόδειξη πλασίου (όχι από rma- προσφορά. κανονική ανώνυμη απόδειξη), στην τιμή του χαμηλότερου skroutzομαγαζου.

PSU PCP&C 750 silencer Red Crossfire edition. 90 ευρώ με απόδειξη πλαισίου 3 χρόνια εγγύηση ακόμα

Από τις κορυφές στα 750 watt (κατασκευασμένο από Seasonic)

Αλλαγή λόγω αναβάθμισης σε 1000αρι

Router Philips cga5722n (της CONNX) 4 θύρες Wireless, με κεραία. Άψογη απόδωση. 30 ευρώ

Κουτί Trio Case-Sunbeamtech provide the best acrylic case pc for gaming and modding με και τον 8αρι της μάνας του 25 ευρώ,

Κουτί με πλαϊνό παράθυρο mesh (συρμάτινο πλέγμα, για να δείχνει και να αναπνέει) 2 πλαϊνούς 8αριδες (με κόκκινα ή μπλε led ή uv reactive) και θέση για ένα 12αρι πίσω και ένα μπροστά (με μπλε led). Με ηλεκτρονικό πίνακα 3 αισθητήρες θερμοκρασίας (cpu, hdd kai ambient) και 2 φαν controlers + χειρολαβή μεταφοράς στα 35 ευρώ

και τα δύο κουτιά μαζί 50 ευρώ!!!!

1χ 14άρης 40cfm ultra slim αθόρυβος 8 ευρώ

8άριδες μαύροι και uv-reactive μπλέ 3 ευρώ ο ένας.

1χ delta 148 cfm, PWM fan AFC1212DE στα 20 ευρώ

1χ xigmatek Achiles cpu cooler αχρησιμοποίητη στο κουτί με όλα κομπλέ (εκτός am3 bracket) στα 35 ευρώ

1χ Zalman 9700cu, LED, Full cooper στα 25 ευρώ

VGA κάρτα agp geforce mx4 10 ευρώ

pentium 1.8 +mobo+ram(128)+cooler (htpc ready :) ) η mobo έχει και vga, windows xp τα σκίζει στα 20 ευρώ να τελειώνουμε μαζί με τη vga στα 25

Κάρτες δικτύου pci 5 ευρώ η μία

Μόντεμ pci 5 ευρώ.

Dvd writer IDE NEC 3500 10 ευρώ

κιτρινες/χρυσές και τρίχρωμες μπλε-κοκκινη-πράσινη λάμπες 30 cm 4 ευρώ , μπλέ - Κοκκινη 30cm 6 ευρώ

Ηλεκτρικός Φωτιζόμενος Δράκος 12χ 12 cm που μπάινει πάνω στο κουτί με βεντούζες και πέρνει ρεύμα από τετράπινο 5 ευρώ ο ένας Be cool! Be Aerocool!

2 Μηχανάκια p2 333 κομπλε, δεν μου πάει η καρδιά να τα ανακυκλώσω, αν τα θέλει κανένας συλλέκτης 20 ευρώ το ένα. Με οθόνη.

Crossfire Cables + Hdmi, DVI adaptors+Power Cables (Μπριζοκαλώδια) , 6pin power cables (vga) 3 ευρώ το ένα

για κάθε αγορά πάνω από 15 ευρώ δώρο ένας δράκος φωτιζόμενος (για τις πρώτες 4 αγορές) παραλαβή μονο αθήνα, κυψέλη.

Φίλε μου θα με ενδιάφερε η μία HD6850 απο τις δύο αν έβαζες μια κάποια πιο λογική τιμή καθώς 159€ κοστίζει αυτή η υλοποίηση καινούργια με δωρεάν μεταφορικά. Επίσης επειδή και εγώ έχω flashαρισμένη την HD5850 μου αν την πούλαγα έτσι, κατόπιν συννενοήσεως με το αγοραστή, θα έδινα οπωσδήποτε και το stock bios της για παν ενδεχόμενο. Πιστεύω να το έχεις κρατήσει. :p

Σε κάθε περίπτωση πάντως count me in για άμεση αγορά της μιάς απο τις δύο αν τυχόν πέσει η τιμή της στα 130€.

Στέλνω pm με τηλέφωνο. Είμαι Αθήνα. :T:

έφυγε το TRIO σε συνάδελφο λαμπίτη που είχε πάρει σειρά από την προηγούμενη αγγελία μου. επίσεις οι τρίχρωμες μπλε-κοκκινη-πράσινη λάμπες έφυγαν και αυτές στον ίδιο.

Αντε να φεύγουν και τα υπόλοιπα!

πάρτε και μερικά review για το τροφοδοτικό

PC Power & Cooling Silencer 750 Quad Power Supply Review | Hardware Secrets

JonnyGURU - PC Power and Cooling Silencer 750W Crossfire Edition

Τοτε ζηταω συγμωμη. Απλα μου φανηκε περιεργο 2 ιδια και σχετικα "σπανια" psu να βρεθουν στις αγγελίες την ιδια χρονικη περιοδο.

My bad :wall:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.