Jump to content



Project ''Bista''. Part -15 ( Vga ram cooler)


Recommended Posts

θελω αν μπορεις να μου πεις τιμη για το lamptron fc5 :man_in_love: και αν ειναι να παραγγειλουμε 2. ταιριαζει απιστευτα με το κουτι μου!!

Έγινε επεξεργασία από argy1
Link to comment
Share on other sites

Νίκο, δε θα σε απογοητεύσει η 5770, έστω κι αν δεν είναι reference δεν πρόκειται να εκλείει τίποτα το ιδιαίτερο μέσα στο κουτί...

Η μητρική τα σπάει, ένα μικρό τούμπανο είναι, πολύ ωραίες οι μνήμες, το ενισχυτικό στάδιο σκέτο στολίδι... Ωραία πράγματα ρε φίλε, θα μας κρατήσεις στην τσίτα πάλι.

Καλή δύναμη!

Link to comment
Share on other sites

Νίκο, δε θα σε απογοητεύσει η 5770, έστω κι αν δεν είναι reference δεν πρόκειται να εκλύει τίποτα το ιδιαίτερο μέσα στο κουτί...

Η μητρική τα σπάει, ένα μικρό τούμπανο είναι, πολύ ωραίες οι μνήμες, το ενισχυτικό στάδιο σκέτο στολίδι... Ωραία πράγματα ρε φίλε, θα μας κρατήσεις στην τσίτα πάλι.

Καλή δύναμη!

Συμφωνώ για την 5770, ειδικά σε 2d περιβάλλον είναι ιδιαίτερα ψυχρές.

Περιμένω πως και πως να δω τι θα κάνεις με το pci riser και dual, triple , etc slot :dance3:

Κανένα σχέδιο;;;

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ για την 5770, ειδικά σε 2d περιβάλλον είναι ιδιαίτερα ψυχρές.

Περιμένω πως και πως να δω τι θα κάνεις με το pci riser και dual, triple , etc slot :dance3:

Κανένα σχέδιο;;;

Έτσι όπως το λές ...:hmm:....

δεν μπορεί κάτι έχεις υποψιαστεί:)

Link to comment
Share on other sites

Έτσι όπως το λές ...:hmm:....

δεν μπορεί κάτι έχεις υποψιαστεί:)

Πολλά πάρα πολλά αλλά είμαι σίγουρος ότι ο Lakisss θα μας αφήσει άναυδους.

Τι τρομερό το Fan Controller ε να μην είχα δύο αχρησιμοποίητα θα έπαιρνα ένα.

Καλό το review αλλά δεν έχει σύγκριση στο τέλος με τον ανταγωνισμό:tomato:.

Αστειεύομαι προφανώς!!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

άψογα όλα......αναλύτικότατες φωτογραφίες....εύγε όλα τέλεια!

να συμπλήρώση μόνο τον Ερνέστο ότι έχω ψωνίσει μερικές φορές από το e-world και ήταν άψογοι σε όλα ακόμη και στην διαδικάσια αναγνώρισης λάθους στην αποστολή.....

Link to comment
Share on other sites

άψογα όλα......αναλύτικότατες φωτογραφίες....εύγε όλα τέλεια!

να συμπλήρώση μόνο τον Ερνέστο ότι έχω ψωνίσει μερικές φορές από το e-world και ήταν άψογοι σε όλα ακόμη και στην διαδικάσια αναγνώρισης λάθους στην αποστολή.....

Και γω είμαι πελάτης από "παλιά", πολύ προτού το μαγαζί γίνει "φίρμα" (ευρύτερα γνωστό δλδ)... Τότε και τώρα, η ίδια σταθερά άψογη συμπεριφορά. Δεν είμαι μέτοχος ή συνέταιρος, τα καλά όμως πρέπει να λέγονται.

Κατά τα άλλα:

έχετε την παραμικρή αμφιβολία (ντάξει, σίγουρα δεν την έχετε, απλώς λέμε τώρα...) ότι ένας system-builder/extreme modder σαν το Νίκο θα άφηνε οτιδήποτε στην τύχη χωρίς να το έχει 1000μελετήσει και σχεδιάσει στο μυαλό του από πριν?

Ο ενισχυτής ενισχύει και ο ελεγκτής ελέγχει. :rolleyes: Τα υπόλοιπα θα τα δούμε όλοι μαζί στην πορεία, το μόνο που έχω να πω από τα hints που άφησε να διαρρεύσουν είναι ότι θα είναι άκρως συναρπαστικό και πρωτότυπο!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.